Конкурс за лого на женствен сайт

От: Конкурс за лого на женствен сайт

Здравейте и от мен! За пръв път се включвам в подобен тип конкурс! Пожелавам успех на всички участници! Ето и нещичко от мен. :)


FGDFGF.jpg
Виж файлът 12255
SDFGFD.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Здравей и благодаря за хубавите предложения :) .
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

И от мен семпла идейка:

8090593h.png
 
От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Здравейте и от мен! За пръв път се включвам в подобен тип конкурс! Пожелавам успех на всички участници! Ето и нещичко от мен. :)

Виж файлът 12252
Виж файлът 12253
Виж файлът 12257
Виж файлът 12254
Виж файлът 12255
Виж файлът 12256

http://www.mdr.de/damals/schoenheit106.html
http://www.groupon.es/deals/granada/pelo-a-la-ultima-moda-y-suave-emilio-garrido-peluqueros/104194
:)
 
От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Взимам си бележка и веднага премахвам логото :)
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Този господин @Izvunzemen ми поръча да му направя лого за този сайт - поръча 2 варианта, направих му концепциите изпратих му всички файлове, не ми плати нито стотинка за труда който вложих.
Потребителя не е вчерашен затова се подлъгах и се съгласих плащането да стане след извършване на работата.
След известно време има няма 1-2 дни се появява конкурс за лого за същия сайт.
Заради такива тарикати, аз се съмнявам да участвам вече в ЛОГО КОНКУРСИ във форума.

Куресподенция немате ли, ако имаш доказателства за измама сдавай ги тука,,, отказа да ти плати ли или се бави и поради ква причина
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Успех на всички и не се страхувайте да участвате. Малък е шанса да се получи "горския 2ра част" :D
Не можах да разбера заиграфката с "горския"
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Заради такива тарикати, аз се съмнявам да участвам вече в ЛОГО КОНКУРСИ във форума.
Какво общо има едното с другото?!?
Това,че някой е бил некоректен с теб каква връзка има с конкурсите?
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Направих му ей тези концепции:
[Не съм дребнав, не му ща парите, но това изобщо не е колегиално.

Нека дадем право на отговор, за да видим двете гледни точки
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Много интересно как си извадил половината хронология от съобщенията, малко ми приличаш на "господари на ефира". Каква би ми била изгодата да карам всички да ми правят лога и после да не им плащам :D сигурно ще си правя колекция...
В сравнение с другите неща, които съм виждал в портфолиото ти, тези, които ти ми изпрати просто не струваха, просто виждах, че колкото и да те занимавам ми пращаш едни и същи неща и реших, че няма смисъл. Казах ти много ясно, че не ми допадат концепциите, не знаех, че въпреки това трябва да ги платя.
Се тая, нямам никакви намереня да се защитавам, не се чувствам виновен, но явно ти се чувстваш измамен, нямам идея защо. Може да се включиш в конкурса, успех.

Ще помоля победителя още в същия ден да потвърди, че сумата му е преведена, за да разбуля всякави съмнения около моето шарлатанство. :)
 
От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Аха не знаеш, че се плащат. Те дизайнерите си работят за кеф.

Ганьо, имате ли договорена сума за лого, или тиси пращал предложения с очакването, че ще ги харесат и ще предложат цена
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Той ме потърси първо и се договорихме.
Предложих му цена за 2 концепции и за 4 концепции.

Той избра да му направя 2 концепции за съответната цена, но плащането остана за накрая. Съгласих се защото е стар потребител с добър рейтинг, но ето че пи4а реши че му е по-изгодно да си пусне конкурс и да получи 20 предложения, вместо да плаща за 2, 4 ....
Така че колеги когато работите сключвайте договор или искайте предплата, иначе ей така ще си работите за този дето духа.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Уфф много си напрегнах мозъка,,, ши трява си сипа нешо,,, ама нямате договорена цена такали
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Днес имах малко свободно време и реших и аз да направя едно семпло банеролого набързо:), пък да става каквото ще:mrgreen:

5852828.jpg


2015-05-04_134821.jpg
 
Последно редактирано:
Re: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Предложих му цена за 2 концепции и за 4 концепции.

Той избра да му направя 2 концепции за съответната цена, но плащането остана за накрая. Съгласих се защото е стар потребител с добър рейтинг, но ето че пи4а реши че му е по-изгодно да си пусне конкурс и да получи 20 предложения, вместо да плаща за 2, 4 ....
Така че колеги когато работите сключвайте договор или искайте предплата, иначе ей така ще си работите за този дето духа.

Искам да попитам и аз Извънземния как ще коментира това, защото обвинението е сериозно към него и не е ОК да се базика така. В крайна сметка сте започнали някаква сделка, ако нещо не е ОК, кажи на другата страна и ще се реши проблема. Ако не, ще ти се лепне негативна репутация + итрейд, и ще е в много по-голям минус.

Колкото до ganio, разбирам, че не е ОК, но защо не работите с някакво капаро. Колко пъти сте работили заедно, че да му се довериш? Аз с който съм работил тук или го познавам лично, или винаги сме почвали с някакви установени правила и след като сме се доказали като точни, след това минаваме на системата "ами когато можеш" или "като стане, ще се оправим". ;) И е хубаво преди да се плесне някакъв такъв офтопик в тема, да се опитате да оправите сделката, а след като не можете да пишете в отделна. Баси детските изпълнения.

Извънземния, ще очаквам да дадеш някаква становище за случката. Не ми се иска тук във форума да се случват някакви такива глупави изпълнения. ;)
 
От: Re: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Искам да попитам и аз Извънземния как ще коментира това, защото обвинението е сериозно към него и не е ОК да се базика така. В крайна сметка сте започнали някаква сделка, ако нещо не е ОК, кажи на другата страна и ще се реши проблема. Ако не, ще ти се лепне негативна репутация + итрейд, и ще е в много по-голям минус.

Колкото до ganio, разбирам, че не е ОК, но защо не работите с някакво капаро. Колко пъти сте работили заедно, че да му се довериш? Аз с който съм работил тук или го познавам лично, или винаги сме почвали с някакви установени правила и след като сме се доказали като точни, след това минаваме на системата "ами когато можеш" или "като стане, ще се оправим". ;) И е хубаво преди да се плесне някакъв такъв офтопик в тема, да се опитате да оправите сделката, а след като не можете да пишете в отделна. Баси детските изпълнения.

Извънземния, ще очаквам да дадеш някаква становище за случката. Не ми се иска тук във форума да се случват някакви такива глупави изпълнения. ;)

С Български предприемачи само с капаро. Или поне за в началото винаги трябва така да се работи. Прекалено много тарикати станаха, не че на Българина не му се носи такава слава де.
 

Горе