Конкурс за лого

От: Конкурс за лого

795617.png

795644.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

Само еди съвет колега, прави ги така, че да могат да се слагат на сайта все пак е лого за сайт и си представи как ще стои там според мен няма да можеш да го побереш, сори за отклонението.
 
От: Конкурс за лого

Само еди съвет колега, прави ги така, че да могат да се слагат на сайта все пак е лого за сайт и си представи как ще стои там според мен няма да можеш да го побереш, сори за отклонението.
Не те разбрах. Логото е картинка, която може да се преозразмерява. Логото често е обвързано с останалата част от хедъра, както и с респонзив представянето на различни устройства. Ориентацията може да е лендскейп, портрет или квадрат (особено за кръгли лога). Ако имаше ограничение в размера, може би трябваше да се спменат в началото. В случая съм се стрмеил да е квадрат, за да няма значение ориентацията.
 
От: Конкурс за лого

Не те разбрах. Логото е картинка, която може да се преозразмерява. Логото често е обвързано с останалата част от хедъра, както и с респонзив представянето на различни устройства. Ориентацията може да е лендскейп, портрет или квадрат (особено за кръгли лога). Ако имаше ограничение в размера, може би трябваше да се спменат в началото. В случая съм се стрмеил да е квадрат, за да няма значение ориентацията.

Така говориш все едно си дизайнер на Microsoft :D. Колегата искаше да каже че няма да се чете добре на сайт... Да сложим средния размер за височина 100px за позиция на лого в сайт, твоето лого би изглеждало така: http://store.picbg.net/pubpic/1F/10/e80322aa232a1f10.png
Може вие да нямате проблем с очите и да си виждате перфектно, но мислете и за останалите :). Както каза колегата, поставете надписа и в страни (ако това е възможно) за да стане по видно в подобни малки размери. :)
 
От: Конкурс за лого

Така говориш все едно си дизайнер на Microsoft :D. Колегата искаше да каже че няма да се чете добре на сайт... Да сложим средния размер за височина 100px за позиция на лого в сайт, твоето лого би изглеждало така: http://store.picbg.net/pubpic/1F/10/e80322aa232a1f10.png
Може вие да нямате проблем с очите и да си виждате перфектно, но мислете и за останалите :). Както каза колегата, поставете надписа и в страни (ако това е възможно) за да стане по видно в подобни малки размери. :)
Благодаря, ще го имам предвид. Видях, че мястото на сайта наистина не позволява вертикално или квадратно лого. Определено не седи добре.
 
От: Конкурс за лого

Здравейте,

Благодарим за предложенията, наистина са много добри.
В следващите 1-2 дни ще напишем според предложенията какви бележки имаме.
Ще се радваме, ако ви хрумнат и ни предложите още варианти.

Приятна вечер :)
 
От: Конкурс за лого

не съм си играл на фотошопа отдавна, но реших и аз да се опитам нещо набързо...
qmWzkzL.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

Една малка модификация на предходното ми предложение, в основата на замисъла е пирамидата, като една от най-здравите конструкции:

8072814L.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

Здравейте,

Имаме много ангажименти и не успяваме да се съберем на едно място и да ги обсъдим.

Всички предложения са прекрасни и имат свой стил.

Благодарим на buymore за активното участие и се надяваме в последния момент да се включат още участници със свое предложение.
 
От: Конкурс за лого

В последния момент. Без да го прилагам където и да е семпло и ясно. Предполагам че ще се използва в по големи мащаби и отдалеч да се вижда.
ams.jpg
 

Горе