Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Конкурс за LOGO за магазин за дрехи - ТИ СИ ЧОВЕКЪТ!

Здравейте,

Не съм правил нищо полезно в последно време във форума и за това реших да направя едно конкурсче за ЛОГО.
Логото е за магазина за дрехи и ще се казва MoniWear.com

Няма точно задание, просто да е добро и готино. Ще се гради бранд, трябва да е запомнящ се!
Може някъде да има заиграване с MW.

Логото ще стои на всички ДРЕХИ на ръкавите и на етикетите.
На тениските ще е на ръкавите
8817216k.jpg

На блузите ще стои зад врата
Ще седи и отвътре
Там където е червеното, ще се ПЕЧАТА директно върху ръкава. За това трябва да е представително и готино.

Знаете как разсъждават днешно време потребителите и трябва да им се наложи бранда, трябва да е четливо и разбираемо.

Може да включите и .com(не е задължително!)

Логото трябва да е АВТОРСКО


Награда: 100 лева
Конкурса е до 13.07.2016 година
(Като си запазвам правото да избера най-доброто лого предсрочно и да приключа конкурса)
(Запазвам правото си и да удължа конкурса с максимум до 3 дни, ако не харесам лого, нещо, което никога не ми се е случвало тук в този форум, все пак тук са едни от най-добрите дизайнери, които съм виждал!)
Запознат съм с условията за конкурсите.

Успех!
Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Още едно предложение от мен. Докато първото ми предложение беше по официално, това придава придава повече "street" чувство и има по младежки вид. Направих 2 еднотипни версии. Логото стои много добре дори и да е черно бяло. Цветовете могат да се променят според предпочитанията на автора. Ако се добави малко текстура може да се превърне в малко по vintage/retro стил, който стил завзема пазара на тениски последните няколко години.
mJ3axee.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Предложение и от мен. Символът съчетава буквите "M" и "W"
3zGiFPB.jpg

wFQFTD0.jpg

mqwCo6T.jpg

OWcWHYs.jpg
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Разработих идеята M W като папионка. Символизира стил, лукс и аристократизъм в модата, като същевременно е винаги актуална и в стриит трендовете. Тествах го във всички готини цветове и е добро. Струва ми се запомнящо и ...

mw.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Няма как да се сдържа да не го напиша, дизайнерите в този форум ме удивляват всеки път. Продължавайте в същия дух, пичове! :)
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Имам един въпрос към клиента. С оглед на предложенията, хубаво би било да се каже таргет групата, а няма да е лошо и да се кажат още няколко думи за стоките, които ще се предлагат, от къде произлизат, собствено производство ли са? Така ще може да се стигне до максимално добър резултат, защото сега стреляме малко на посоки. Благодаря :)
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Стоките ще са Български, собствено произвдоство.
Дрехите ще са всякакви, патриотични, забавни, дизайнерски.

Таргет групата не мога да я определя с точност, но търся може би нещо да изглежда запомнящо се.

Пртенции за цветове нямам никакви.

Хубави предложения до тук. Продължавайте в същия дух ;)
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Ето и като копче. Кореспондира със собственото производство и това, че дрехите са модерни дизайнерски, уникални, бутикови... нещо такова ...

kopche-1024x640.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Много готини концепции супер са.
Насоки, мога да дам някакви по изчистени логота може би. Хареса ми на Happy George, как е изчистено и в същото време запомнящо се.
На stoineff Е готино, но е прекалено дебело М и W-то може би.
на EGraphix също са много яки, последното е много интересно
На esvelkov е много запомнящо се с тези 3те ленти, но нещо не ми символизира W и M по тях, може би аз не го виждам, но е много зарибено

Продължавайте в същия дух, много са готини!
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Здравейте,
отдавна не съм писала тук ще се включа с едно скромно предложение:








Успех на всички има хубави предложения
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Едно набързо направено и от мен.
attachment.php
 

Прикачени файлове

  • moniwear.jpeg
    moniwear.jpeg
    45.9 KB · Преглеждания: 18
Последно редактирано:

Горе