Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Привет! Реших и аз да се включа, темата е наистина предизвикателство. :)
Първото ми предложение за сега:
izdirva01_zpsukmufbn0.jpg
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

тва някъв ташак ли е? кой дава наградата за ония от дупница и за цветан василев.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Офффф сложете едно съобщени, че не работят или изключете модула
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ползвайте сайтове на които да качите изображенията и след това ги публикувайте тук като кликнете на изображение и изберете URL, прикачването във форума не работи както трябва.

http://prikachi.com/
http://postimage.org/
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Изображението, което туко-що публикувах, съм го качила от photobucket.com. Тъй като редактирах поста сега вижда ли се?
 

Прикачени файлове

  • izdirva01_zpsukmufbn0.jpg
    izdirva01_zpsukmufbn0.jpg
    41.4 KB · Преглеждания: 20
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

images.php
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Да, благодаря.
Това сигурно е заради броя на мненията. :)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Моля, да не се възприема като хейт или ..... но ми се струва, че малко бъркате тук, там, а именно:

1. Няма сериозен сайт или фирма който да си си е сложил ".BG" в логото - това е присъщо за сайта на бай Иван от Бусманци, дето го е направил само за да се клика по адсенса - изглежда меко казано евтино....

2. Сайта на колегата е сериозен, на сериозна тематика и цветовете подходящи за случая са доста ограничени, може би само Черно, Графитено и Червено за акцент.... всичко друго започва да прилича на онлайн магазин за продажба на бикини.... ( самият сайт е в тъмни нюанси ).

3. Както казах темата на сайта е сериозна и това предполага много изчистено предложение от старана на дизайнерите, шрифта трябва да е строг и да вдъхва респект, всичко друго е бошлаф работа....

Извинявам се на колегата че му се бъркам в темата, както и на всички участници в конкурса.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

...

След като последния път писах доста за символиката детелините сърцата, вярата, надеждата и т.н вижте тук.

Колегата @redrum ме Фана :), че симпатизирам на БЗНС , вероятно защото по - рано нахраних Пеев тук:

Аз лично умишлено не добавям .bg ако е нужно на билборда допълнително ще се изпише домейна. Ако е условие обаче винаги може да се включи.

%D0%B8%D0%B7%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B2%D0%B06.png


%D0%BF%D0%B5%D0%B5%D0%B2-%D0%B8%D0%B7%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B2%D0%B0.jpg



Затова направих и тази концепция (Вижте по - долу), която вече освен, че съчетава и обединява всичко в себе си - надежда, вяра, любов (бяло, зелено и червено) ми се струва и доста разпознаваема, а и символите в нея се четат ясно. Конкурса за мен лично стана много добър, като така не съм бачкал и за доста високобюджетни проекти. Дано и всички приемат сайта сериозно и да помогне на много хора особено след като Юруков спря поддръжката на Lipsva. ...

izdirva123-detelina.jpg
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Моля, да не се възприема като хейт или ..... но ми се струва, че малко бъркате тук, там, а именно:

1. Няма сериозен сайт или фирма който да си си е сложил ".BG" в логото - това е присъщо за сайта на бай Иван от Бусманци, дето го е направил само за да се клика по адсенса - изглежда меко казано евтино....

2. Сайта на колегата е сериозен, на сериозна тематика и цветовете подходящи за случая са доста ограничени, може би само Черно, Графитено и Червено за акцент.... всичко друго започва да прилича на онлайн магазин за продажба на бикини.... ( самият сайт е в тъмни нюанси ).

3. Както казах темата на сайта е сериозна и това предполага много изчистено предложение от старана на дизайнерите, шрифта трябва да е строг и да вдъхва респект, всичко друго е бошлаф работа....

Извинявам се на колегата че му се бъркам в темата, както и на всички участници в конкурса.

1. А ето и някой от сайтовете на Бай Иван от Бусманци, в които и аз влизам да цъкам на адсенса:
grabo.bg
mobile.bg
imot.bg

2. Доколкото схванах идеята, колегата иска да направи нещо като социална мрежа, в която хора помагат на хора. (Според мен) За да потръгне идеята трябва да се залага на позитивното, надеждата и "success" историите. А не когато user-a си публикува издирването да се пльосне като никролог на черно-графитения "акцент". А оттук дали може да се поръчат бикини? :
mcsc.ca/
lostandfoundbin.com/
missingpersons.police.uk/
lbth.org/

Темата на колегата с мнения към сайта му: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59077
 
От: От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

1. А ето и някой от сайтовете на Бай Иван от Бусманци, в които и аз влизам да цъкам на адсенса:
grabo.bg
mobile.bg
imot.bg

2. Доколкото схванах идеята, колегата иска да направи нещо като социална мрежа, в която хора помагат на хора. (Според мен) За да потръгне идеята трябва да се залага на позитивното, надеждата и "success" историите. А не когато user-a си публикува издирването да се пльосне като никролог на черно-графитения "акцент". А оттук дали може да се поръчат бикини? :
mcsc.ca/
lostandfoundbin.com/
missingpersons.police.uk/
lbth.org/

Темата на колегата с мнения към сайта му: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59077

Еми семпли са, няма нищо шарено - 1 или 2 цвята
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Според мени конкурса трява е на две нива ида има гласувание шото придложенията станаха ного,,, а наградата е голяма и требе жури
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Явно първото ми предложение с врата не се разбра много а и не исках да влизам в обясняния а за всеки да е различно. Още едно предложение от мен малко по буквално в темата

izdirva1.jpg
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Нямам предложение..........!!!
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе