Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Няма давам повиче съвети че ви спирам творческата дейност
Спиндермаан ти ли си ?

Сорри за офтопика.

Има много готини предложения, но мисля, че за 200лв, би трябвало да кипи тази тема от лога.. Като гледам само кипи от коментари, а не толкова от лога..
Ако беше за 50лв, щеше да има 4 страници логота без коментари, а тук има 6 страници драсканица и 2 страници лога...
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Досега не съм се включвал в конкурси за лого. Ще са ми интересни мнения.

Izdirva396.jpg


Някой, ако може да ме упъти - как този шрифт да го накарам да сработи на кирилица в GIMP, ще съм благодарен. Уж е ttf, но не се показва така.
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Вискяр Градинаров каза:
Някой, ако може да ме упъти - как този шрифт да го накарам да сработи на кирилица в GIMP, ще съм благодарен. Уж е ttf, но не се показва така.

Ако няма кирилица вътре единствения начин е модификация, примерно за Р пишеш латинско П, което не става се редактира.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

За момента ме радват- на дизайнера с вратата и на телекастера с лупата, и другите са ок, но въпрос на гледна точка
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ако няма кирилица вътре единствения начин е модификация, примерно за Р пишеш латинско П, което не става се редактира.

Да, редактирал съм шрифтове.
Правих рекламация на компа, и ми боднаха някакъв смотан уин - GIMP-а ми е на английски, вместо на български, и май тогава не приема правилно шрифтовете.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ще ме извините за спама, но 90% от предложенията са на светлинни години от лого, намацани в пейнт, гимп и други подобни за 15 минути. Ако не знаете какво е това типография, изготваня на уникален шрифт или поне кирилизация на веще съществуващ, къде се бутате сред дизайнерите? Нека бъдем малко обективни - във форума дизайнерите се броят на пръстите на ръцете ми, другите си правят експерименти на ниво прохождащо.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

И аз до сега никога не съм кирилизирал шрифт, затуй ще пусна още един намацан експеримент.
Днес гледах урок как да вкараме текст в шапе :)

klz1427676281a.jpg
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Още две идеи:

8015001H.png


Вискяре, вероятно ще ти се наложи да свалиш шрифтовете наново (ако е преинсталиран компа ти).
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Спиндермаан ти ли си ?
ти сеги на издирвач леса праиш,,, имаш путенциял ама ниставаш за лувец наглъви
Язе съм журето на кункурся конема поснаваш,,, ей сабуждайте са иса фашаите за равотата шото за нагредата трева са нъпъните
за здравето на напъна пийте ено коффе
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Много дизайнери се боят от журето, страх ги е да не е на много ракии:) , а не знаят, че на повечко ракии всичко е по-убаво.

Шегата на страна, остават два дни и дано се включат още хора, казвам хора защоте както се вижда се включват всички, едни не участват поради многото коментари, други поради сложноста на заданието, едно е да измислиш лого за сайт дамска мода примерно, друго за по- широкообхватен сайт.
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Много дизайнери се боят от журето, страх ги е да не е на много ракии:) , а не знаят, че на повечко ракии всичко е по-убаво.

Шегата на страна, остават два дни и дано се включат още хора, казвам хора защоте както се вижда се включват всички, едни не участват поради многото коментари, други поради сложноста на заданието, едно е да измислиш лого за сайт дамска мода примерно, друго за по- широкообхватен сайт.
Ай оправдания, да извадя предложенията ви в конкурс за каса бира? х3 са и са по смислени.
Да не се шашнахте от наградата?>
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Шегата на страна, остават два дни и дано се включат още хора, казвам хора защоте както се вижда се включват всички, едни не участват поради многото коментари, други поради сложноста на заданието, едно е да измислиш лого за сайт дамска мода примерно, друго за по- широкообхватен сайт.

Прав си, затова реших да отпусна още два дни до петък. Така крайния срок става 3.04 или разпети Петък по католически, пак хубава дата. Призовавам дизайнерите ич да не се стесняват, а да пускат квото им дойде на акъла. Колкото повече хора се включат, толкова по-добре. Аз лично спирам с коментарите до петък.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

И язе няма да пиша в темата, шото некои може се стреснат и трява ги кундя или да им лея куршум
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ай оправдания, да извадя предложенията ви в конкурс за каса бира? х3 са и са по смислени.
Да не се шашнахте от наградата?>

Истината е, че много добри дизайнери просто не участват в конкурси във форума по много причини.
Уферо още чакаме твоето предложения на хартията с молива, нали обеща или го каза с ирония:wink:
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Истината е, че много добри дизайнери просто не участват в конкурси във форума по много причини.
Уферо още чакаме твоето предложения на хартията с молива, нали обеща или го каза с ирония:wink:
То не е за показване, днес отивам при художник да го нарисува и вземам наградатя под носа ви 8)
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Истината е, че много добри дизайнери просто не участват в конкурси във форума по много причини.

Ем хубу де що не участват? Малко са им парите ли....да кажат бе. Да представят уникалния аналог на Ейпъл логото и да кажат ей го ама струва 10к....Не може от над 20к регистрирани членове у форумо да нема поне пеесе читави дизайнера. Най-вероятно са затрупани с работа ма то добрия за тва е добър, сяда и за 5 минутки е готов...айде 20. Лого е тва, не е космическа ракета!
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Някой са затрупани с работа може би, други участват само у Weld1, в 99designs, трети предпочитат да не участват изобщо в конкурси понеже са си надвили на масрафут, четвърти по лични причини и др., не знам те да кажат.
Участието в конкурси не е за всеки, повечето го правят да си направят някакво порт фолио.
Малко са тези който го правят за удоволствие, като мен:)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Конкурса си заслужава и добри предложения има доста до момента, но ми се струва, че каймака не е кипнал и ще дайде още подобро предлажение, което даже няма да има нужда от мое светейшество като журе, защото ши грабне всички,,, вчера мъ удари токъ и мисла че имам пророчески видения, я незнаю
 
Статус
Not open for further replies.

Горе