Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Язе нема се включвам шото искам дасъм от журито
Шо си заслужил а си у журето, требе а си заслужил герой или викаш имаш набит зъркел за тея работи
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Явно първото ми предложение с врата не се разбра много а и не исках да влизам в обясняния а за всеки да е различно....

Напротив, много добро предложение със смисъл. Въобще работата взе да става истинска, за което много се радвам. Жури май ще трябва и дотук даже си имаме преЦедател - Бластера да видим другите кои ще са.
Имаме още време мислете и рисувайте.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Шо си заслужил а си у журито, требе а си заслужил герой или викаш имаш набит зъркел за тея работи
Шото таланто мие таков, язе куто седна на маса и ставам съдия,,, ама съм и художник, шото обичам да топя четката и зъркел имам за такиви равоти
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Шото таланто мие таков, язе куто седна на маса и ставам съдия,,, ама съм и художник, шото обичам да топя четката и зъркел имам за такиви равоти

А така начи почетен прецедател! Ма земи дай некоя идея на хората срещу 10% комисион.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

А така начи почетен прецедател! Ма земи дай некоя идея на хората срещу 10% комисион.

Пари нещем но идей давам на кило,,, значит логото на такъв сайт предполага хем загадка хем решение, трява има соспенз и напрежение в едно такова лого, съшо така трява да е запомнящо се и майсторски изработено
Гледайте повиче кино, безследно изчезнали, досиетаХ и т.н.
Примери ного ама таланта да отсее нужното и да сътвори нешо ново това се търси на този конкурс
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

И аз да се запиша за журе.
Не веднъж са ме оприличавали като най-голям хейтър тук. Така, че ако нещо има косур то аз съм човека който ще го види.
Къде ще се събереме да заседаваме?
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Нема грижи само да се не изплашат хората, че много претенциозно ще е журито. Прецедатела да каже. Абе некой помни ли как беше логото на Студио Х....музиката я намерих ма как беше логото?
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

И аз да се запиша за журе.
Не веднъж са ме оприличавали като най-голям хейтър тук. Така, че ако нещо има косур то аз съм човека който ще го види.
Къде ще се събереме да заседаваме?

Ши трява да минеш теста за пиетет в някой казанлашка кръчма,,, готов лиси
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Нема грижи само да се не изплашат хората, че много претенциозно ще е журито. Прецедатела да каже. Абе некой помни ли как беше логото на Студио Х....музиката я намерих ма как беше логото?

Ши го земем в журето, ама трява се престави като неподкупен и сам да плати сметката за пиетет
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Аз предлагам журето да класира трима и от тях да се избере победител от публиката със SMS:)

Ахаа сакаш голем конкурс и награда от публиката да има, ами давайте предложения па журето може да измъдри нешо умно, трева има соспенз
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

8012733j.png
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ши трява да минеш теста за пиетет в някой казанлашка кръчма,,, готов лиси
А домашно няма ли да мога да мина теста? Че комшията нещо сакал да почерпи?
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Много приятен конкурс :)

Ето и втора идея, съвсем различна от предните мои, в различен цветови вариант:


Ето и още:


А това е просто една идея с преливане на сричките (ефект - проясняване), все още само като "скица", без типографско решение и тн.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Готин конкурс, вижда се че цената има значение, ама айде тия където не участвате да спрете да си чешете езиците, щото има по 2 лога на страница и другото е дрънкане за глупости (в това число спадам и аз, но все пак).

И дизайнерите, и без да слагате логото в 14 мокъпа и да ги правите по 2000 пиксела високи, пак ще ги види автора, предполагам ;)

Айде живи и здрави и успех! ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе