Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Петя Български мотив не е задължително да е някаква шарения, в смисъл може да се помисли за нещо което символизира България, но при всички положения ще е трудно да се интегрира към едно лого на такава тематика, стават много елементи, а за малък формат елемента трябва да е отчетлив и елементарен, харесва ми идеята с пъзела, свързвам го с липсващ елемент ,,липсващ елемент от пъзела,, , но пак се отива към разследване и все пак смятам, че е добре да се търси нещо в тази посока- липса, липсващ, изчезнал.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Вземам молива и ще опитам да нарисувам нещо, че наистина се излагате този път
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

От страни изглежда лесно, давай да видим, програмистите имате аналитично мислене би трябвало да проработи, аз между другото приемам и идеи(но кнкретни) на лични, като цената на идеята ще се добави към общата, повече глави работят по-добре[emoji12]
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Трудно е за реализация, защото на едно място са събрани издирването на хора и престъпници, сериозна работа и някак по-материалните неща, които не са маловажни разбира се.
Така някои идеи се връзват с едното но с другото не.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Малко екшън настроение :D

8010721H.png
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Това изплува в съзнанието със ставането ми. И защо да не пасва на дизайна? Дори с тематиката се връзва - зависи от гледната точка. Просто идея.
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

С негъра на черния фон си е направо расизъм :lol:
Малко екшън настроение :D

8010721H.png
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Петя, идеята е готина. Я вместо негъра сложи тоя:

img_208220.jpg

:lol:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Мисля си, че подобен сайт трябва да вдъхва надежда и цветовете му не трябва да са толкова мрачни.

Ето едно предложение и от мен :)

rgh1427539209t.jpg
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

==================
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ех, толкова ли личи физиономията му (ми, не съм расистка и не ги различавам) :D. Акцентът ми бе върху стъпките и логотипа, затова предложението с лицето е по-долу - изнамерих снимка и я направих леко графична, просто като идея.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Последната ми концепция са 4 сърца свързани в 1 детелина. Не е много оригинално също - но

- е бяло, зелено, червено

- червеното показва липсата (Загубата и тревогата)

детелината единството (Че с общи усилия има шанс да се реши проблема)

трите зелени са вяра, надежда и любов.


Знаете, че четирилистната детелина сама по себи си означава и късмет. Сърцата пък означават доброта, съчувствие. Обединени мисля, че казват много. Логото е сериозно, носи в себе си всичко което сайта символизира.

izdirva123.jpg
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стойнев, ах ти земеделецо, това е малко като

10317796_661553097251885_5752062047564404712_o2.jpg


:p
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стойнев, ах ти земеделецо, това е малко като

10317796_661553097251885_5752062047564404712_o2.jpg


:p

Знаех си, че вече е направена :)... Ми ще се оптиам да направя сърцата по различни въпреки, че като са по различни едва ли ще приличат на сърца :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе