Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Тоя роман е с криминални елементи не е любовна сага и не се знае как ще завърши:)

До доказване на противното ;)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Няма доказване това е БГ сага първо се пуца и след това се мисли, а после върви доказвай, кой крив и кой прав:)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Дали сме в България, извън нея или на друга планета - няма значение. Напатила съм се достатъчно извън родината ни, затова кавгите тук за мен са жълт роман... Законите ги игнорирам - няма закон, създаден за правосъдие, но съществува такъв на привличането и той работи безотказно. Важното е как възприемаш нещата, които се случват... :)

От първия пост си личи, че Горския надъхано е очаквал мега яки логота, което ме навежда на мисълта, че не се е замислял за условието в случай, че не хареса нито едно лого. Основната причина да се стигне до днешната ситуация е обезкуражаването на дизайнерите, вместо прости забележки към творбите им. Не оправдавам никого (предвид разигралата се свада). За да останат доволни и двете страни, може да се разчисти темата от излишните коментари и да се остави отворен конкурса за известно време (просто предложение). Възможно е да се появи идеалното лого. За всеки влак си има пътник. А форумът е безкрайна влакова композиция и ние сме част от нея.

Излишни са обидите и нападките. Стиснете си ръцете и забравете за детската градина. :)
 
  • Like
Реакции: dnc
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Дали сме в България, извън нея или на друга планета - няма значение. Напатила съм се достатъчно извън родината ни, затова кавгите тук за мен са жълт роман... Законите ги игнорирам - няма закон, създаден за правосъдие, но съществува такъв на привличането и той работи безотказно. Важното е как възприемаш нещата, които се случват... :)

От първия пост си личи, че Горския надъхано е очаквал мега яки логота, което ме навежда на мисълта, че не се е замислял за условието в случай, че не хареса нито едно лого. Основната причина да се стигне до днешната ситуация е обезкуражаването на дизайнерите, вместо прости забележки към творбите им. Не оправдавам никого (предвид разигралата се свада). За да останат доволни и двете страни, може да се разчисти темата от излишните коментари и да се остави отворен конкурса за известно време (просто предложение). Възможно е да се появи идеалното лого. За всеки влак си има пътник. А форумът е безкрайна влакова композиция и ние сме част от нея.

Излишни са обидите и нападките. Стиснете си ръцете и забравете за детската градина. :)

Браво, справедливо е.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Браво, справедливо е.
Едва ли някой ще предложи друго лого :) Горският нищо чудно да изтипоса някое от предложените досега в сайта си. Може това да е била целта му от самото начало. Не казвам, че е така, но като гледам наглото му държание и неуважение към участниците в собствения му конкурс, не бих се учудил от нищо.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Дали сме в България, извън нея или на друга планета - няма значение. Напатила съм се достатъчно извън родината ни, затова кавгите тук за мен са жълт роман... Законите ги игнорирам - няма закон, създаден за правосъдие, но съществува такъв на привличането и той работи безотказно. Важното е как възприемаш нещата, които се случват... :)

От първия пост си личи, че Горския надъхано е очаквал мега яки логота, което ме навежда на мисълта, че не се е замислял за условието в случай, че не хареса нито едно лого. Основната причина да се стигне до днешната ситуация е обезкуражаването на дизайнерите, вместо прости забележки към творбите им. Не оправдавам никого (предвид разигралата се свада). За да останат доволни и двете страни, може да се разчисти темата от излишните коментари и да се остави отворен конкурса за известно време (просто предложение). Възможно е да се появи идеалното лого. За всеки влак си има пътник. А форумът е безкрайна влакова композиция и ние сме част от нея.

Излишни са обидите и нападките. Стиснете си ръцете и забравете за детската градина. :)



Той може да е очаквал "мега яки логота", обаче също е казал:

Начален срок днес, краен 1-ви април (избран не случайно!) Награда 200лв., ..

Крайният срок на 1-ви април не е спазен и се удължава с 2 дни, което допълнително драматизира обстановката и всички са в очакване на крайното решение. И като цяло обявата е пусната без много размисъл за проекта, бих казал темата е написана за 2-3 минути след спонтанно решение. А за награда от порядъка на 200 лв. трябва по-сериозно планиране, за да няма подобни разочарования. Както и други хора споменаха неколкократно, има положителен отзив:

Напротив, много добро предложение със смисъл. Въобще работата взе да става истинска, за което много се радвам. Жури май ще трябва и дотук даже си имаме преЦедател - Бластера да видим другите кои ще са.
Имаме още време мислете и рисувайте.

След това също се споменават утешителни награди. Явно авторът спонтанно и прибързано е коментирал преди да прецени плановете си за предложенията и конкурса като цяло.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Тази тема е ... Уникална! За няма и 10 дни 500 мнения!!! уау!
От които 5/4 са як спам и останалото, да ме извиняват творците, но аз лично харесах само едно и то първото на "Ганьо" с орела.
Въпреки провокациите да давате идеи, ей така поне малко да се замислите са минута,две, три,вие сте писали ли писали от някаква вероятно "краста"...
Опомнете се!
ИДЕЯ!!!! без лупи и отпечатъци като на престъпник, щото изчезналата ви кола или куче, няма как да ги откриете по това...
Отдалечете се малко и погледнете отгоре. Как бихте търсили и намерили?
Ако предложа великденски заек вероятно ще е по-добре...
Вместо да се развива към креативност сякаш се спуска стремглаво надолу.
око-ухо-нос :twisted: сетивата все пак чрез които откриваме...

И по-конкретно "стилизиран" сателит. Като от тези, които обикалят около планетата 8)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Добрютро, Горския ожени ли се :drama:
Ного набъбнала темата, да не съм виноват нешо, шото и предупредителна нота имам пусната оффицялно
@Блинки кво съм виноват ми кажи, язе съм весел човек ама нема развират
Некои може да неи прочел, ама за журе си подадах устафката
Горешо припоръчвам на сички да не фърчат в облаците,,, а да послушат думите на Тато и да се приземят
Мени ни ма гледайти шото мае удрял тока и са ме отвличали извънземни за журе на извънземни миски
За здравето на форума, влезте в няква форма,,, язе съм чобанин ама имам костум за оффицялни случки
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Горския одавна зареза темата ние продължаваме да коментираме, решение няма да има и никой на никого няма да се извини в това съм почти убеден, въпроса е за напред да не се получават недоразумения и да се раменят такива грозни обиди и да не се стигне до саморазправа на каквато ми миришеше по едно време.
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Проблема е че не разграничаваш сериозното от лигавията. Тука уж сме се събрали сериозни хора, да си лафим за сериозни работи, ти го обръщаш на форума на спиндерман. Тъпо е брат! Знам че можеш да бъдеш и човек, намали малко лигнята и всичко ще бъде точно. Все пак има хора дето не искат мненията им да седят до такива, като това по-долното дето се цопнал.


Добрютро, Горския ожени ли се :drama:
Ного набъбнала темата, да не съм виноват нешо, шото и предупредителна нота имам пусната оффицялно
@Блинки кво съм виноват ми кажи, язе съм весел човек ама нема развират
Некои може да неи прочел, ама за журе си подадах устафката
Горешо припоръчвам на сички да не фърчат в облаците,,, а да послушат думите на Тато и да се приземят
Мени ни ма гледайти шото мае удрял тока и са ме отвличали извънземни за журе на извънземни миски
За здравето на форума, влезте в няква форма,,, язе съм чобанин ама имам костум за оффицялни случки
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Проблема е че не разграничаваш сериозното от лигавията. Тука уж сме се събрали сериозни хора, да си лафим за сериозни работи, ти го обръщаш на форума на спиндерман. Тъпо е брат! Знам че можеш да бъдеш и човек, намали малко лигнята и всичко ще бъде точно. Все пак има хора дето не искат мненията им да седят до такива, като това по-долното дето се цопнал.

Няма посериозен човек от мени, абстрахирай се от писането,,, важно е посланието
Имам какво да кажа и имам какво да науча от форума, но не ме съдете по правописните грешки
Може да съм нагрубил някои хора с нежни душици, но истината винаги боли
За болка от истината, пийте ракия поние 60 градуся, па след туй шиви кажа кво да пиете за махмулрук
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

За здравето на Бластерут пиите Вино гин, в сериозни теми е кофти да се пише така независимо на колко домашарки си, ако всеки почне да се лигави форума ше заприлича на шкембе чорба:)
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Айде, айде, знам че можеш, не се прави! И най-доброто послание, поднесено по грозен начин е прецакано. Аз не говоря за грешки, най-малкото нямам право, че и аз не съм филолог, говоря за нормално изразяване в сериозните теми.

Няма посериозен човек от мени, абстрахирай се от писането,,, важно е посланието
Имам какво да кажа и имам какво да науча от форума, но не ме съдете по правописните грешки
Може да съм нагрубил някои хора с нежни душици, но истината винаги боли
За болка от истината, пийте ракия поние 60 градуся, па след туй шиви кажа кво да пиете за махмулрук
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

За здравето на Бластерут пиите Вино гин, в сериозни теми е кофти да се пише така независимо на колко домашарки си, ако всеки почне да се лигави форума ше заприлича на шкембе чорба:)

Язе или пием или не пием, ама несе лигавим, согласен?
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Така и не разбрахме каква ви е представата за хубаво лого, ултра яко лого.
По изчистено ли, по шарено ли или с много детайли. Логото на Найк, как го намирате? - може би като просто една запетайка и не струва 200 кинта или го намирате за хубаво.

Колкото до конкурсите мисля, че основните правила трябва да са:
- конкурсите да са точен краен срок
- да се забрани спама и хейта в темата ( само автора да дава насоки)
- гарантирането на награда не знам как ще стане без някакъв посредник
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Язе си дадох предложенията преди да си подам устафката
Ама сеги като чета назаде и миса струва, че Стойнеф сам сие бил камшика, па язе имах предложение за него

Къкто идае,,, няма пиша повече в темата, освен ако не ма предизвикат за кум на сватбата
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Удараш 2 ракии взимаш баданарката с две резки движения минаваш два диагонала праскаш един надпис и си готов.
Няма начин да харесаш нещо като не знаеш какво точно искаш, както казват колегите без бриф никой оважаващ себе си дизайнер няма и да го погледне, много ми е интересно какво лого ще прасне на края, предполагам, че ще си остави това.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе