Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Мустака прецака ГЕРБ,Прокопиев и Пеевски,лиши ги от голяма част от официалните им пари.Интересно ми е кои са му менторите и защитниците...
 
Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Мустака прецака ГЕРБ,Прокопиев и Пеевски,лиши ги от голяма част от официалните им пари.Интересно ми е кои са му менторите и защитниците...

Ммм, не е точно така. По-скоро е длъжниците като Пеевски се изнизваха добре.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

пеевски няма нищо на негово име. виновни ще са долуподписаните
 
От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Ммм, не е точно така. По-скоро е длъжниците като Пеевски се изнизваха добре.
Значи все пак са си комбина и ни направиха театро.Но Прокопиев и Герб със сигурност са със замразени големи депозити,и като юридически лица,въстановяването на парите им не е гарантирано доколкото съм запознат.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Мустака прецака ГЕРБ,Прокопиев и Пеевски,лиши ги от голяма част от официалните им пари.Интересно ми е кои са му менторите и защитниците...

Ти трябва да си проспал последните 5 години в пещера или във малумни сайтове... мустака и пеевски работят за доган
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

„Избрани медии" бяха допуснати до дълго чакания брифинг на БНБ за състоянието на Корпоративна търговска банка - тема, касаеща и засягаща милиони.

Незнайно защо, някой си от БЪЛГАРСКАТА НАРОДНА банка реши да ни върне във времената от преди 1989-та, когато имаше един вестник, една телевизия, едно радио и една агенция.

Десетки медии бяха унижени да чакат пред портите на БНБ, докато вътре течеше брифингът за „избраните" (както ги обяви самият пресцентър на БНБ), които влизаха по предварително съставен списък от някой си.

Избрани по какво - по подготвени удобни въпроси, по послушание, по богатство, големина, красота, дълги крака и къси поли... Абсурдно предположение, разбира се, което обаче е в пълен синхрон с абсурдността на ситуацията, провокирана от някой си в БНБ.

Така се създават разделения, интриги, съмнения и много въпросителни, все неща, от които - съвсем разбираемо, БНБ би трябвало да бяга като дявол от тамян.

http://news.ibox.bg/news/id_1057620685

бнб ги е страх от?
 
От: Re: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Още едно четиво от днес: http://www.capital.bg/politika_i_ik...ite_ot_ktb_otivat_v_odurjavena_kredi_agrikol/

Абе кви глупаци ги има по-високите постове, не е истина. ;)

ЦВ както е обрал собствената си банка, така комунетата ще оберат народа, като извадят от бюджета пари за да покрият 100% от исковете на частни, държавни фирми, общини и физ.лица за горницата на сметки над 196К лева към КТБ, която трябваше да обявят в ликвидация!
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

"Прехвърляне на всички „добри“ активи и пасивите на Корпоративна търговска банка в Креди Агрикол. Важно е да се знае, че тук попадат и всички депозити на гражданите и фирмите, за които това ще представлява само една правна и счетоводна операция, която по никакъв начин няма да засяга главното – всеки гражданин и всяка фирма ще разполагат със своите сметки, депозити и спестявания. Единственото изключение от това, подчертаваме, ще бъде мажоритарният собственик на Корпоративна търговска банка и свързаните с него фирми и лица. Те няма да бъдат гарантирани от държавата и остават в КТБ;"
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Ти трябва да си проспал последните 5 години в пещера или във малумни сайтове... мустака и пеевски работят за доган
Това е ясно,ама Доган за кого работи ме интересува,чадъра е на по-високо ниво.Я ми кажи как се прави 3 млрд. електронен превод към офшорка/и,без да бъде забелязан от нито една служба в България и извън България?
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Това е ясно,ама Докан за кого работи ме интересува,чадъра е на по-високо ниво.Я ми кажи как се прави 3 млрд. електронен превод към офшорка/и,без да бъде забелязан от нито една служба в България и извън България?

кой е правил такъв превод?
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Това е ясно,ама Докан за кого работи ме интересува,чадъра е на по-високо ниво.Я ми кажи как се прави 3 млрд. електронен превод към офшорка/и,без да бъде забелязан от нито една служба в България и извън България?

Питаш доган за кого работи ли??? Хаха само едно ще ти кажа ТИ работиш за доган ако разбираш какво имам предвид.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

ЦВ е източил 3,5 млрд лева,едва ли ги е натоварил всичките кеш,нали се сещаш ;)

това са лоши кредити, раздадени през годините умишлено

Липсват, а по-вероятно е да са унищожени в дните преди квестурата, съществени части от кредитните досиета за кредитен портфейл в размер на 3.5 млрд. лв., от 5.4 млрд. лева общ кредитен портфейл.

наведнъж си е изтеглил кеш 205 милиона, ден преди да дойдат квесторите от бнб
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

това са лоши кредити, раздадени през годините умишлено
Не са знае кога и как са изтеглени/раздадени/преведени,защото информацията е заличена.Т.е. може да си е наредил голяма част преводите в последния момент към някоя офшорка и после да е изтрил информацията.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

да, така е ( за информацията), но не е станало наведнъж, нито е на 1 фирма, нито в последния момент, защото за кредитите има регистър, който е в бнб
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

да, така е ( за информацията), но не е станало наведнъж, нито е на 1 фирма, нито в последния момент, защото за кредитите има регистър, който е в бнб
От преди малко новина:
Бившият културен министър Вежди Рашидов е подал сигнал до Главна прокуратура за източване от страна на Цветан Василев на 1,7 млрд. лева от КТБ. Парите са изнесени с личния самолет на Василев от страната. Рашидов е получил днес анонимно писмо, в което се казва как е източена КТБ, след което е подал сигнала до Главната прокуратура.

"Този сигнал е за грабеж на собствената му банка, но на чужди пари”, каза пред журналисти Вежди Рашидов преди внасянето на сигнала.
Рашидов обясни, че този „обир” е бил подготвен за 27 дни.

Под анонимното писмо, получено нощес в пощата му, имало подписи с инициали, в които той разпознал членове на ръководството на КТБ.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

сега ще ни удавят в партенки, истини, полуистини и откровени лъжи, докато всичко се покрие в кал и никога не разберем кой е виновен. ще почнат едни дела с години и нищо, ама съвсем нищо няма да стане, освен, че ние ще платим масрафа. отново.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

BNB къде са спали? 1к души работят там а не виждат дупка от 3.5 - това е показателно за държавният корпоративизъм БНБ нарочно затавяря очи, докато КТБ расте ли расте и то нездравословно - сега се пита тези 3.5 милиарда как ще ги финансираме като ББР и фонда за депозитите да капитализират макс 2 милиарда. И още нещо това си е показано кой ще плати сметката на кражбата - все пак за няколко години 3.5 милиарда кражба не е зле!
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

5. Казаното дотук ще стане възможно след гласуването на проекта на специален закон, който вече е изготвен и ще бъде представен днес на основните парламентарни сили.

Оттук нататък на ход са политиците!

Причината Орешарски да не си подаде оставката досега. Парламентът не се разпуска за да има кой да гласува по тия промени, за които договорката вече е направена и т.н.
 

Горе