Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Причината Орешарски да не си подаде оставката досега. Парламентът не се разпуска за да има кой да гласува по тия промени, за които договорката вече е направена и т.н.
Именно - всичко започна да става ясно.
Причината и Станишев да заяви на пленума на БСП - "Пеевски ТРЯБВА да стане шеф на ДАНС!". А после в последният възможен момента да си бие шута и да си вземе имунитет като европейски депутат.
Някои хора заговориха, че същото се прави в момента и с пенсионните фондове. Имате ли информация какво се случва с тях?
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Къде са сега смахнатите форумни философи, дето ни убеждаваха че дребните вложители от опашките са източили банката, че били стадо овце, прости, изпаднали в паника, психоза... и требвало да се сърдим на тех за блокирането на депозитите ни? Оказва се че много мъдро и предвидливо са се редили да теглят от потъващия кораб.
 
От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Къде са сега смахнатите форумни философи, дето ни убеждаваха че дребните вложители от опашките са източили банката, че били стадо овце, прости, изпаднали в паника, психоза... и требвало да се сърдим на тех за блокирането на депозитите ни? Оказва се че много мъдро и предвидливо са се редили да теглят от потъващия кораб.

Темата е цтб не за ПИБ, калашник
 
От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Къде виде да пиша за ПИБ?

ХАхах, кога и кой те е убеждавал да не си теглиш парите от КТБ преди или след като сложиха запор?

Би ли цитирал?

Имаше кампания срещу стадото офце който си загубиха лихвата при депозитите от ПИБ за 2 дена паника..
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Е, те някои ни убеждаваха, че Борисов с говоренето си бил клател банковата система.
Сега ще е супер странно, ако прокуратурата изкара всичката информация за далаверите на Цветан Василев, но замълчи като риба за кредитите на Пеевски в КТБ.
Имам силни подозрения, че именно прокуратурата е забъркана в изчезналите досиета на кредиторите в банката. Съмнявам се, че са изчезнали точно определени досиета. Всъщност силно се съмнявам да е изчезнало каквото и да е, защото ми е много трудно да сметна колко месеца са необходими за да се унищожат досиета на кредитори за 3,5 милиарда :). Йовчев и БНБ пак ни правят на маймуни!
Това правителство изпълни целта си! Преизпълни петилетката за една година!
 
Re: От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Темата е цтб не за ПИБ, калашник

Да, моля, правете разлика. Специално темата беше за паниката, а тя тръгна в това, което се случваше с ПИБ. Дано успее банката да върне загубите си. Ама и осъдени да има, че така пак никой няма да си вземе бележка. ;)
 
От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

ХАхах, кога и кой те е убеждавал да не си теглиш парите от КТБ преди или след като сложиха запор?

Би ли цитирал?

Имаше кампания срещу стадото офце който си загубиха лихвата при депозитите от ПИБ за 2 дена паника..
Те си знаят кои са.
А за другите които (или по-точно "който", казано по тукашната форумна граматика) си загубиха лихвите в ПИБ - не всеки вложител има вътрешна информация в съответната банка, в БНБ, в службите, та да знае как са оплетени интересите, какво е отношението на държавата към съответната банка, към съответния олигарх и т.н. че да е наясно с реалното й състояние и бъдеще. Сигурно форумните философи разполагат с такива данни и знаят кога е оправдано да се редиш по опашки и кога е признак на офче (с "ф" както се изисква тука) поведение, но простосмъртните нема как да знаят.
 
От: От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Аха ясно те си знаят, веднага да изляза една крачка напред, тия нагли защитници на мустакатко!!!!
 
От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

ХАхах, кога и кой те е убеждавал да не си теглиш парите от КТБ преди или след като сложиха запор?

Би ли цитирал?

Имаше кампания срещу стадото офце който си загубиха лихвата при депозитите от ПИБ за 2 дена паника..

ПИБ обещаха да върнат лихвите, а те и без това са никакви...
 
От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

ПИБ обещаха да върнат лихвите, а те и без това са никакви...

А пък мен ме направиха вип клиент каквото и да значи това :D
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Василев го пуснаха за държавно издирване , а дебелата свиня Пеевски невинен ли е ?
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Василев го пуснаха за държавно издирване , а дебелата свиня Пеевски невинен ли е ?
Пеевски е един от тия с изчезналите досиета. Сега ДПС/БСП ще поискат държавата (т.е. ние) да върне парите, които те откраднаха и за са сигурни, че ще им стане номера, ще поискат това да стане със закон. До сега парите, които се гарантираха бяха до около 100 000 лв. Сега ще искат да променят законно гарантирането на връщането и на милионерите.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Прост народ сме и затова си заслужаваме последното място в Европа. Доказана свиня като Пеевски е народен представител. Кои са тия идиоти дето гласуват за БСП и ДПС ? Що за зомбита са тия хора ? Само година след тия , колко сектора са на червено , колко пари са спрени от Европа ? Гледайте какво става в здравеоопазването , в фонд Земеделие.... 100 пъти да управлява тая сган , 100 пъти криза ще е след тях.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Почнах да настръхвам:
Спасението на вложителите в КТБ ще струва около 2 млрд. лв.
Тия ни мислят за абсолютни идиоти:
Чобанов посочи, че ще бъдат внесени законодателни промени, с които да бъде увеличен таванът на дълга.
Има вероятност ликвидната подкрепа за банката да увеличи бюджетния дефицит и той да надхвърли ограничението от 3 на сто, каза Чобанов
Много ми е интересно, какво планира в такъв случай правителството, ако се окаже, че има втора фалшива банка. Тогава какво става с фонда за гарантиране на влоговете?
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Чобанов не само прилича на овца в главата но и действа като такава.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Много ми е интересно тези 200 млн. лева в брой, по обем са около 1 камион, как от ДАНС не са го засекли и са го проспали :). Цял камион с пачки и никой да не го засече срамота :D
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Много ми е интересно тези 200 млн. лева в брой, по обем са около 1 камион, как от ДАНС не са го засекли и са го проспали :). Цял камион с пачки и никой да не го засече срамота :D

Щото цялото правителство е в играта. Добра лапачка е паднала, пък простия народ хем ще плаща хем ще гласува пак за тях. Когато имаш стадо овце - стрижеш до кожа.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

СЕГА МУ Е ВРЕМЕТО ЗА ПРОТЕСТИ

АМА НИКОЙ НЕ КОМАНДВА ПАРАДА НИТО ПЪК ПЛАЩА, НАЛИ!?

овце - плащайте си! баси как съм се ядосал

едит: за да не остана неразбран - КТБ трябва да ФАЛИРА - и през фонда, който - колкото.
 
Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Много ми е интересно тези 200 млн. лева в брой, по обем са около 1 камион, как от ДАНС не са го засекли и са го проспали :). Цял камион с пачки и никой да не го засече срамота :D

Същата мутрафонска история като едно време. Какво да засекат ДАНС? :) Не знам какви гениални мозъци работят там, но като гледам много зле им се получава с тази банка.

Не са ли над 1 милиард изнесените пари? :) Ще има големи кючеци на нечие крайбрежие. :)
 

Горе