Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Да, трудно е за вярване, но е факт, че аз лично съм идея по-настървен да набутам парите си в нещо друго, дори и някъде другаде. Това ме обезвери тотално. Не успях да изживея 97-ма, но това го доживях. Поне при мен ще гледам да не се повтори. Не съм с депозит или сума там, но мои близки са. ;)

Богатството в реални активи или в бизнеси с правилно управление и ти стоиш зад тях :)

@Test, варианта на фалита е да теглим 4-5 милиарда и да им узаконим кражбата - демек става двойна ебавка ... но това е по малкото зло!
Голямото зло е че става морален риск - по просто казано всяка банка вече ще има стимули да прави безумни неща(да не говоря кражби) и накрая да ревне на правителството, а то да и даде празен чек! Нима не си мислиш, че видиш ли за напред вече ще контролира държавата всичко .... стане ли този морален риск ще се случи издуяване на народа стил 97-та! За жалост тогава всички загубиха в левова стойност и нямаше задлъжняване, а примера със спасението ще има задлъжняване и на неродените деца на правнуците ти.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Мдаааа, Корпорация Доган отвръща на удара:
КФН наложи рекордна глоба. На "Капитал"

Защо червените педалчета наложиха тая глоба на медия, която от 2010 година алармира за проблемите в някои баМки?! Един що-годе свестен ежедневник си имаме и тея изроди искат да го съсипят.
Пичове, изнасяйте се от тая червена държава, додето е време. Тука тия дето останаха са връзкари и партийни марионетки. Ако не си от наще, бизнеса ти ще бъде смазан. Цялата държавна администрация е нагласена с политически мотиви. Нищо не се е променило от бай-Тошово време. Който има поне малко акъл - газ на запад. На Първанов, Цацаров, Доган, Костов, Станишев, Сидеров, та дори и Бойко им е през куреца за нас. Важното е джоба сега да е пълен. Бахти и държавата, бахти и матряла!
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Свободата на словото в действие :-o Нищо, Джим Кери ще даде още :lol:
 
От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Свободата на словото в действие :-o Нищо, Джим Кери ще даде още :lol:
Да дава. И Путкин и той да дава. Ама то скоро в тая държава няма да остане на кой да дават. Освен няколко милиона мангусти, няколко пенсионера и един-двама заблудени, безработни идиота, които плюят шистовия газ и ски пистите. Не, че им пука, ами щото са им свършили стотинките за семки.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Не вдянах това с Кери, но КФН са брутално изтрещели - виждаме машата на държавните регулатори в действие - пускаме репресивният апарат на всички, които ни мътят водата .......
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Мдаааа, Корпорация Доган отвръща на удара:
КФН наложи рекордна глоба. На "Капитал"

Защо червените педалчета наложиха тая глоба на медия, която от 2010 година алармира за проблемите в някои баМки?! Един що-годе свестен ежедневник си имаме и тея изроди искат да го съсипят.
Пичове, изнасяйте се от тая червена държава, додето е време. Тука тия дето останаха са връзкари и партийни марионетки. Ако не си от наще, бизнеса ти ще бъде смазан. Цялата държавна администрация е нагласена с политически мотиви. Нищо не се е променило от бай-Тошово време. Който има поне малко акъл - газ на запад. На Първанов, Цацаров, Доган, Костов, Станишев, Сидеров, та дори и Бойко им е през куреца за нас. Важното е джоба сега да е пълен. Бахти и държавата, бахти и матряла!

3 милиона лева за Иво Прокопиев от US фондация Понеже пише каквото му кажат/наредят от американското посолство.Както виждаш,с право са го глобили,защото винги пишат на границата между лъжа,истина и пропаганда.Доста често пресичат в зоната на лъжата и пропагандата.Както гласи една стара поговорка: "Който плаща,той поръчва музиката". ;)
 
От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

3 милиона лева за Иво Прокопиев от US фондация Понеже пише каквото му кажат/наредят от американското посолство.Както виждаш,с право са го глобили,защото винги пишат на границата между лъжа,истина и пропаганда.Доста често пресичат в зоната на лъжата и пропагандата.Както гласи една стара поговорка: "Който плаща,той поръчва музиката". ;)
Ти въобще разбра ли за какво са глобили "Капитал"? А имаш ли си на идея, че "Капитал" е единствената останала медия от която се информира всеки де що има някакъв бизнес?!
Знам, че от Позитано са ти казали да говориш глупости, ам в случая много се излагаш. Посочи ми поне една основателна причина за глоба в такъв размер. Поне една! И не ми цитирай "Блиц", баси трагедията са тия!
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

А имаш ли си на идея, че "Капитал" е единствената останала медия от която се информира всеки де що има някакъв бизнес?!
Няма как да е прозрачна медия,финансирана от велика сила.Не ми приказвай простотии,коментирай новината.Ама май не ти е удобна."Рубладжия" е често използвана дума,ама като гледам повечето са/сте "центаджии". :-o:lol:
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Няма как да е прозрачна медия,финансирана от велика сила.Не ми приказвай простотии,коментирай новината.Ама май не ти е удобна."Рубладжия" е често използвана дума,ама като гледам повечето са/сте "центаджии". :-o:lol:
Аз коментирам именно новината. А ти коментираш човека зад медията, заради която е новината. С твойта логика сигурно можеш да наплюеш и Арена Армеец, щото я е строил Бойко. Болен мозък.
Попитах те, дали имаш на идея защо е глобена медията? Идея в тъпата кратуна? Зачатък на идея? Нюню поне да блинква? Или пак USA vs СССР. Позитано ти говори на тебе, ясен си.
 
От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Аз коментирам именно новината. А ти коментираш човека зад медията, заради която е новината. С твойта логика сигурно можеш да наплюеш и Арена Армеец, щото я е строил Бойко. Болен мозък.

Баце,за 3 милиончета бих се замислил да стана тикво-будист,ти не би ли?!.. ;) :) Тук има хора с новинарски сайтове,нека и те да кажат,не биха ли се включили в пропагандата срещу едни 3 милиона.Просто е готина оферта.Глобиха ги 150 бона,за да остане в страни от фокуса факта,че щатска НПО ги финансира с 20 пъти по 150 бона.Някакси много се засичат двете новини,но всички пищят върху глобата...
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Ъ? Каква пропаганда бе? Сигурен ли си, че и двамата говорим за КТБ?
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

На практика в България отдавна няма независими медии. Всички по-популярни се ръководят от алчни олигарси, които си осигуряват влияние чрез политическа проституция. Слагат се на силните на деня, за да си осигурят поток от пари. По умните успяват да цоцат и от чужбина. Ето линк за трите милиона на Капитал. Прокопиев през кариерата си на олигарх се е пребоядисвал много пъти. От активен комсомолец със семейни традиции в службата към БКП се превръща във виден седесар. В този ред на мисли приветствам подобни глоби. Както стана ясно, това е атака на Пеевски срещу Прокопиев. Нека да продължават да си правят мръсно един на друг. Ако имаме късмет накрая тези боклуци ще се изядат едни други... ама надали.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Оставате го Владко, той на всичко кълве стига да е или от Блитц или някой руски сайт, а най-вече от държавните руски СМИ.

Абе Владко ти критично мислене на Пеевски ли го остави или си твърдо опериран от него? Питам не за друго, а защото тази статия е със стойност на инфо агенция ЕЖК, без грам обективен факт .... но ми е много забавно как гордо хвалиш Блитц за обективност и как те са били най-обективните :D.

По темата нямам какво да се каже повече освен, че държавата ги е страх от Капитал или по-точно финансовата част - всичко подвластно на кръга Искров-Мавродиев .... А там са най-големите бакии.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Олеле, те не били три милиона, а вече са 6 милиона. :D Сега се зачетох в сайта на фондацията. Ето линк за тазгодишните милиони на Прокопиев. Дали са и на Mediapool едно милионче миналата година. Американците тези милиони за нищо ги нямат. Раздават ги като вестници. И все на случаен принцип, без да имат задни мисли. :lol:
 
От: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Олеле, те не били три милиона, а вече са 6 милиона. :D Сега се зачетох в сайта на фондацията. Ето линк за тазгодишните милиони на Прокопиев. Дали са и на Mediapool едно милионче миналата година. Американците тези милиони за нищо ги нямат. Раздават ги като вестници. И все на случаен принцип, без да имат задни мисли. :lol:
Те така се създава конкурентна среда :lol: Що не дойде на мен някой да ми даде 3 милиона, а се бъхтя като грешен дявол?
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

То тук има доста кретени като блеки и ко, които си защитават тая мафия капитал. За милионите нищо няма да кажат, не ги и питайте, ще кажат, че случайно ги били избрали, или щото са най-добрите.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Е, че на кой да ги дадат? На Блиц и Пик ли? Или на Днес :)?
Между другото Mediapool също е на сем. Пеевски, ако не знаете, да ви светна - това за случайният принцип, дето някой спомена по-горе.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Е, че на кой да ги дадат? На Блиц и Пик ли? Или на Днес :)?
Между другото Mediapool също е на сем. Пеевски, ако не знаете, да ви светна - това за случайният принцип, дето някой спомена по-горе.

Ама ако бяха дали 3 милиона рубли(дори и при този нисък курс) на някоя медия,щяхте да отворите минимум 15 теми за това и да се надвиквате(надписвате) колко е продажна и необективна и как брани интересите на Русия.Ама за 3 млн.гущера мълчите.Те половината от предните 3 млн.,които са им дали,отидоха за окупации,протести пред НС и "ранно събуждане",та затова е този нов транш ;)
 

Горе