Коя ви е любимата марка бира?

Коя ви е любимата марка бира?

  • Каменица

    Votes: 23 11.6%
  • Ариана

    Votes: 23 11.6%
  • Загорка

    Votes: 43 21.6%
  • Хайникен

    Votes: 16 8.0%
  • Стела Артоа

    Votes: 30 15.1%
  • Пиринско

    Votes: 23 11.6%
  • Болярка

    Votes: 1 0.5%
  • Старопрамен

    Votes: 28 14.1%
  • Столично

    Votes: 13 6.5%
  • Туборг

    Votes: 15 7.5%
  • Корона

    Votes: 6 3.0%
  • Бекс

    Votes: 15 7.5%
  • Карлберг

    Votes: 6 3.0%
  • Шуменско

    Votes: 35 17.6%
  • Друга (коя?)

    Votes: 31 15.6%
  • Бургаско

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    199
От: Коя ви е любимата марка бира?

Едно е сигурно глупости като: бира с лимон, портокал и тем подобни трябва да се забранят от конституцията.

А за анкетата избирам: Крушовице или поне да е нещо чешко(ама истинско чешко, а не бутилирано тук в България).
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Като ги гледам сокчетата на Кола Кола, Флорина и другите химикокомбинати, не е лоша алтернатива една такава биричка. Тези с подсладителите и станилизаторите ме накараха да си пия водката с компот от домати. Така де Блъди Мери. Аз съм за тези бири, даже мисля да пробвам тези на Каменицата.
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Бирата в комбинация със някакъв сок не е толкова зле, даже на мен ми е приятна, но все пак не съм и голям фен. Иначе любимата ми бира е Шуменско, заради по-мекия вкус. Има и едни германски бирички в кенчета, дето ги продават в Пени Маркет, и те ми харесват, точно щото не горчат. :)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Загорка като цяло харесва ми повече от другите.
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Стела, Хайнекен, Загорка и Каменица са моите фаворити! Това лято, като 'отскоча' в чужбина, задължително ще потърся тази: http://acdc-beer.com/en/
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

От тези, които се предлагат в България, избирам в зависимост от часа и заведението (обстановка, протокол, мезе...). За София ги разпределям така:
  • 13-17 - Старобърно (кръчми и бирарии)
  • Привечер - Калтенберг (Мавзолея, Южния парк)
  • Вечер - Корона (барове, нощни заведения). С нея лимонът си е задължителен.
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Загорка, но ако я няма не отказвам Стела Артоа и Старопрамен
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

аз най обичам хубавата бира :)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

В идващите жеги пийвам тия плодовите, въпреки, че не са истинска бира, но ми харесват. Относно любима бира по-скоро Хайникен
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Ще ги класирам така: Гинес, Старопрамен, Шуменско, Каменица и Туборг. Имам афинитет към тъмната бира, някакъв вид сантимент прихванат у ирландско преди време.
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Ще ги класирам така: Гинес, Старопрамен, Шуменско, Каменица и Туборг. Имам афинитет към тъмната бира, някакъв вид сантимент прихванат у ирландско преди време.
Откога Каменица-та се води бира :lol:
Иначе най-добра винаги е наливаната бира без особенно значение от марката
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

... Откога Каменица-та се води бира ...

Тъмната каменица ми допада :).

...
най-добра винаги е наливаната бира...
:roll:

[video=youtube;B5UedfCySQk]http://www.youtube.com/watch?v=B5UedfCySQk[/video]

Я хвърли една кърпичка насам, че ми... дойде на вкус тая течност.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Коя ви е любимата марка бира?

Grolsch :beer:
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Абе колеги, аз ли изперквам или Загорката в тея новите кенчета и бутилки ми изглежда по слаба и с леко променен вкус ?
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Абе колеги, аз ли изперквам или Загорката в тея новите кенчета и бутилки ми изглежда по слаба и с леко променен вкус ?
А бе да ти кажа честно последно време не съм видял хора около мен да са големи фенове, но дано да се лъжа. За промяна на съдържанието нищо не мога да кажа. На мен тази бира, от едно време, ми беше много спиртна и не съм и фен. В момента е силна жега и си пия точно определени марки бири. Хубавото е, че където и да отида винаги имат една от тях. ;)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

А бе да ти кажа честно последно време не съм видял хора около мен да са големи фенове, но дано да се лъжа. За промяна на съдържанието нищо не мога да кажа. На мен тази бира, от едно време, ми беше много спиртна и не съм и фен. В момента е силна жега и си пия точно определени марки бири. Хубавото е, че където и да отида винаги имат една от тях. ;)

Аз хайнекен и бекс ме кефят по принцип, но когато се пие в промишлени количества на загорка го карам, тея дни явно заредиха навсякъде с новата бутилка на загорка и забелязах че е станала по мека ... нещо не ме кефи аз точно си я пиех щото е по спиртосана. :( Ако изляза прав че са променили нещо и не съм се психясал ще им напиша официално писмо да върнат стария вкус !
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Да, точно. От едно време знам, че има този имидж, на леко по-спиртна бира от останалите. Аз се лигавя, буквално, със Старопрамен, Шуменско, Болярка, Ариана и още други, които в момента не ми идват на ум, но като започне да ми изброява сервитьора веднага зацепвам някоя. Не съм голям пияч на бира, обичам уискито, но като пия бира, определено гледам да са определени марки, защото те ми допадат на вкус. Същото и при уискито. Имам 3 любими и това е. :)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

И аз съм привърженик на Стела Артоа, просто равна няма :)
 

Горе