Коя Shopping Cart система използвате?

Коя Shopping Cart система използвате?

  • WP eCommerce

    Votes: 88 17.7%
  • SummerCart

    Votes: 32 6.4%
  • AAcart.com

    Votes: 1 0.2%
  • eCrater.com

    Votes: 1 0.2%
  • Etsy.com

    Votes: 6 1.2%
  • GoEmerchant.com

    Votes: 0 0.0%
  • Merchandizer.com

    Votes: 0 0.0%
  • NetworkSolutions.com

    Votes: 0 0.0%
  • SmallBusiness.Yahoo.com

    Votes: 1 0.2%
  • StoreFront.net

    Votes: 0 0.0%
  • Stores.eBay.com

    Votes: 2 0.4%
  • CubeCart

    Votes: 1 0.2%
  • Ecommerce Shopping Cart Software

    Votes: 1 0.2%
  • IdeaCart

    Votes: 1 0.2%
  • JadaSite

    Votes: 0 0.0%
  • Magento

    Votes: 38 7.6%
  • OpenCart

    Votes: 209 42.0%
  • osCommerce

    Votes: 12 2.4%
  • PrestaShop

    Votes: 76 15.3%
  • Quick.Cart.Lite

    Votes: 2 0.4%
  • Satchmo

    Votes: 1 0.2%
  • Ubercart

    Votes: 4 0.8%
  • VirtueMart

    Votes: 22 4.4%
  • Zen Cart

    Votes: 18 3.6%
  • 1ShoppingCart

    Votes: 0 0.0%
  • Actinic

    Votes: 0 0.0%
  • CS-Cart

    Votes: 7 1.4%
  • Interspire

    Votes: 3 0.6%
  • JShop Server

    Votes: 0 0.0%
  • JustAddCommerce

    Votes: 0 0.0%
  • Lite Commerce

    Votes: 1 0.2%
  • Miva Merchant

    Votes: 0 0.0%
  • ShopSite

    Votes: 2 0.4%
  • VP-ASP

    Votes: 1 0.2%
  • WebMasterCart

    Votes: 0 0.0%
  • X-Cart

    Votes: 4 0.8%
  • Друга - Моля уточнете в темата

    Votes: 37 7.4%
  • RexCart

    Votes: 19 3.8%

  • Общо гласове
    498
спред вас удачно ли да се ползва WP + Woocommerce за онлайн магазин с доста продукти ?
 
За да съм изцяло обективен, както писах по-рано мисля да сменя сайта си от Wix + Ecwid на CloudCart.
Спечелиха ме с изградени сайтове на български фирми, много интеграции, добрата цена и текущата промоция.
Бързодействието на сайтовете им ми харесва.
Доколкото говорих с тях, все още не са готови с интегриран касов апарат и СУПТО за НАП.
Сякаш ме привличат и Shopify, като най-големите , но проблемите с НАП са deal breaker.
Затова търся нещо, което е съобразено с българския пазар.
Може ли хората, които са имали и имат достъп до CloudCard, да напишат какви са им впечатленията.
 
Аз работя със SaaS платформа и съм доволна.
 
Последно редактирано:
Здравейте, нашия сайт FunSmartToy.com е на CloudCard, и като цяло сме доволни. Какви са вашите впечатления и забележки?
 
Не знам какви IT кратуни има по фирмите да предложат на бизнеса SaaS услуга при варианта всичко да е твое, къстам до някъде и изцяло под твой контрол. Такива тип услуги са за някакви онлайн магазинчета на майки в майчинство, продаващи прежда или други такива. Сериозен бизнес не би си позволил такова нещо. Колкото до CloudCard, гледам, че доста бизнес е при тях - и то брандове. Какви ли точно са били тези велики корпоративни решения от IT естество. :)
 
Банко, SummerCart е отживелица... сега са го кръстили Seliton.
 
И все пак, има ли проблеми или нещо, липсващо като функции в CloudCard?
И Shopify е SaaS, но това не го прави малко използван.
 
Банко, SummerCart е отживелица... сега са го кръстили Seliton.
Да, отживелицата е само в името. Пак са си Мирчев идеас, както и същата крива услуга. ;) Искаш ли да ги питаш защо техния SSL сертификат защитава всяка страница, а реално не могат да пренасочват в конфига http към https, което нали се сещаш каква греда е. Отделно пипаш само дизайн, като там дизайните са ги правили някакъв сополанко между 6-ти и 7-ми клас. Супер много работа и по това.

Дори не знам кое велико IT гуру е решил онлайн магазина на верига Зора да е на CloudCard? Доста слабо решение. Сигурно е същото спънато животно като останалите SaaS платформи.
 
Да, отживелицата е само в името. Пак са си Мирчев идеас, както и същата крива услуга. ;) Искаш ли да ги питаш защо техния SSL сертификат защитава всяка страница, а реално не могат да пренасочват в конфига http към https, което нали се сещаш каква греда е. Отделно пипаш само дизайн, като там дизайните са ги правили някакъв сополанко между 6-ти и 7-ми клас. Супер много работа и по това.

Дори не знам кое велико IT гуру е решил онлайн магазина на верига Зора да е на CloudCard? Доста слабо решение. Сигурно е същото спънато животно като останалите SaaS платформи.
Миналата година ми се наложи да работя със Селитон, по-твратително е от която и да е SaaS. казах на собственика, че няма смисъл, не ме послуша и го отрязах. Никакви възможности за он пейдж SEO, дори по-скъпия им пакет е с ужасни опции. Темите реално не могат да се коригират много, да не говорим че е мега зор, защото реално не виждаш истинския код, а само някои основни неща за редакция, но дефакто не можеш да си изградиш тема. Толкова е зле положението че не мога да опиша. И тъп да съм не бих си дал парите на тях.

А колкото до Зора, много ми е смешно че големи вргиги имащи възможност за собсвен екип да се занимават с подобни гимнастики е меко казано смехотворно и жалко. Това е като да караш мерцедес с лепенки на AMG и пластмаси за украска т.нар. AMG пакет...., а да имаш пари за десет истински AMG-т..... примерно.
 
Кой да предположи, че имало толкова карт системи :eek::eek::eek:
По принцип са много повече. Но всеки гледа най-популярните по ред причини. Най-важните са голямо камюнити, което ги доразвива и усъвършенства, както и безпроблемната им работа с големи търт парти услуги - разплащателни, доставки и т.н. Което свежда до първото - много маймуни се грижат да няма липси в което и да е отношение и икомерса. ;)
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Не е да няма - но думата безплатни е само за благозвучие - дори и да си грамотен сам да си ги преправиш пак не е безплатно защото трудът и времето ти също струва пари - дето се вика ако ти е отнело една седмица по три часа на ден да го преправяш са 20 работни часа които също струват пари.

Въпросът е че понякога се оказва че времето което е загубено е по скъпо от това да си плати човек, за това има хляб и за фирми като Съмъра.
Глупав си, не може да им дам на тия 5000лв, при положение че други ми го поддържат същото нещо за 600лв първата година а втората за 1000лв :) Въобще тези Съмъри ги забрави от речника си!
 
Глупав си, не може да им дам на тия 5000лв, при положение че други ми го поддържат същото нещо за 600лв първата година а втората за 1000лв :) Въобще тези Съмъри ги забрави от речника си!
Квото и да ги забрави от речника си, си нямаш идея колко клиенти имат и следователно колко хора предпочитат да им позлват услугите...... И това го казвам от факти, а не за да ги защитавам или да ги подкрепям. Лично аз също не ги харесвам, нито платформата им, нито цените им за тая.... да не казвам какво..... Обаче......
 

Горе