Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Sky

Well-Known Member
Досега поне 10-на дребни пратки са ми "изчезвали" и винаги китаеца ми е връщал парите.
Почвам да си мисля, че някой в БГ пощи ги краде тея пратки. НА вас случвало ли се е?
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

На мен са ми "изчезвали" пратки от САЩ и UK :) Не е изолиран случай само за китайските пратки. Траквам ги и стигнат ли БГ, хоп - изчезват някак... А още по-странното е, че не бяха и нещо особено, поне за обикновения човек не са нещо супер яко и скъпо - книги, колкото и смешно да звучи.
 
От: От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

На мен са ми "изчезвали" пратки от САЩ и UK :) Не е изолиран случай само за китайските пратки. Траквам ги и стигнат ли БГ, хоп - изчезват някак... А още по-странното е, че не бяха и нещо особено, поне за обикновения човек не са нещо супер яко и скъпо - книги, колкото и смешно да звучи.
От днес - Китаеца ми върна парите и изпрати отново продукта. Дано не му трябват 2 капака за телефон на "крадеца" и да пусне поне втория.
 
От: От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

От днес - Китаеца ми върна парите и изпрати отново продукта. Дано не му трябват 2 капака за телефон на "крадеца" и да пусне поне втория.

Ааа не се знае, може на гаджето, на роднина някой да иска да "вземе":D

Мани, шегата настрана - това няма да се промени и след 50 години, масово държавните чиновници са си такива...
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Просто са немарливи и ги губят според мен в пощите са събрани от кол и въже, веднъж една от пощальоните където ми приемаше пратките така вонеше на пот, че ми се насълзиха очите на гишето, а за колежките и вътре не знам, ще кажете, че няма връзка, ама според мен има връзка с немарливостта
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Сега им звънях - били ме измамили :cry:
АААААА в алито много лъжат да знаиш.
Ама аз чакам и от други 2 сайта?!?
 
От: От: От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Ааа не се знае, може на гаджето, на роднина някой да иска да "вземе":D

Мани, шегата настрана - това няма да се промени и след 50 години, масово държавните чиновници са си такива...
И всичко е 25-30 долара общо и полицията няма да ми обърне внимание. Пък и сега са на протест....
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Просто са немарливи и ги губят според мен в пощите са събрани от кол и въже, веднъж една от пощальоните където ми приемаше пратките така вонеше на пот, че ми се насълзиха очите на гишето, а за колежките и вътре не знам, ще кажете, че няма връзка, ама според мен има връзка с немарливостта

Абе тука настъпваме по-големия въпрос - този с шуробаджанащината, некадърността и корупцията в държавната администрация. В 'нормалните' страни държавните служители ("Ела тука ще ти дадем работа щото си от нашите, нищо, че си кьопав") е непродуктивна и поражда корупция. Няма как да очакваме някой взимащ 400-500 лева и има определена "власт" да не се изкуши в един момент. Манталитет, който трябва да се промени. Кога и как обаче...
 
От: От: От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

И всичко е 25-30 долара общо и полицията няма да ми обърне внимание. Пък и сега са на протест....

Заеби, системата е измислена!
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Полицията няма да обърне внимание и за 1000 лв да ти е пратката, само ше изпишеш една кофа с мастило и накрая ще заведат преписка срещу неизвестен извършител която ще се прибере в гардеробчето да отлежава
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

ти искаш хем да ти е евтино, хем да ти е сигурно
е нЕма как да стане :lol:
 
Досега поне 10-на дребни пратки са ми "изчезвали" и винаги китаеца ми е връщал парите.
Почвам да си мисля, че някой в БГ пощи ги краде тея пратки. НА вас случвало ли се е?

На мен една пратка ми беше отворена и като си я взимах бяха я "затворили" но какво да се прави мерки за сигурност. :) Пълен шит е тази услуга. :)
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Норти, върви да рьсиш тьоизми другаде.
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Така е при монополец на БГ пощи - хубавото е че и той ще свърши.
Иначе ако всичко искате да е ок си има DHL на врата ви се носи всичко.
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Така е при монополец на БГ пощи - хубавото е че и той ще свърши.
Иначе ако всичко искате да е ок си има DHL на врата ви се носи всичко.
Каква е логиката за продукт с цена 5$ да дам 20$ за доставка?
 
Re: От: Re: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Защо я ползваш тогава?

Не ги ползвам, просто с тях минаха тънко тия дето ми го изпратиха, беше подарък. :) Да не са ме такова отзад да ги ползвам точно тия - дето едно време крадяха на студентите в чужбина лютениците, които техните им пращаха от тук. Пълна скръб са. :)
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

От 26.02.2015 чaкaх от aлито еднa прaткa зa 7 долaрa, пристигнa нa 13.06... Aз я бях отписaл, китaецa се кълнеше, че я е прaтил...и е бил прaв. В пощите вдигaхa рaмене.
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Мен ми се е случвало след месец да отида до пощите да проверя дали ми е дошла пратката и се оказва , че е при тях от 20тина дена но не ми пуснали бележка в пощенската.... Та така ако не си я потърся може и да я върнат наобратно....
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

На мен до 30тия ден ми обясняваха как такава пратка няма. Аз вече пуснах диспута в алито и 5 дена по късно ми звънят да ми кажат че от 20 и косур дена има пратка за мене и ако не ида веднага да си я взема ще я върнат ....

:lol:
 

Горе