Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Според тракинг информацията пратката се беше замотала още някъде из Азия и изобщо не беше влизала в България.
 
От: Re: От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Аз пък това никога не съм го разбирал

На свободния пазар е така :) и ква файда, че никога не си го разбирал...
много компании се занимават с производството на нискокачествени стоки (китайски боклуци) и като гледам се купуват много добре
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Ако се разтърсиш има и с други картинки така цялостно върху тениските.
Помня че гледах разните там супермен и подобни мотиви. Нали са на мода :)
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Поръчвала съм десетки нещица от китайските сайтове и всичко ми е идвало. Да, понякога се бавят с 2 месеца, но винаги идват.
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

На мен днес ми пристигна капак за телефон който вече забравих кога продадох....
Ама другите още ги няма
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Поръчвам си неща от ибей, предимно клинове и други дреболии, които ги няма тук (в Словакия) като модел. Всичко пристига без бавене до 2 седмици с фрий шипинг от азиатските страни - на коректни китайци попадам (с предварително проучване на рейтинга им). Изпращам препоръчани пакети до България по пощата без проблем и до 5 дни са в бг. пощите.
 
Последно редактирано:
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Поръчвам си неща от ибей, предимно клинове и други дреболии, които ги няма тук (в Словакия) като модел. Всичко пристига без бавене до 2 седмици с фрий шипинг от азиатските страни - на коректни китайци попадам (с предварително проучване на рейтинга им). Изпращам препоръчани пакети до България по пощата без проблем и до 5 дни с в бг. пощите.
Тоя виждала ли си го? :D
rapyr-ot-romski-proizhod-e-noviqt-totalen-hit-v-internet-(video)-307756.jpg
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

А аз да ви попитам какъв е лимита за получаване на дневни пратки. На няколко пъти получавам по 5 пратки на ден до 25$ всяка и като ида след няколко дни да си ги взема накуп и трябва да ги взимам от митничара, той ми събира сумата от всички и ме точи да си плащам такси върху цялата сума, нищо, че са от различни продавачи, поръчани на различни дати, изрядни документи за плащания без да съм карал да ми намаля цени на пакета китаеца и ми е противен митничара и съм готов да водя 10 часа спор с тоя селски тарикат стига да имам възможност.. пс- пиша от телефон
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Какъв лимит за дневни пратки? Няма такова нещо. Тоя митничар нещо те мотка. Чети там: www.customs.bg/document/3650
 
От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

От китайските пощи, най-доволен съм от Hongkong Post. Имат си тракинг и идват за 14 дни в повечето случаи.
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Re: От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Баси, това от Юпитер ли пътува? :)

Днес още една. Кофти е, че родните търгаши слагат ненормални надценки. Капак за телефон в Китак 6 лева, тук 28 лева....
 
Re: От: Re: От: Re: От: Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?

Днес още една. Кофти е, че родните търгаши слагат ненормални надценки. Капак за телефон в Китак 6 лева, тук 28 лева....

Е, какво говориш. Аз като взимах телефон, тук ми искаха 600+ лева, а аз си го взех за около 230$, тогава $ беше едва 1.5 лева. :) Тук защото сме гъзари, всичко ни е по някакви много добри завишения, защото плащали наем в мола и персонал, което нали се сещате колко го интересува крайния клиент. :)
 

Горе