Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Аз ще си го помпам с - , малко няма да е честно щото пауъра ми е двойно по-малък :)
Сега по темата : много си дразнещ. Хич не се кефа на хора които са компетентни по всички въпроси. Имам чувството че си нещо като Апостол, търсиш конфликтите, ако няма - създаваш. По горе ти дадоха много добър съвет
Следователно статистически си си го заслужил.
На твое място бих се замислил кое може да куца .
Особено ако съм на 15 годинки.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Каквото и да съм написал , не съм го направил с цел злоба , просто ако някой ми дава репутация , независимо каква е , да пише кой е и за какво , а не такива обиди каквито получавам аз и това ме дразни ...
Системата нещо се бъгясва, по едно време -40 , после -28 , -18 , 0 , пак -38 ... а репутациите все същи ( последните които показва )
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Разбирам да съм написал " ей боклук " , " малоумник " , за да ми отвръщат с същото .... надценявате се просто ... ( това не значи че аз Ви подценявам или нещо подобно .. )
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се… може пък да караш в насрещното.
Как не се сети, че не може половината форум да ти цъка червено безпричинно?
Не можеш да казваш на всички останали какво да правят. Добрата репутация не се изисква, заслужава се.
Ако желаеш да се интегрираш в обществото тук, ще е нужно да прочетеш поне още веднъж всички съвети, които ти се дадоха. И да си направиш правилните изводи.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Ако тея точки се равняваха на пари половината форум щеше да мята пачки наляво и надясно.На всеки 1-2 месеца и оп - по една тема за репутацията.Черпи си информация,коментирай си квото те интересува и ако видиш amoun и niks в една тема имаш задължително 5-10 минути весело изкарване - малко хора са успели да изкарат бан при такива админи,та ако се задържиш ще разбереш "къв е тоя форум и кви са тия хора"

Не заливай темите с малоумни коментари,защото бая народ като прочете някоя простотия и се изнервя,че си му загубил от безценното време,а има само една компенсация за това и тя е да те нахрани яко + червена ряпа.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Каквото и да съм написал , не съм го направил с цел злоба , просто ако някой ми дава репутация , независимо каква е , да пише кой е и за какво , а не такива обиди каквито получавам аз и това ме дразни ...
Замисли се от 349 мнения, които ги имаш написани колко от тях са били полезни за някого? Идеята на форумите е хората да помагат и да получават помощ. Ако някой е влязъл само заради второто останалите веднага го надушват и му отдават заслуженото. Ако освен това е решил да спами и да се репчи става още по-зле. Щом си с около -40 просто трябва да пуснеш една хубава тема, която съдържа много полезна и съдържателна информация. Някой от хората с много зелени точки ще я хареса и ще ти даде положителна репутация, която ще анулира всички червени точки наведнъж. С мрънкане нищо няма да постигнеш. Просто червените ти точки ще продължат да растат понеже хората се дразнят. А пък ако в крайна сметка този форум ти е толкова неприятен винаги можеш да си намериш някой друг, където ще те приемат с отворени обятия.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Замисли се от 349 мнения, които ги имаш написани колко от тях са били полезни за някого? Идеята на форумите е хората да помагат и да получават помощ. Ако някой е влязъл само заради второто останалите веднага го надушват и му отдават заслуженото. Ако освен това е решил да спами и да се репчи става още по-зле. Щом си с около -40 просто трябва да пуснеш една хубава тема, която съдържа много полезна и съдържателна информация. Някой от хората с много зелени точки ще я хареса и ще ти даде положителна репутация, която ще анулира всички червени точки наведнъж. С мрънкане нищо няма да постигнеш. Просто червените ти точки ще продължат да растат понеже хората се дразнят. А пък ако в крайна сметка този форум ти е толкова неприятен винаги можеш да си намериш някой друг, където ще те приемат с отворени обятия.
Разбрах те, но нужни ли са червени точки от типа на " боклук " и т.н. ?
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Аз имам обяснение - аватарът :D
Мине не мине време пак се почва обсъждане на аватари.
 
Последно редактирано:
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Добре де , това почва да ме изнервя, получих -(минус) който гласи " еми смотан си ко да праиш ". Без коментар... защо няма един свестен коментар , например " пишеш извън темата , обиждаш някого , не те харесвам " , а не обиди ... Ем то само малоумници к'во да праиш...
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Локвайте темата.

Ей за тва също заслужаваш червени точки. Аз засега не съм ти давал и пак ще се въздържа, но те хората горе ти казаха - идваш тук някакъв никаквец и почваш да раздаваш команди наляво и надясно. Не става така моето момче.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Ей за тва също заслужаваш червени точки. Аз засега не съм ти давал и пак ще се въздържа, но те хората горе ти казаха - идваш тук някакъв никаквец и почваш да раздаваш команди наляво и надясно. Не става така моето момче.
Аз доколкото знам, често в авторите в края на темата пишат така. След като няма бутон за лок или delete, какво да направя ?
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

А НЕ, ТУКА НЯМА ЛОК, ТУКА КВОТО СИ ГО НАПРАВИШ, ПОСЛЕ ЩЕ ТЪРПИШ ;)
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Аз доколкото знам, често в авторите в края на темата пишат така. След като няма бутон за лок или delete, какво да направя ?

Пич, ти да не си жена? Щото се жалваш като такава вече четири страници, пък се и ядосваш и изнервяш, че се и пениш :D
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Пич, ти да не си жена? Щото се жалваш като такава вече четири страници, пък се и ядосваш и изнервяш, че се и пениш :D

Не...

Alan , какво да търпя , то тука свестните мнения се изчерпаха , едва ли ще има още такива в темата ...
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Spam : ON

СЛУШАМ И ИЗПЪЛНЯВАМ ИЛИ САМО СЛУШАМ? :lol:
 
:clap:Току що ти дадох отрицателна, написах и причината, но все пак тя не е само една:
1. Дразниш с поведението си - не спираш да обсъждаш темите в пазара
2. Ръсиш простотии на ляво и дясно
3. Обиждаш без да ти пука
4. Държиш се нагло
5. С нищо не си показал, че заслужаваш плюс
6. Ако беше прочел мнението ми в другата тема, може би щеше да се замислиш, че цялата ти тази тема е безсмислена
7. Ако се стараеше малко повече щеше да е различен ефекта - ама на, държиш се като ощипана девойка, само защото някой ти е направил забележка.

Айде наблъскайте ми сега червените, имам си достатъчно зелени да компенсират :)

Едит: Ебати гредата, точно в такава тема ли трябваше да бъде съобщение номер 1000 ;/ Жалко

Едит 2: Като отговор на горенаписаното - каквото си надробиш, такова ще сърбаш. Такава тема отвори, такива отговори ще получаваш. Факт, такъв е живота.
 
Последно редактирано:

Горе