Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Статус
Not open for further replies.
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Мога да кажа нещо подобно, че и доста по-лошо за днешните тиняци и да речем повечето младежи под 25.
Осакатени са интелектуално, духовно, емоционално. Безнадеждно.
Времето и локацията са виновни.

Което е доста по-тъжно понеже означава че държавата няма да се 'оправи' в бъдещите 50-80 години.
Само ще зазлява.

... А за бабичките и дядковците само ще кажа, че вчера много ме изнервиха - у хипермаркета окупирали щанда с маслините и трескаво, с разтреперани ръце, поръчват, казват на горката продавачка как да ги била разбъркала първо, едната вика на другата "Дай мари аз ше ти поръчам, да не СВЪРШАТ докат ти доде реда!!!", абе кошмар... Някаква примоция имало, разбираш ли. И всичките се обръщат и ме гледат накриво, сакън да не ги изпреваря да им изям маслините. Пък аз даже не чаках за техния артикул. След 10-тата минута вече ми идваше да последвам примера на норвежкия килър и да прочистя обществото/магазиня, ама си бях забрайл газовите пистолети у къщи... :) .
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Не си ме оборил, защото ти бях посочила другия акцент от книгата, а там е описано как са милеели за род, родина и образование.
Ти наблегна на другия акцент, за селския манталитет.
С две думи и двамата сме прави:mrgreen: Тъй че, стига с тоя спор. МИР!
 
Хубаво съгласен съм :). МИР. Наистина са милеели. Абе има и хора и хора. Така както има пенсионери и пенсионери. За съжаление нашите повечето са лицемери. Наистина това лицемерие за което говоря има повече измерение в селянийката. Аз затова и пуснах дискусията с въпросителна ако сте забелязали.

Абе тия маслини :), ето втори човек дава пример с маслини в темата - има нещо в тия маслини...да не би пенсиите да се друсат с тях :)???
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

И всичките се обръщат и ме гледат накриво, сакън да не ги изпреваря да им изям маслините.
Пак не е, като случая с циганите, за който разправяше.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Михалова, ами да опитвал съм се да говоря с бабите си , да им кажа да се отпуснат, да не се вълнуват от това какво ще мислят хората за тях, какво ще си кажат съседите и.т.н. то целия им театър и лицемерие от там идва - да се направят на такива каквито не са, да се покажат в някаква светлина ....да не си помислят нещо лошо съседите за тях. Аз по скоро ми е кофти за тях че те са такива защото не могат да се отпуснат истински понякога..че и понякога се излагат така и е смешно....а не друго. Мисля събеседниците малко грешно ме разбраха за позицията ми...ама нищо нали си чешем езиците само.
Страхотно отношение имаш към собственото ти семейство, и към тези, дето най-вероятно са ти бърсали г**а и са те научили да си държиш п****та, за да не си опикаваш обувките. Браво! Страхотен си! Какъв завиден ценизъм! Герой!
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Страхотно отношение имаш към собственото ти семейство, и към тези, дето най-вероятно са ти бърсали г**а и са те научили да си държиш п****та, за да не си опикаваш обувките. Браво! Страхотен си! Какъв завиден ценизъм! Герой!
Ама ти не си разбрала текста. Прочети пак. Той на тях им помага да се отпускат, а не те на него.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Ама ти не си разбрала текста. Прочети пак. Той на тях им помага да се отпускат, а не те на него.

Грешката е моя. Моля за извинение!:D
 
Кпан, вместо квалификации към мен, вземи отношение по темата, и ако не съм прав кажи защо. Да нарежда с клишета по теми табу всеки може.
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Викам някой да почне нова тема, че таз са изтърка.
Дори се жертвах да инвестирам време и усилия да изчетъ сички глупости дето сте писали :( .

Единственото интересно умозаключение:

Добре че жените се държат кат ДАМИ поне по форумите!

... И въпреки подчертано ниското ми мнение за всички 'бгмами', ми беше доста по-лесно да прочета техните писания. Основно понеже бяха кратки и по същество. :oops: Останалите добих представа какво сте писали от техните отговори.

Айде сега почнете нова тема, която да е провокативна и за женската част, та да се включат...

... За да мога да ги фана в издънка, респективно насея и навея, та да излея поне малко от целия негативизъм и презрение дето храня към въпросния 'бгмама' подвид.

Речник: 'бгмама' = индивид от женски пол и български ориджин, спамещ по форумите, вместо да пере, готви манджа и сервира ракията на мъжо си. А според юзъра АМОУН, типичната представителка на съсловието 'бгмама' обича рано сутрин да нагъва домашно приготвени мекици с течен шоколад - веднага след като мъжът й отиде на работа...
 
Последно редактирано:
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Речник: 'бгмама' = индивид от женски пол и български ориджин, спамещ по форумите, вместо да пере, готви манджа и сервира ракията на мъжо си.
Това беше готино. Трябваше него да минеш през функцията upper() .
А новата тема е редно да я пусне този, за който тематика й е най-интересна - ти. :)
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Нямам време да мисля сценарии.
Аз само обработвам предоставения материал.
 
Кпан, и да знаеш че се пише цИнизъм. То и аз правя сигурно грешки, ама повечето са технически а не граматични.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Нямам време да мисля сценарии.
Аз само обработвам предоставения материал.
Изпълнител такъв, обикновен. Сега ще ти докажат, че творчеството е само и единствено качество на жените.
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Кпан, и да знаеш че се пише цИнизъм. То и аз правя сигурно грешки, ама повечето са технически а не граматични.
Глупакът със смисловите грешки прави забележка на човек, знаеш перфектно Английски. Каква ирония!
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

ноке - пиши с по големи букви да виждаш какво пишеш, че си написал простотии(според мен), обиждаш всишки жени наред в това число и тези, които ценя

а иначе
даваите примери с възрастни дето познавате добре и отдавна, не със "селкси" бабета(дето мотика са виждали само в телевизора) затичалиса за сирене или маслини...
 
Къде видя смислови грешки? Посочи ми? И кой знае перфектно английски? И дори да знае не значи че знае как се пише "цИничен". Аз също имам претенции да говоря много добре английски, ако има начин да си ги измерим нямам нищо против. Ако искаш и на немски може :)?
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

ноке - пиши с по големи букви да виждаш какво пишеш, че си написал простотии(според мен), обиждаш всишки жени наред в това число и тези, които ценя
...
Мерси за комплимента.
Винаги се старая да засегна възможно най-широк кръг аудитория с постовете си :) .

Понеже очевидно нямаш багажа да сфанеш естеството на поста ми, може просто да се вживееш в ролята на защитник на слабите и неоправдани жени :) . Забавно ще е.
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Къде видя смислови грешки? Посочи ми?
Ако ти е трудно да ги откриеш тук, провери в темата за форумни бисери.
И кой знае перфектно английски?
Който живее в Лондон.
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Къде видя смислови грешки? Посочи ми? И кой знае перфектно английски? И дори да знае не значи че знае как се пише "цИничен". Аз също имам претенции да говоря много добре английски, ако има начин да си ги измерим нямам нищо против. Ако искаш и на немски може :)?

Прав си. Така е. Няма значение, дали знаеш 2-3 езика. Тук си много прав, mein Herr:D
 
Ххахах, това че живее някой някъде не е никаква гаранция. Аз лично съм се нагледал на всякакви дето примерно от 15 години живеят някъде и още не са научили повече от 100на думи. Страхотен довод - отиваш живееш някъде и научаваш перфектно езика. Гаранция 100%. А ти как прецени моят английски как е? А може би и аз съм учил или живял в чужбина доста време? Казах ти вместо да си чешем езиците дай едно, две изречения за превод да видим кой, как, кво.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе