Конкурс за: Лого - InsideToMe - Онлайн бутик за дамски дрехи и мъжки (по-малко) - НАГРАДА 150лв

Me?
 
Виж файлът 25623

Мисля, че имате раздвоение на личноста.

Не опира до 150лв, може би в краен случай, ако не се стигне до категоричен избор, ще избера @deffnews да подпомогна бизнес начинанията му, виждам, че е участвал. План Ц би бил дарение за нещо смислено, от колкото да се дадат за нещо празно.

Все още мисля, че може да се избере победител.
Хубаво е да имаш идеи и да ги споделиш с форумците тук , според мен направи една анкета с гласуване кой от дизайнерите да вземе наградата - нека хората определят защото ти си пристрастен. Който спечели в рамките на 3 дни гласуване даваш му 150 лв и казуса приключва. Така е най справедливо.
 
Хубаво е да имаш идеи и да ги споделиш с форумците тук , според мен направи една анкета с гласуване кой от дизайнерите да вземе наградата - нека хората определят защото ти си пристрастен. Който спечели в рамките на 3 дни гласуване даваш му 150 лв и казуса приключва. Така е най справедливо.
То какви точно идеи може да споделиш с ако 150 лева те събарят? :D

Пич, плащаш си ги, забравяш за случая и им теглиш един среден на ония лайнари, които са те банутали в тази ситуация. Не знам каква точно драма те гони. Какво точно ще си куши с тези 150 лева? Явно името ти не струва толкова пари, това стана ясно, ясно става също така, че бизнес ти е доста скъсан, клиентите също. Въпросът е така ли мислиш да я караш в бъдеще? Какъвито са ти клиентите, такъв ще ти е и бизнеса и няма да успееш, от мен да знаеш. Видях, че си имал успешен конкурс, но не винаги се получава да попаднеш на някой, който ще ти влезе в положението и се получават такива ситуации, и вече като имаш скъсан бизнес, реално го мислиш по 3-4 дни и накрая нищо. ;)
 
То какви точно идеи може да споделиш с ако 150 лева те събарят? :D

Пич, плащаш си ги, забравяш за случая и им теглиш един среден на ония лайнари, които са те банутали в тази ситуация. Не знам каква точно драма те гони. Какво точно ще си куши с тези 150 лева? Явно името ти не струва толкова пари, това стана ясно, ясно става също така, че бизнес ти е доста скъсан, клиентите също. Въпросът е така ли мислиш да я караш в бъдеще? Какъвито са ти клиентите, такъв ще ти е и бизнеса и няма да успееш, от мен да знаеш. Видях, че си имал успешен конкурс, но не винаги се получава да попаднеш на някой, който ще ти влезе в положението и се получават такива ситуации, и вече като имаш скъсан бизнес, реално го мислиш по 3-4 дни и накрая нищо. ;)
За кой от всичките ми бизнеси говориш, явно за този, който публично съм обявил?

Та иначе, ще изкажа мнение пак, че не става въпрос за 150лв, че пречат финансово. Ще пиша допълнително.
 
Имам чувството, че тази тема скоро ще мине по страници "Ваксинирахте ли се" и "Украйна - Русия - какво ви е мнението". o_O
 
Според мен се усложнява иначе проста ситуация.

Ако отворилият темата до сряда вечерта не е измислил кой от работилите дизайнери да получи 150-те лева, му слагате по една негативна репутация всеки от дизайнерите, и той да продължава да си мисли неговите измислици. Така няма да забравите да му благодарите за отношението, а той ще спре да се надява, че работата ще отихне с времето, докато си мисли и мисли.
 
За кой от всичките ми бизнеси говориш, явно за този, който публично съм обявил?

Та иначе, ще изкажа мнение пак, че не става въпрос за 150лв, че пречат финансово. Ще пиша допълнително.
Всичките, брат. Важно е маймуна, който седи зад тях. ;)

С голямо очакване ще прочета ... ще очаквам с нетърпение. :)
 
С ЦЕЛ ВСИЧКО ДА ПРИКЛЮЧИ, ПРЕДИ ДА Е ЗАПОЧНАЛО.

Замислих се да обява @Websolut като победител в конкурса, НО той реагира изключително импулсивно както 90% от потребителите в форума и оттегли работата си от конкурса.

Точно затова ОБЯВЯВАМ за ПОБЕДИТЕЛ @petya77 в конкурса, тя беше може би беше единствената, която остана неутрална по темата и прояви някакъв вид разбиране може би. Тя е печелила и друг конкурс за Корона ТВ, на DJ Damyan, затова избирам отново нея.

Наградата ще е изкарана от моят джоб с цел всичко да приключи и темата да остане в миналото.
 
Точно затова ОБЯВЯВАМ за ПОБЕДИТЕЛ @petya77 в конкурса, тя беше може би беше единствената, която остана неутрална по темата и прояви някакъв вид разбиране може би. Тя е печелила и друг конкурс за Корона ТВ, на DJ Damyan, затова избирам отново нея.

Наградата ще е изкарана от моят джоб с цел всичко да приключи и темата да остане в миналото.
Ето това вече е дума, пич. Вече имаш моя респект. Добре подхождаш и даваш добър урок на другите как се прави като мъж.

Честито на Петя. Тя винаги е била тук име и наистина работата и заслужава уважение. Темата ще остане като добър пример какви как хората държат на името си, а аз в този случай си взимам думите, защото явно пребързах със заключенията. ;)
 
С ЦЕЛ ВСИЧКО ДА ПРИКЛЮЧИ, ПРЕДИ ДА Е ЗАПОЧНАЛО.

Замислих се да обява @Websolut като победител в конкурса, НО той реагира изключително импулсивно

Точно затова ОБЯВЯВАМ за ПОБЕДИТЕЛ @petya77 в конкурса, тя беше може би беше единствената, която остана неутрална по темата и прояви някакъв вид разбиране може би.
Той конкурса беше май за лого, а не дипломатически неутралитет, ама карай. Важното е, че постъпи отговорно и все пак обявената сума ще види своя нов собственик, а и има Happy End.
Честито на @petya77.
 
  • Like
Реакции: Sky
Той конкурса беше май за лого, а не дипломатически неутралитет, ама карай. Важното е, че постъпи отговорно и все пак обявената сума ще види своя нов собственик, а и има Happy End.
Честито на @petya77.
ТО за това беше, ама после трябваше да се дадат едни пари на това, което той е харесал. А явно работата на Петя най си му допада. Не го обвинявам.
 
Кофти впечатлението за дизайнерите, които по принцип участват в конкурси си остава, защото явно това не е първия такъв случай, няма да е и последния. След дъжд качулка, можеше да се избегне цялата патардия. Няма да се учудя ако при следващ конкурс топ дизайнерите тук просто подминат, защото не си струва нервите.
 
Кофти впечатлението за дизайнерите, които по принцип участват в конкурси си остава, защото явно това не е първия такъв случай, няма да е и последния. След дъжд качулка, можеше да се избегне цялата патардия. Няма да се учудя ако при следващ конкурс топ дизайнерите тук просто подминат, защото не си струва нервите.
Имам 3 организирани конкурса минали успешно тук, Корона ТВ, Пловдив Медикал, МИК Системс. Може и още да има.

Това е първият такъв случай, а за напред ще се погрижа сумата да е предварително в мен. Дано няма лоши чувства.
 
ТО за това беше, ама после трябваше да се дадат едни пари на това, което той е харесал. А явно работата на Петя най си му допада. Не го обвинявам.
Съгласен, да. Все пак @Spyrax си дава парите от джоба след създалата се ситуация и сам си решава по какви критерии да избере победителя. Пак казвам - важното е, че нещата имат Хепи енд. Още веднъж поздравления за постъпката, както и на победителя.
 
Съгласен, да. Все пак @Spyrax си дава парите от джоба след създалата се ситуация и сам си решава по какви критерии да избере победителя. Пак казвам - важното е, че нещата имат Хепи енд. Още веднъж поздравления за постъпката, както и на победителя.
Да, за жалост има и такива ситуации, в които нещата не минават както си ги планирал и се мисли как реално да поправиш вече объркалото се. Според мен трябва да се подходи с разбиране тук, особено като човека си личи, че си държи и много му пука за мнението на съфорумците си. Поне аз останах с такова впечатление. ;)
 
Така е @Blinky , нещата не винаги вървят по план - както в живота, така и в бизнеса. Човека си пое отговорността и плати цената за създалата се ситуация. Ощетени няма. Всеки прави грешки, а в случая "грешката" даже не беше негова. Просто се е поставил в рисковата позиция (което явно зависи от работата му) между чука и наковалнята и е нормално да се случват подобни ситуации. Може да се случи на всеки. Аз самият преди няколко седмици се "опарих", играейки подобна роля, но при моя случай не беше финансово, а по-скоро ситуация между клиенти и колеги, с които работя.
 
И аз се радвам, че нещата се решиха и Петя да почерпи. :)

Винаги има начин и се радвам, че има толкова съвестни и отговорни потребители тук.
Ако не го бяхме притиснали тук щеше от умрял писмо да се чака. Колко е съвестен обаче след като демонстративно пуска тук изпратените му лични съобщения без да ме е питал може само да гадаем... За мен този човек не е читав , надут е и се мисли за голям тарикат , а всъщност е Габровец по душа - чуди се как да не плати нищо!
 
За малко да спечеля... :(
 
С ЦЕЛ ВСИЧКО ДА ПРИКЛЮЧИ, ПРЕДИ ДА Е ЗАПОЧНАЛО.
......
Точно затова ОБЯВЯВАМ за ПОБЕДИТЕЛ @petya77 в конкурса, тя беше може би беше единствената, която остана неутрална по темата и прояви някакъв вид разбиране може би. Тя е печелила и друг конкурс за Корона ТВ, на DJ Damyan, затова избирам отново нея.
Благодаря за благородния жест! Неутрална останах, защото не мога и не бих искала да гадая каква е причината за забавянето. Съответно не виждах и смисъл да коментирам. Дори и след коментара с крайното решение на клиента също не намирах думи. Различни хора, индивидуални предпочитания. Реално вината е ничия. Не съдя никого. Касае се до спазването на правилата за конкурса, затова ответната реакция от моя страна, в случай на подобна ситуация, би била да платя без излишни обяснения за третата страна. Както и да е, радвам се, че отговорността е поета, а изпитанието приключи и урокът е научен практически. :)
 

Горе