Те от НАП не излизат от обектите на Марешки, поне във Варна. Ако има някой дето е най-проверяван, то това е баш той :) Ама със сигурност само кешовото плащане е свързано и с тях по някакъв начин :)

що се плаща само кеш трябва да провери нап
 
Доколкото знам, Марешки твърди, че profit margin-ът му е минимален, може би не иска да го намалява още повече, като плаща процент от оборота като такса за POS терминал.

Стига да издава касови бележки и апаратите му да са свързани с НАП (а съм сигурен, че е така - иначе досега да са го хванали), няма нищо съмнително в плащането в брой.
 
Спомням си във Варна като я отвориха първата бензиностанция каква лудница беше. Срга виждам и в София е така. Във Варна по едно време минаваха по колонките момчета от бензиностанцията и можеше направо на тях да платиш да не се редиш на опашки. Иначе за качеството няма проблем всички са доволни, които познавам да зареждат оттам. И е факт, че в широк радиус около бензиностанция на Марешки всички други продават на неговите цени. Така че за тая верига бензиностанции само позитивни неща мога да кажа. При условие, че цената за литър е с 15-20 стотинки разлика не виждам защо да не зареждам там. Ако беше кофти горивото да съгласен съм няма смисъл да зареждам, но качеството е ок и на дизела и на бензина така че защо да си бъркам допълнително в джоба? То и с аптеките му е същата работа. Даже не е същата, защото съм взимал лекарства по-евтини с 4-5 лв от другите аптеки.
 
В България все още е законно да се плаща кеш. Не мога да разбера и логиката, че ако зареждаш при варненската мутра, значи си продал гласа си и задължително ще гласуваш за него!
 
Утре ще броя бизнес коментарите и кръчмарските коментари.
Сега се сетих нещо от преди два дни и искам да го напиша:
Един човек - определено го смятам за предпиремач!, си завъдил и развил стадо каракачански овци. И пуска оферта за агнета за месо.
Написал си е и цена - 9 лв живо тегло.
Ейййййй, изядоха го!
Изключвам кибиците, пазаруващи в Кауфланд и сие. Изядоха го овчари.
Защо го изядоха?
Искал ужасно висока цена. "Нормалната" цена на живо агне била 6 лв/кг. Как можело да е такъв кожодер?!
Без да отчитат породата и качеството на месото. Дори да включим модата.
Вместо да се опитат да продават по-скъпо, стадото иска уравниловка.
За мен е психодиагноза производител да иска ниска цена.
27 години вече уж няма социализъм. Но соц мисленето и уравниловката още са живи и действащи.
На почитателите на Марешки и ниските му цени пожелавам да го вкарат в Народното събрание. Ще чакам с огромно любопитство какво ще стори там.
Дали ще развие икономиката, та да има по-високи пенсии, здравеопазване, образование; да закърпи дупките по улиците и пътищата, да (поне) намали корупцията и кражбите на национален ресурс, да свие сивия сектор и увеличи националния брутен продукт.
Искам Марешки да влезе във властта и да видя дали е капиталист. Или е поредният "цар/пожарникар", който се възползва от популаризма.
Едни стават депутати с 20 лева на калпак или кебапчета, други стават с носталгията по царското време от преди 75 години, трети стават с мачизъм.
Дотук резултата от всички тези неща е едно дебело дилдо за симпатизанти и гласоподаватели.
 
Не знам какво ще броиш бай Вискяре ама напоследък нещо..... държиш се като потребител на форума на стария Продавалник
 
Във Варна зареждам от която бензиностанция ми е най-близо, защото цените на всичките са горе-долу изравнени. Не знам защо всички се бутат при Марешки и винаги има опашки. Просто заради неговите бензиностанции ще се смъкнат цените и на останалите, така че не е нужно да чакате.
 
Крумов напоследък:

крумов.jpg

Не знам дали имате представа колко е голяма София? За да има реално влияние, трябва да пусне поне още 5 бензиностанции.
За сега няма информация за такова нещо. Може би за следващите избори.
 
Ти пък нямаш представа на какво са способни хората, за 20 стинки по-евтина нафта;) Те и във Варна се правиха на умрели лисици в началото. Все едно нищо не се случва, ама като видяха, че никой не им се реди на колонките се размърдаха.

Като знам каква е популацията по Софето, бъди сигурен, че и за 5 стотинки разлика чудеса ще се правят. Най-малкото снимките, дето си приложил го доказват категорично!

Тая опорна точна да се върже бизнеса на Марешки с политическите му въжделения са много глупави. Не че не се възползва, но едното не е следствие на другото, бъди сигурен. Просто няма кой да финансира подобна стратегия. Ще продава той хиляди тонове гориво на загуба, че да вземе 5% процента на изборите. И то да поддържа стратегията години.... Че и аптеките продавали на загуба, вече 20 години. Няма по-голям абсурд! Това тука не може да минава просто, все си мисля, че хората във форума са над това ниво!

За протокола: Не съм фен на Марешки, няма да гласувам за него! Ходил съм в София около 5-6 пъти за последните 3 месеца само. Като работата ми е от студентски град, през центъра, до илиенци. Смисъл че долу-горе имам представа колко е голям, колко е мръсен, и въобще колко е отвратителен тоя грозен град.

Не знам дали имате представа колко е голяма София? За да има реално влияние, трябва да пусне поне още 5 бензиностанции.
За сега няма информация за такова нещо. Може би за следващите избори.
 
Колкото по сайтовете за групово се продава на загуба :).
 
Крумов напоследък:

Виж файлът 14987

Не знам дали имате представа колко е голяма София? За да има реално влияние, трябва да пусне поне още 5 бензиностанции.
За сега няма информация за такова нещо. Може би за следващите избори.
Защо бе бате. Няколко десетки колонки компенсират поне бензиностанциите в района. Или поне този квартал може да се води задоволен до някаква степен. Не виждам как от Младост ще се юрнеш до Люлин за да напълниш резервоара и да си мислиш, че е много изгодно при положение, че си изразходвал бензин до там + загубеното време и нерви на опашката. Но около Люлин вече може да се води, че си на сметка. Ще кажат хората, които са го правили вече този номер. Но едно е истина - другите няма да дадат София без бой. Преди всички да свалят цените (ако въобще го направят) ще се изсипва доста драма. :) Тук и пари имат хората и пазара не е никак малък. :)
 
Искам Марешки да влезе във властта и да видя дали е капиталист.

Защо чакаш Марешки? Забрави ли, че има и други бизнесмени в Народното събрание (Валери Симеонов). Колкото той като капиталист направи за бизнеса в България, толкова и Марешки ще направи. Още повече, че Марешки не е кой знае какъв бизнесмен. Той ако разбираше от бизнес, щеше да върти на малкия си пръст цялата държава.
 
Марешки има още една мисия - да пусне цигари да продава по 4 лв и тогава вече може да влезе сериозно в политиката :), защото хората това ги удря най-здраво в джоба - бензина и цигарите. Това са дневните основни разходи на всички.
 
Марешки има още една мисия - да пусне цигари да продава по 4 лв и тогава вече може да влезе сериозно в политиката :), защото хората това ги удря най-здраво в джоба - бензина и цигарите. Това са дневните основни разходи на всички.
Цигарите точно са основни разходи на простите хора. Да даваш пари да се тровиш....
 
Цигари, алкохол, кафе...бензин, въртииим в кръг яко и така
 
Цигарите точно са основни разходи на простите хора. Да даваш пари да се тровиш....
Цигари, алкохол. Не е за глупави хора. Ако някой ми каже, че не близва винаги гледам странно. :)
Ако влезе в политиката, ще стане интересно. Но уви, ще се започне с неговите сценарии. И те са пак интереси на някой. Всичко в много извратено и няма как да е по различно. :)
 
Крумов напоследък:

Виж файлът 14987

Не знам дали имате представа колко е голяма София? За да има реално влияние, трябва да пусне поне още 5 бензиностанции.
За сега няма информация за такова нещо. Може би за следващите избори.
След 13 години в София има доста добра представа колко е голям града. А и знам, че за разлика от дори 2 стотинки дадена група потребители изминават километри
 

Горе