Микро Нишови Сайтове - Extended How To

От: Голям зор да съм първи и к'во?

EMD .net и .org без тирета са свободни. Glob/Loc - 33600/27000 e. Ако случайно успея да изкарам .net на предни позиции, дали ще е добре да взема и .org след това (след като си избие инвестираното, разбира се)?

А от къде ще ми препоръчате да купя статии? Видях, че давате връзки към BHW, към iwriter . com мисля беше ....

@Tuger - има ли спортна злоба, време и желание винаги се намира :D
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

С тея 27к се обзалагам че не си отбелязал exact match в ляво в adwords tool-a.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

При мен има дни в които по 5-6 часа търся думи и не попадам дори и на една качествена.Но пък друг път, като ми дойде музата и пусна музичка да си слушам и намирам по 10-тина.Сега до 14-ти мисля да пусна няколко сайта и да ги класирам,защото на 14 заминавам за Германия и като се върна на 30 април да тегля чертата. :)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Митко, оказа се прав (голям срам). Гледам през 3 браузъра общо и затова е станал този сакатлък :( Нищо, продължавам с търсенето!

Решил съм, че първите 3 сайта, които ми докарат някакви пари, след това вече ще ги инвестирам обратно и вече ще се пазаруват думи, за да стават по-бързо нещата и най-важното - да има положително развитие!
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

И аз съм купувал домейни от бързане с броад търсения, споко. Поръчах си една дума с 4-5k+ exact USA searches + да има related с по 500-1000 екзакта, да видим дали си струвва 15$ долара. При положение че е емд, не е сезонна или бранд аз такава посмъртно не мога да намеря :D Тоя сайт ще пробвам нищо да не правя по него освен он пейдж сео-то. Първо да видя думата, но бюджет за дума+домейн+3 статии+ранкване топ 3-5 е 50$
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

И аз съм купувал домейни от бързане с броад търсения, споко. Поръчах си една дума с 4-5k+ exact USA searches + да има related с по 500-1000 екзакта, да видим дали си струвва 15$ долара. При положение че е емд, не е сезонна или бранд аз такава посмъртно не мога да намеря :D Тоя сайт ще пробвам нищо да не правя по него освен он пейдж сео-то. Първо да видя думата, но бюджет за дума+домейн+3 статии+ранкване топ 3-5 е 50$

$50 по 20 като ти прави на месец си е оферта. Думите и аз си ги поръчвам. Намерил съм си начин да ги намирам посредством keywort tool-a + godaddy, но за намирането на една дума ми трябват поне 1-2 часа. Тъй като моето време струва повече, предпочитам да платя на някой 5-10-15 долара да свърши работата вместо мен.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Аз не се оплаквам от към думи, само от към адуордс на гугъл. Банна ме и сега не мога си ги сортирам :D Аз верно му изкарах джигера на маркет самурая, та и затова гошо ме банна вика много заявки му пускам.

Думите невероятно лесно се търсят стига просто къде да търсиш платежоспосбни сегменти другото е скрейпебокс + дийп скрейп и в маркет се отсяват за час два падат добри попадения :)
 
Последно редактирано:
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Първо да видя думата, но бюджет за дума+домейн+3 статии+ранкване топ 3-5 е 50$

Можеш ли да дадеш семпъл примерн от последата част ранкването - в какво се изразява като параметри че те докарва до топ 3-5 - интерсно ми е щото за всичките тези 50 долара линкбилднинга трбява или да е маса таргетиран или нищожна ще да е конкурнецията дето само с онсайт ще добуташ топ 10
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Още не знам в интерес на истина :D За това ще тествам, факт е че услугата от bhw която взех ревю и струва 25$ ме докара до 3-то място за 2 дена, въпроса е че едва ли ще остане там, предполагам ще ме метне тея дни пак назаде и ще видим след денса къде ще остане, ако след 10 дена остане в топ 5, смятам да използвам нея.
 
От: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Не е на добре работата с по 1 клик на ден :(

Виж раздвижи малко едсенса - цветове, шрифт, позиции. Може там да е проблема
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Тоя скрийн го махни от тука, нарушаваш тос-а. За адсенс-а говоря.
 
Re: Голям зор да съм първи и к'во?

ЗАБРАВЕТЕ ИДЕЯТА ДА СМЕСВАТЕ ADSENSE С ЦВЕТОВАТА ГАМА НА САЙТА! Това е остаряло схващане. Направете рекламите такива, че да си личат, че са реклами. По съвет на Димитър го направих и на следващият ден приходите бяха с малко над 500% НАГОРЕ!
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Не е ли време да се смени заглавието на темата на Микро нишов маркетинг - съвети и мнения или нещо от сорта?
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Не е ли време да се смени заглавието на темата на Микро нишов маркетинг - съвети и мнения или нещо от сорта?

Оставяй да грабва окото :) BTW аз се поразрових и като гледам темата е в топ 3 по отговори в целия форум.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Стана ми и на мен интересна темата. Гледам, че в BHW се правят микро нишови сайтове. Цената на един микро нишов сайт е $30-$35.
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Оставяй да грабва окото :) BTW аз се поразрових и като гледам темата е в топ 3 по отговори в целия форум.

Само юнаци сме се събрали тук - затова:)
 
От: Re: Голям зор да съм първи и к'во?

ЗАБРАВЕТЕ ИДЕЯТА ДА СМЕСВАТЕ ADSENSE С ЦВЕТОВАТА ГАМА НА САЙТА! Това е остаряло схващане. Направете рекламите такива, че да си личат, че са реклами. По съвет на Димитър го направих и на следващият ден приходите бяха с малко над 500% НАГОРЕ!

Направих и аз моите очевадни :) пък да видим, дано има ефект и при мен

пс. А да ви питам каква може да е причината вече почти 24 часа новия сайт да не е индексиран от гугъл ?
 
От: Re: Голям зор да съм първи и к'во?

пс. А да ви питам каква може да е причината вече почти 24 часа новия сайт да не е индексиран от гугъл ?

Бота не го е обходил. Пусни му 2-3 линка в reddit,digg i stumbleupon.
 

Горе