Микро Нишови Сайтове - Extended How To

От: Голям зор да съм първи и к'во?

От два сайта са

Мойте не минават 20 30 на ден и си мислех, че е нормално да няма кликове ама така като гледа май положението е доста шитаво.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Някои пробва ли да ранкне вътрешен линк? Имам дума която е сходна 80% към домейна и се чудя на .com ли да я слагам или на отделна страница в главния домейн ?
Отзиви да имате по въпроса ?
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

На вътрешна страница - според мен е по добре - само да не се прекалява - че както беше писал по нагоре Фози - айде и това айде и онова и накрая в киреча
 
Re: Голям зор да съм първи и к'во?

Гледам бая сте се зарибили. Все повече и повече хора започват да пишат, което ме радва. Споделете някакви резултати. Интересно ми е :) Лично за мен като мина психологическите си бариери, всичко става много по-лесно. При вас има ли такива? Моите са 1 евро дневно, после 5, после 10. Сега съм минал десетте и следващата съм поставил на 25. Дано скоро я стигнем :)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Фози гледах ти другата тема там си сложил една статистика но не си написал с колко сайта го правиш
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Фози гледах ти другата тема там си сложил една статистика но не си написал с колко сайта го правиш

Първия скрийн са месечните приходи (за март), като на всеки ред има различен сайт. Имах няколко с по-високи приходи, но ги шитнах във флипата. Сега имам тези + няколко, които се пекат :)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Някои пробва ли да ранкне вътрешен линк? Имам дума която е сходна 80% към домейна и се чудя на .com ли да я слагам или на отделна страница в главния домейн ?
Отзиви да имате по въпроса ?

Лично според мен няма смисъл да започваш с нов домейн, аддвай я към главния домейн и започвай линк билдинг ;)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Абе Фози я дай линк някъде къде са тези МНС, че нищо не виждам във флипата а ми е чудно как въвят цените
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Абе Фози я дай линк някъде къде са тези МНС, че нищо не виждам във флипата а ми е чудно как въвят цените

Бе за микро нишов до $300 ако вземеш си е файда. Пакети обаче от по 10-15 сайта се продават за хиляди. Следващия ми търг ще бъде за десетина сайта поне.
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Извинявам се за оффтопика

Във флипата ако не успееш да си продадеш сайта връщат ли ти $19-те ?

Хаха, не :) Но ако го продадеш ти взимат някой % отгоре.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Значи взех да си търся думи и открих една , що годе прилична на пръв поглед, или поне аз така мисля :Д Конкуренцията е ниска. 1300 точни на месец , 1,30лв . Домейните .орг е свободен , другите не работят или поточно няма нищо качено на тях. Има едно блогче с безплатен домейн на уордпрес с име точно както е думата ама е 7-8 в топа. Какво мислите да започвам ли отново да търся или да се пробвам :)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Това звучи добре може да се пробваш
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Еми статиите сам ще си ги напиша щото нишата ми е позната и англииският ми е приличен. А какво ще стане ако използвам блогспот. Доколкото знам Г много си го обич и го вади напред по бързо и може да се каже по лесно.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Значи взех да си търся думи и открих една , що годе прилична на пръв поглед, или поне аз така мисля :Д Конкуренцията е ниска. 1300 точни на месец , 1,30лв . Домейните .орг е свободен , другите не работят или поточно няма нищо качено на тях. Има едно блогче с безплатен домейн на уордпрес с име точно както е думата ама е 7-8 в топа. Какво мислите да започвам ли отново да търся или да се пробвам :)

Гледай да са над $1, по-добре е :)
 
От: Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Бе за микро нишов до $300 ако вземеш си е файда. Пакети обаче от по 10-15 сайта се продават за хиляди. Следващия ми търг ще бъде за десетина сайта поне.

Да и аз така си мисля, ама нищо не виждам нито в в пакет нито самосиндикално
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Момчета 2 часа чета тази тема вече:twisted:
Специално с адсенса нямам никакъв опит, но гледам, че се стремите да вземете екзакт ком/нет/орг. А какво им е на блогспот ексакт домейните? Спомена се бегло в темата 1-2 пъти и дотам. Г добре си ги хапва, а и тук вече разходите клонят към нулата: няма разходи за хост и домейн, не трябва постоянно да се озърташ за промокодове, а и всичко ти е на един акаунт - не се занимаваш с днс-и, регистратори, хостинги и разни подобни, което гълта доста време, ако имаш десетки такива МНС. А и както спомена Мантаман ако нещата с даден МНС потръгнат винаги можеш да го метнеш на собсвен хостинг/домейн. В случай, че не става работата - едно дилийт и следващия.
Тук изниква въпроса, гледа ли Г с добро око на блогспот сайтове, разположени на един акаунт, правени на конвейр за адсенс специално, които никнат като гъби с десетки:).

Искам да ви попитам как процедирате с оф-пейдж сеото, след като сте направили он-пейдж сео, което е достатъчно в повечето случаи за първа страница от изчетеното в темата. Заебвате ли сайта да поотлежи 10-на дни преди билдинга, докато Г му намери място? А за самия линкбилдинг - достатъчни ли са линкове от боокмарк сайтове за да се качи сайта на първите 3 места, говорим за миксиран линк събмит от социалки, дирове, форуми и т.н., стандартните начини със софтове от рода на БМД, но в границите на разумното като бройка (все пак е нов сайт).
 

Горе