Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

От: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Това съм го изпуснал обаче няма да го подмина. Намразих я тая телевизия отдавна обаче по време на борбата с ACTA направо вече започнах да я ненавиждам. Гледах само столичаните в повече по нея, но зареди тези им изцепки и тях няма да гледам вече и ще започна масова агитация никой да не я гледа.
 
От: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Добра идея е това клипче. Не бях го гледал. Наистина има хора, които имат пълен хладилник/порфейл, но бързат да си изтеглят поредния филм free след като за малка сума могат да го гледат в близкото кино. Нямам против за хубав филм да си платя, но желая да си платя на когото трябва и колкото трябва. А за Voyo-то ще се реша да платя когато успеят да ми докажат, че работят качествено и че това нещо изобщо ще ми работи на компа. 8лв е малко висока цена за такава услуга като се вземат предвид цените на кабеларките, но не са много пари по принцип и защо пък не.
 
Re: От: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Добра идея е това клипче. Не бях го гледал. Наистина има хора, които имат пълен хладилник/порфейл, но бързат да си изтеглят поредния филм free след като за малка сума могат да го гледат в близкото кино. Нямам против за хубав филм да си платя, но желая да си платя на когото трябва и колкото трябва. А за Voyo-то ще се реша да платя когато успеят да ми докажат, че работят качествено и че това нещо изобщо ще ми работи на компа. 8лв е малко висока цена за такава услуга като се вземат предвид цените на кабеларките, но не са много пари по принцип и защо пък не.
Силно поддържам това мнение. Виждал съм такива екземпляри да пълнят нова S-класа с 15 лева бензин и да ходят на четвъртачните прожекции в арената и синемакса, защото е на половин. Гъзари, ама само на повърхността. Вътрешно са едни скръндзи и далавераджийчета, които живеят от това, че не ценят нещата такива каквито са.

И в случай, че авторите се мислят за много ограбени, мога само да кажа, от хора запознати с Александра филм и кината, че до създателите на филмите не стигат повече от 20-30% от приходите. Даже някъде дочух, че и 10% са били, но все пак нека да не вярваме на най-скептичните числа. Така, че ако го ще говорят за ограбване, нека първо си прегледат договорите и после да се насочат към торентите, защото не съм видял и чул да има бг филм там последните години.

Иначе съм за тази реклама и нека всеки, който цени това, което правят като продукт си плаща за кино и за всеки филм. Примерно, мен ме разубедиха да отида на Чужденеца, който Никито е правил, но всеки си има мнение, лошото е, че ако до теб стигнат само негативни коментари, тогава общо взето не се и замисляш, независимо колко си се навил. :)

Нека си имат реклами, но нека и поналеят малко в качество. Сега като гледам българското женени с деца, ама 1:1 с оригинала. Как да дам пари за това? Нищо ново, нищо иновационно, ама нищо, което да струва.
 
Абе малко го обърнахме на тема "За или против материалите с авторски права" и т.н. Някои от вас говорят за близкото кино, нали? На мен най-близкото кино се намира на 35 километра в съседния град. Е как да стане? С кеф бих дал пари да гледам Avengers и прочее блокбъстери, ама като знам, че трябва да дам 20 лева да отида и да се върна, отделно и билета?

Проблема не е само в нас, че точим филми от интернет. Проблема е и в продуцентите и представителите за България. Еми да ме прощават, ама не може областен град да бъде без кино, нали? Отделно на това няма и нито една видеотека (онова място където си наемаш двд-та за ден) - и тях ги затвориха.

Какви са моите варианти да гледам нов филм? Да дам 20 лева да стигна до търново или да изчакам да изкочи на двд и да го купя за 15/20 лева (и пак не е много сигурно дали ще успея да го намеря - техномаркет обикновено не бързат да предлагат новите заглавия).

В така разгледаната ситуация - аз съм си чисто и просто преебан, защото дори да искам да си дам парите за да гледам филм - не мога. За това нямам аз вина, за това имат вина представителите на компаниите за България.

За това идеи като Voyo са повече от подходящи за нашият пазар. Лошо е, че точно бТВ са от пионерите в тази област, но се надявам в съвсем близко бъдеще да се появи конкурент.
 
Да, и в Търново са не повече от 2 кина, ако не ме лъже паметта. Даже може да е едно в новопостроения мол (на 2-3 години вече). При мен има (ама съм в София) 2 кина в областта, но малко ми е странно когато отида и ми кажат, че трябва да използвам системата им за заявки, за да се внедря на някоя прожекция. Не че ми е странно, но и системата им е толкова читава. На мнение съм, че за да претендираш в това да искаш пари и да мрънкаш, че ти се точат безплатно филмите, трябва да имаш условия, които да дават шанс на всеки и по никакъв начин да не пречиш на хората да харчат парите си за това. Защото се получава като в държавната администрация малко - имаш желание, ама системата казва не. От тук нататък е все тази дали ще направиш реклама за пиратство или каквото и да е било, за да защитиш продукцията си.

Voyo, мойо, няма значени. Като знам, че преди месец пак гледах Батнам 1, който е филм на 23 години, как да им дам 8 лева? Нищо лично, но и самите телевизии не инвестират в нещо ново. Идеален пример за това е Двама мъже и половина. От повече от половин година има нов сезон, ама Йок. Вместо тази събота да гледаме нещо ново, което е вече по телевизиите на запад и примерно RTL, ние пак едно и също. Да, хората се кефят, ама истинската стойност не е това, което трябва да бъде.

Другия момент е, че 8 лева е за предавания от самите телевизии, които са предимно с нисък рейтинг, така и турски сериали, които се гледат от чувствителни и баби, а пък българските започнаха да ги бълват на конвейер - да не говорим след 3тия за какво качество говорим вече. Някой случайно да гледа Ракия сънрайс? Да, има и такова. :) А би ли платил за да гледа повторение или още неизлъчен епизод? Малко ме съмнява. Но и може да не питам точната таргет група. ;) Така, че какъвто и конкурент да се бръкне, летвата не е много високо. Не искам да храня, не храня, просто за мен реално (ако се пусна да гледам ТВ), ефирното време започва от 22.00 с Женени с деца (оригинала), Малкъм и това е. Ааа, да Сряда стартирам от 21:00 с Столичани в повече. Аз лично не мога да си намеря място, не знам за вас. :)
 
От: Re: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Не искам да храня, не храня, просто за мен реално (ако се пусна да гледам ТВ), ефирното време започва от 22.00 с Женени с деца (оригинала), Малкъм и това е. Ааа, да Сряда стартирам от 21:00 с Столичани в повече. Аз лично не мога да си намеря място, не знам за вас. :)

Как може да гледаш сириали които се въртят за 55 път, то и самата "телевизия" GTV прекръстена на Бунак Комеди върви на запис от поне 7-8 години.

Вземете един вестник с програмата на Бунак Комеди от преди 7 години и ще видите Женени с деца, Малкъм, Шеметни години, Али Макбил, Царя на квартала и прочие повтарящи се за N-ти път дрисни.

На милиционера Гергов Бунак Комеди сигурно му струва не повече от 1000 лева на месец само разходите за ток и консумативи да си плати всичко друго отдавна го е платил..................деееееее*а и медийните магнати посткомунистически деееееее*а, вкарват един лев изкарват 100:arrow:
 
Общо взето гледам каквото ми харесва. ;) Нищо повече, нищо по-малко. В интерес на истината, ако трябва да съм честен гледам предимно Дискавърито, Нешънъл Джиографик и Енимала. Другото ако пуснат нещо читаво - гледам. Но си повече от прав. В момента гледам Женени с деца за може би 5ти път, като 4 от тях са по БТВ мрежата. Нищо ново, както и нищо хубаво щом продължавам да ги гледам. И 6ти да го пусна, когато няма друго, какво да правя? Все пак плащам за тази телевизия. :)
 
От: Re: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Общо взето гледам каквото ми харесва. ;) Нищо повече, нищо по-малко. В интерес на истината, ако трябва да съм честен гледам предимно Дискавърито, Нешънъл Джиографик и Енимала. Другото ако пуснат нещо читаво - гледам. Но си повече от прав. В момента гледам Женени с деца за може би 5ти път, като 4 от тях са по БТВ мрежата. Нищо ново, както и нищо хубаво щом продължавам да ги гледам. И 6ти да го пусна, когато няма друго, какво да правя? Все пак плащам за тази телевизия. :)

Женени с деца и аз съм го гледал 5-6-10 пъти...
имам всички сезони на почти всички компютри, плюс резервно копие на мобилен хард диск...

Сигурен съм че собствениците на другите телевизи не са по-харни и те ако могат да лапат, и те ще лапкат :)
Така че дали е по бтв по нова по чин-цан-дзън- все тая.

Винаги тези които имат ще са трън в очите на тези които нямат...

Аз мога да се обзаложа че ако собственика на БТВ беше автора на темата,
ТО ТЯ ЩЕШЕ ДА Е В ПЪТИ ПО ГОЛЯМ КЕНЕФ ОТ СЕГА:)
и сигурно щеше да се казва АТИЛА ТИ ВИ...

никс що така те псуват хората по медиите бре?
май всички са те усетили че си кукавица, трябва да питаме оня дисидента да ни свърже с хора да дам някой лев за да ходиш при него и ти да си пеете песни против власта и партията:)
 
Да, че и Нова Телевизия купиха правата, че да ги гледаме още веднъж, но на български. Шах с пешката е тази стратегия. ;)

Другите телевизии са на много по-ниско ниво, там филмите са някакви от скрапа, а сериалите и предаванията са направо да ги хвърлиш там където не минават хора, че да не се смеят на това, която е излязло на бял свят. :D
 
От: Re: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Да, че и Нова Телевизия купиха правата, че да ги гледаме още веднъж, но на български. Шах с пешката е тази стратегия. ;)

Другите телевизии са на много по-ниско ниво, там филмите са някакви от скрапа, а сериалите и предаванията са направо да ги хвърлиш там където не минават хора, че да не се смеят на това, която е излязло на бял свят. :D

Хареса ли ти на български версията?
Аз ли съм предубеден незнам, ако не съм гледал оригинала може и да ми хареса, но така постоянно сравнявам и търся дефектите:)
 
От: От: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Добра идея е това клипче. Не бях го гледал. Наистина има хора, които имат пълен хладилник/порфейл, но бързат да си изтеглят поредния филм free след като за малка сума могат да го гледат в близкото кино. Нямам против за хубав филм да си платя, но желая да си платя на когото трябва и колкото трябва. А за Voyo-то ще се реша да платя когато успеят да ми докажат, че работят качествено и че това нещо изобщо ще ми работи на компа. 8лв е малко висока цена за такава услуга като се вземат предвид цените на кабеларките, но не са много пари по принцип и защо пък не.

Интересни хора сте ей :) Знам че няма да разберете правилно това което ви казвам, ама как ще се почуствате ВСИЧКИ ТУК ако си видите базите на всички сайтове качени в замунда за свободно споделяне :)


И още нещо за тия с пълните хладилници и портфейли които не ходят на кино:) ... Въпрос на навик е от една страна, аз съм свикнал от 10 години да има замунда и арена и фен и дата и какво беше...
за нас е нещо съвсем нормално да изтеглим песен или филм и не го приемаме като престъпление, ще трябва доста да ни го набиват в главите... Това е малко като опитите да ни научат да не ползваме найлонови торбички, да си хвърляме боклука разделнои, да се храним здравословно и прочие подобни, трудно е да но не и невъзможно просто трябва време, както за новото поколение турското робство е просто 3 дни ваканция, така и след години, Замунда ще енещо като старите табели в текезесето за кравите ударнички.

Има и още нещо, аз например съм ходил на кино само 2 пъти за последната година. Не бих отишъл и тези два пъти, ако не ме сърбеше да гледам филмите, единия беше този новия за Марс там оня скокльото и другия беше трансформерс май тройката.
Просто нямам причина и желание да ходя на кино, не обичам да има хора покрай мен с които да се съобразявам, а и в къщи условията за гледане на хубав филм са ми в пъти по добри от киното.
Отидох да ги гледам, само защото нямах търпение да ги чакам да се появят в замунда иначе не бих отишъл.

разбираш ли - не ми е за парите. В къщи картината ми е много по добра от киното, мога да правя каквото си поискам, ако има платени филми, да си ги платя и да ги гледам премиерно, бих плащал вместо да ходя на кино.
 
Re: От: Re: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Хареса ли ти на български версията?
Аз ли съм предубеден незнам, ако не съм гледал оригинала може и да ми хареса, но така постоянно сравнявам и търся дефектите:)
Не, не ми харесва. Просто е нещо много непечелившо и не знам кой гении е решил, че е добра инвестиция. Не само, че са купили правата, но и плащат за всичко по направата на всяка една серия. Ако зависеше от мен, никога нямаше да го спомена, но все пак тук се обосноваваме с кофти примери. :) Та реших да му направя "реклама".

Честно да ти кажа, няма да ти хареса. Доста постно е, майтапите са сухи и като цяло не е добре и като актьорска игра. Сравнението е нещо много важно. Това е реално нещото, което влияе най-силно върху избора ти. Когато нещо ти харесва повече от друго, не може да си кривиш душата.
 
Re: От: Re: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Сега докато гледах на бек БТВ, забелязах, че събота ще дават Последния Оцелял с Брус Уилис, който е филм от 1996 година. Какво си говорим просто. :)
 
От: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Еми аз на тая дебеланката не и харесвам театралният начин на игра още от един от най-тъпите сериали той и тя...
мъжа и той малко не е точния, за децата няма мнение, ама съседите им и те не ми допадат , абе карай...
 
От: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

От години въобще не гледам телевизия, лично аз съм бил свидетел как се преиначава истината и то точно от BTV, така че няма да ми е жал ако ги свалят от национален ефир, заслужават си го.
Бих подкрепил и един виртуален линч на въпросната телевизия, като се замисля в момента го правя :) .
 
От: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

От години въобще не гледам телевизия, лично аз съм бил свидетел как се преиначава истината и то точно от BTV, така че няма да ми е жал ако ги свалят от национален ефир, заслужават си го.

Някой може ли да ми каже една медия която не преиначава истината? Помня канал 2001 амин :)
 
Мен лично Стефания Колева не ме дразни, даже тя беше ги нахранила някъде останата част от актьорския екип, че били нескопосани. Но това са техни си драми. Като цяло нещо липсва, като едното е оригинален сценарии. За жалост имах шанса да ги загледам, че чак цяла серия, и видях, че са изкопирали 1:1 всичко, от реплики, до декори. И по нищо не успя да ме задържи в следващите епизоди.

Искаше ми се, ама йок. Не успя да ме задържи. Лошото е, че и Под прикритие спряха за неопределено време. Нещо не разбирам хората, които определят програмата и планирането там. Не върви най-гледаното им нещо от 10 годни насам и те го махнаха. Не знам, но знам със сигурност тези хора не си заслужават парите.

А като се мисля още колко много сериали има наизлезли:

Отплата
Седем часа разлика
Кантора Митрани

Сигурно има и още, но за тези се сетих. Но е факт, че е по-добре да пуснат сериал, по-интересен и задържащ зрителя, отколкото поредното толк шоу, в което канят известни ВИП гости или политически дискусии и вадене на кирливи ризи и правене от мухата - слон. :)
 
От: Re: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

цяла серия, и видях, че са изкопирали 1:1 всичко, от реплики, до декори. И по нищо не успя да ме задържи в следващите епизоди.

Е те оня сериал,за коцето?
са изкопирали и идеи и интериор от двама мъже и половина,
те в клиповете копират,
па във филмите няма да копират
нали гледам сериалите понякога / на фон ми работи телевизора да си бръмчи и слушам и поглеждам/
и като им слушам олигофренските идеи просто ме съсипват...
Почват добре и после се осират...
просто съм се смял много пъти на простотията им...
 
Re: От: Милиционерския Комунистически Кенеф БУНАК ТВ (Би Ти Ви) въведе АКТА !!!

Някой може ли да ми каже една медия която не преиначава истината? Помня канал 2001 амин :)
Да, амин. Трудно се намира такава медия. Гледайте като дойдат предизборни кампании за какво си говорим. :)

Какво се случи с тази телевизия, макар, че фокуса на темата е друга. ;)
 

Горе