Модули за Opencart

От: Модули за Opencart

Здравейте,
Имам проблем с качването на сайт мап в гугъл.
Използвам фиида на един сео модул - Complete SEO Package, но нещо гугъл не го приема, не може да го разчете.
пробвах с вградения модул на ОС, но пък там дава грешка 404...
Някой може ли да ми даде съвет как да се справя с тази ситуация?
Благодаря!
Поздрави!
 
От: Модули за Opencart

Здравей, за опънкарт може да се намери, ама за самъркарт... може би трябва да се обърнеш към разработчиците...
 
От: Модули за Opencart

Аз имам решение на проблема

за повече инфо остави контакти на лс

Някой дали има модул за експортиране (продукти,плащания и т.н.) от summercart на opencart ?
 
От: Модули за Opencart

Някой има ли безплатно решение(модул) за експортиране на csv/xml на продукти от opencart 2.0.3.1?
Разбира се, ако е възможно да е със свързаните категории.
 
От: От: Модули за Opencart

Някой има ли безплатно решение(модул) за експортиране на csv/xml на продукти от opencart 2.0.3.1?
Разбира се, ако е възможно да е със свързаните категории.
Ето това модулче съм го ползвал, мисля еч ще ти свърши работа ЦЪК
 
От: От: Модули за Opencart

Ето това модулче съм го ползвал, мисля еч ще ти свърши работа ЦЪК
Angell, благодаря за бързата реакция и предложеният модул, но съм ги пробвал почти всички от безплатните, иначе нямаше да пиша.Този специално не ме устройва, защото съм мазал нещо по vqmod-a и като инсталирам така през вградения инсталатор ми чупи темата.Някакъв ред в хедър файла ми се омазва.Най-читавия, който тествах, този - пак не ми върши работа, защото специално SKU и Location полетата ми трябват, да си направя наведнъж едни промени в тях и да импортна всичко.
Благодаря все пак отново, човече! :)
 
От: Модули за Opencart

Здравейте, представям ви две полезни модификации за OpenCart, които направих скоро за клиенти. Те са съвместими за най-популярния Quick Checkout модул [на MarketInSG] и Quick Checkout модула на шаблона Journal за OpenCart 1.5.x и 2.0.x

Модификация за избиране на еконт офис / спиди офис

Целта на модификацията е да помогне на вашите клиенти да изберат правилния офис, на който да се достави пратката им. Това премахва неудобството, ако клиентите забравят да въведат адрес на офис било то прикрепен към коментар или в съответните полета.

Модификация за подробна информация за фирма / за издаване на фактура.

Целта на модификацията е, ако клиента представлява фирма да може да въведе необходимата информация за издаване на фактура. Тази информация попълва стандартното поле Фирма/Company в OpenCart.

СНИМКОВ МАТЕРИАЛ

Ако има заинтересовани или желаещи да получат повече информация относно модификациите, може да ми изпратите лично съобщение.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте, случайно дали има безплатни модули за fast shopping in order page и epay модул за 2.0 версия ?
 
От: Модули за Opencart

Едно време имаше един модул Facebook Connect (модул за вход чрез Facebook ), но нещо не го намирам. Предложете алтернатива.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте,
Някой попадал ли е на модул, който може да следи логнатите в администрация?
Поздрави!
 
От: Модули за Opencart

СТАН - благодаря ти!
Така и не намерих нищо, когато търсих :)
Поздрави!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Модули за Opencart

Според вас колко биха стрували модулите за направата на един добър опън карт магазин? Тоест колко би била първоначалната инвестиция?
 
От: От: Модули за Opencart

Дефинирай "добър" магазин, моля?
За последния, който ръчках, модулите + темата ми стъпиха към 600 кинта.
 
От: От: Модули за Opencart

Първо поздравления за ника ...

Сега на въпроса, модулите се избират спрямо проекта това какво ще се продава и каква е целевата аудитория на магазина а също и самата организация на админа.

Тъка че конкретна цена не може да се предвиди но в тоя ред на мисли мисля че е някъде около $300-$500

Според вас колко биха стрували модулите за направата на един добър опън карт магазин? Тоест колко би била първоначалната инвестиция?
 
Re: От: От: Модули за Opencart

Според вас колко биха стрували модулите за направата на един добър опън карт магазин? Тоест колко би била първоначалната инвестиция?

Аз съм стигал на опенкарт и до 600$ с темата...какво ли не...дори и модул за сингване на мейлите между клиент и админ. :)
 

Горе