Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

bedrijfsbeheer - много си прав,много се надявам да се похваля с резултати още тази година ;-)
 
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

Ако си на OpenCart, и ако ти трябва човек, пиши на СТАН, той е посланик на платформата за България :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

СТАН, ще ми разкажеш ли малко повече за Opencar, убеди ме да се прехвърля :) Когато имаш време,ми пиши на лични или тук,както сметнеш за редно ;-)
 
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

Опенкарт е сравнително нов проект. Но е една от най-бързо развиващите се системи за онлайн магазини.
Превъзхожда останалите с това че е много гъвкава система, модулите и са по-евтини от другите, с много лесен и интуитивен интерфейс. И не на последно място онлайн магазина който позволява да правиш всичко с дизайна му поради което и е с най красивите теми.
Достатъчно надежден е за малък и среден магазин. Има добри функционалности и малки изисквания.
Като се настрои добре работи перфектно и без отказ но.
 
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

Хайде сега, ... най-красивите, ама леко еднакви в основата си. Както нейния магазин прилича на леко пречертан ЗенКарт така и всички ОК магазини си приличат.

Но във всеки случай ще е по-добре от сегашното със сигурност...
 
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

Опенкарт е боклук за самозвани уебмастъри които са се научили как да качат модул чрез вямода.
Бягай от тая помия, изобщо не ги слушай разбирачите,.
 
Моля за помощ Защо само един вид артикул продавам

Не откривам нищо там. Не съм инвеститор, а юрист. Трябва ми източник, на който мога да се позова в съда. За това, моля ви помагайте, важно е
 
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

the.rampage.rado - Всички точки са спазени :)
 
Последно редактирано:
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

За мобилни телефони изчезва вход и регистрация и не се появяват никъде другаде
Тествай го по внимателно , за да не губиш клиенти
 
От: Re: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

Благодаря ти :)
Оправих всички URL адреси на латиница,дано това е по правилното. Но не знам какви са тези имена на картинки,къде и какво трябва да направя?
 
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

Вече нещата изглеждат много по-добре. Надявам се скоро да можеш да си похвалиш тук с увеличението на продажбите, което ще усетиш!

Продължавай в същия дух, пиши по-дългички описания (4-5 изречения), за да те намира гугъл и само напред!
 
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

Кое пак не е наред,че отивам още по назад,по някои ключови думи,вместо напред? Примерно детски пантофи Зетпол от 30 - та позиция отиде на 62 :cry:
Продължава нищо да не се случва, не съществувам.
 
Последно редактирано:
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

При преместването на продуктите в новата система (нали е нова, не съм се ровил) те получават нов адрес. Човека, който ти е правил новия сайт най-вероятно не е направил 301 редирект на старите адреси във формат сайт.ком/угабуга-ат130858138 към сайт.ком/готин-адрес-който-уж-описва-кво-се-случва.

При което гугъл се шашка и казва на тоя сайт вече ги няма тея страници, отива на сайт.ком и почва да скрейпва наново, този път новите линкове.

Когато аз си мигрирах моя магазин от зенкарт към преста този процес с качването обратно на старите места отне между 2 и 3 месеца за различните продукти. Разбира се двете системи са коренно различни, някои страници/продукти заеха различно (по-високо/по-ниско) място.

Не го мисли това, бутай сега текст и ако нямаш профил в google webmaster tools и съответно модул, който да генерира sitemap в сайта ти - виж разреши тези проблеми. Това ще ускори craw-ването на сайта ти. Също така в GWT можеш да си следиш как да дооптимизираш различни страници (заглавия, описания и др), невалидни линкове и др. шукарии.. Валидацията става много лесно - качваш един файл, който те ще ти дадат и след 2 часа вече почва да събира информация за сайта ти...
 
От: Моля за помощ! Защо само един вид артикул продавам?

Инсталирала... ахха :)

Добре, разгледай я, събмитни си там където трябва сайтмапа да си го чеква периодично и бутай текст, гугъл си знае работата, ако имаш готин текст ще те ранкне готино :)
 

Горе