Мъже срещу жени

Мъже срещу жени

  • Аз съм мъж

    Votes: 175 75.4%
  • Аз съм жена

    Votes: 57 24.6%

  • Общо гласове
    232
От: Мъже срещу жени

Дама съм. Надявам се да ми е уютно в един преобладаващо мъжки форум ;)
Може да бъдеш сигурна в това. Ако не вярваш, питай другите дами. Тук сме само готини хора. :)

Весел престой тук и много успехи. ;)
 
От: Мъже срещу жени

Здравейте! Гласувах в полза на жените, но като гледам колко много време е минало от началото на темата, мъжките мечти за 50:50 с жените тук са все още неосъществени блянове :wink:
 
От: Мъже срещу жени

аз гласувах в полза на жените. Впечатлена съм от високото ниво на съзнание на потребителите. Трябваше ми време да осъзная , че това е тук в България :wink:
 
От: Мъже срещу жени

аз гласувах в полза на жените. Впечатлена съм от високото ниво на съзнание на потребителите. Трябваше ми време да осъзная , че това е тук в България :wink:
:), споко, скоро ще попаднеш на някоя тема, в която се ръфат до кръв :)
 
От: Мъже срещу жени

аз гласувах в полза на жените. Впечатлена съм от високото ниво на съзнание на потребителите. Трябваше ми време да осъзная , че това е тук в България :wink:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Не се мазни, булка :p
 
От: Мъже срещу жени

Щяха да са повече, ама имаме 1-2 юзъра тук, дето обичат да изкопават реални снимки на юзърките, да разкриват колко са възглупавички, да коментират гастрономическите им предпочитания, и да ги наричат с разни животински имена... :rolleyes:

От друга страна положителното е, че поради тая причина наличният женски материал тук е проверен и изключително първокачествен - все умни, чаровни, и красиви.
 
От: Мъже срещу жени

а, не се мазня :p редно е като установиш нещо хубаво, да го споделиш с юзърите. А това за юзърките е сладурско, и животниско име като коте е ласкателно :wink:
 
От: Мъже срещу жени

Момичета, като гласувате, давайте и снимки :twisted:
 
От: Мъже срещу жени

Момичета, като гласувате, давайте и снимки :twisted:

Не е лоша закачката ти колега - може и галерия на предприемачките да отворим с бутони "like" :wink:
 
От: Мъже срещу жени

Здравейте от мен казвам се Матей и от месец някаде следся този форум макар че нямам за момента възможност да съм много активен поради ред фактори мисля за напред да променя нещата та реших да дам и своя глас за анкетата.
 
От: Мъже срещу жени

Все още не мога да гласувам в анкетата, но вече закръгляме жените на 50, което означава, че вече на 1 мъж се падат само по 3 жени. :)
 

Горе