НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Keiti

Active Member
За информация на всички неопитни и вече минали по този път потребители на форума!!!
Не се доверявайте на и-мейли от разни сайтове, които са издирили услугите ви, чрез форума и са се спрели точно на вас поради високия ви рейтинг и многото мнения.

Ще ви разкажа накратко моята история: чрез и-мейла ми се свързаха хора от сайт, който по техните думи бил много известен и предпочитан, поискаха да работим заедно, като пред текст споменаха, че са избрали точно мен, заради висок рейтинг и голямото търсене на услугите ми.

Подготвих им пробна статия (безплатно, разбира се), която одобриха (може би) и дадоха поръчка за един месец напред, като искаха да пращам статиите на всеки 2-а дни.

Аз предложих да подготвя цялата поръчка за 4 дни и да я пратя, а плащането да стане след получаването. Те се съгласиха и в уречения ден получиха уговореното. Вече месец време нямам нито отговор, нито плащане от тях!

След многократни и-мейли с питания дали са доволни от работата и ако нещо не е наред да споделят, след дълго издирване и писане на сайта им получих арогантен и-мейл, че не съм свършила до край работата си и едва ли не съм досаждала за парите, които сме договорили.

Те лично насрочиха 2 пъти дати за превод, но до ден днешен (минаха 3 седмици) - НИЩО!!!

Сайта им е: dietata . com, а и-мейла, с който направиха връзката: admin @ dietata.com

Не се лъжете:
1) дават големи обещания;
2) не отговарят на и-мейлите ви;
3) не плащат.

Не искам и други да изпатят като мен, не само от неоценения труд, но и от арогантното им поведение!!!
 
Последно редактирано:
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

мда, добре е, да се посочват такива клиенти, мерси за инфото и дано да си получиш паричките
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Ми трябвало е да се усетиш още щом са ти заговорили за високия, рейтинг който всъщност нямаш.
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Всъщност Keiti има висок iTrader, но той не се вижда в този раздел. И аз се зачудих за какъв висок рейтинг говори, но после влязох в профила й и видях.
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Доволна съм от Keiti, именно рейтинга и положителните коментари ми вдъхнаха доверие да ползвам услугите й. Момичето е изключително коректно и приятелски настроено. Не заслужава подобно отношение от страна на поръчителят. Мисля, че трябва да си промени политиката на заплащане...
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Е защо след като те те търсят заради високия ти рейтинг не ти предплатят ? Ти на какво се позоваваш че да им пращаш статиите преди парите.Един ценен урок за теб.....
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Извинявай, без да поставям под въпрос професионалните ти качества, но имаш 22 мнения и 0 репутация - т.е. нямаш висок рейтинг във форума. Дано ти дадат паричките, но се съмнявам.
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Извинявай, без да поставям под въпрос професионалните ти качества, но имаш 22 мнения и 0 репутация - т.е. нямаш висок рейтинг във форума. Дано ти дадат паричките, но се съмнявам.

Погледни тук http://www.predpriemach.com/member.php?u=8335&tab=cat_itrader_stats#cat_itrader_stats

Дано да й дадат парите, но се съмнявам ...
 
Благодапя за информацията и съжалявам, че ти се е случило! Надявам се да ти платят, но и аз се съмнявам. Поне няма да си намерят повече рабитници тук.
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Виж, провери дали са ти публикували статиите, ако не, качвай ги в нета - ако нямаш блог, направи си и ги качи в блогър гугъл да ги индексира преди тях. Още нещо - може собственика на сайта да не е наясно, че не ти е платено - ако администратора е решил да те прецака и прибере парите на клиента за себе си. Потърси кой е реалният собственик и му пиши, може да се изненада от това, което ще чуе.
 
Последно редактирано:
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

В общи линии има кофти хора по този свят. То е ясно :)
Четох в един чужд форум за сео, някой беше пуснал тема за подобен начин за набавяне на уникални статии.
Само че го беше измислил по още по-брутален начин. Естествено всички го осраха тотално във форума че е изрод и т.н.
Дано да ти платят де, може да е станало някакво объркване. И мен така ме бавят със заплащането на едно сайтче дето правих преди време.
Само, че аз ходих лично при хората за парите. Вече станаха 3 месеца някъде. Ще ги изчакам още малко и после ще си носят последствията.
Като за начало смятам да започна с публикуването на непристойни снимки на сайта им :D хубавото е че мога да си осигуря достъп до него, но те не знаят :)
Човек винаги трябва да си има едно наум!
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Да за съжаление съществуват подобни проблеми. Аз съм патил няколко пъти и си мислех, че ме лъжат деца или някакви тийнейджъри но изненадата ми когато разбрах, че хората са пълнолетни и се занимават с тези неща от много време бе голяма. Интересно е, че съм имал и лични разговори с един "големец" дето ми пробута някаква теория, че му дължали хиляди левове но понеже не искал да си губи клиентите той си мълчал и аз трябвло така да правя за да печеля позиции. Лошо е когато се окажеш в ситуация, от която няма как да излезеш и си принуден да търсиш варианти, които не са присъщи за теб и нивото ти но пък понякога няма друг изход.

Keiti надявам се да си получиш парите и те съветвам да не се отказваш от тях защото не си длъжна на никого и труда ти трябва да бъде заплатен!
 
Re: От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Виж, провери дали са ти публикували статиите, ако не, качвай ги в нета - ако нямаш блог, направи си и ги качи в блогър гугъл да ги индексира преди тях. Още нещо - може собственика на сайта да не е наясно, че не ти е платено - ако администратора е решил да те прецака и прибере парите на клиента за себе си. Потърси кой е реалният собственик и му пиши, може да се изненада от това, което ще чуе.

Само ще допъня Рак дори и да са ги качили тези статии са си твои и може да си ги ползваш

Keiti пиши на [email protected] че статиите са си твои и смяташ да си ги ползваш като ги качиш на 12 пъти на различни безплатни платформи като

блогър, урдпресс.ком, блог.бг (демек на него ще спрът да му вършат такава работа като са дуплиекйт и то 12 пъти)

а ти ако ги налинкваш от тук там тези блогове може и да хвнаеш пейдж ранк на тях и да по продадеш някой линк да си избиеш разходите
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Май все повече мошенници се навъртат из нета. Все повече народ започна да прави сайтове и иска да мине тънко. Особено откъм контент. Не стига че не могат сами да си напишат два реда, ами се опитват да лъжат хората да им пишат за без пари.
 
От: Re: От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

блогър, урдпресс.ком, блог.бг (демек на него ще спрът да му вършат такава работа като са дуплиекйт и то 12 пъти)

а ти ако ги налинкваш от тук там тези блогове може и да хвнаеш пейдж ранк на тях и да по продадеш някой линк да си избиеш разходите

Учудвам се, че това го казваш точно ти. Ако ставаше така, масово щяха да го правят и нямаше да има смисъл (нямаше да си струва) да се пишат нови статии.
 
Зависи какво целиш ако не ставаше няма да има автоблогове... Дори и пандата да удари някой сайт той не си губи пйдж ранка

Значи няма да се ранкнеш добре с такива сайтове например да кажем за бг 5 -7 страница налинкван от тук там набързо.... дневните посетители да са 5-10-15 (нестава нито за афф нито за адсенс) ама що да не хванат няколко пейдж ранк двойки на ъпдейт и да може да селнеш за линкове за няколко месеца напред да избие поне стойноста на стаиите...

няма да е сериозно и от към продажбите (тези който съм виждал да се занимават правят сайтове с по 20 уникални стаии в тежки ниши като затстраховки, ипотеки и ги налинкват тежко) гонят пр 4-5... и умножават с броика сайтове :)...

това е съвет за страничен бизнес да не е капо от стаиите и да му е гадно на неплатилия... че не муе уникален контета

а дали нестава напиши в гугъл.бг на кирилица афилиейт и виж кой е изкопирал една от първите стаии на блинки която е доста зле (даже е смешно как е написана) как излиза даже преди нас (а сме посочени като източник) ако искаме ще го изблъскаме ама нямаме желание да се занимаваме дума по дума :)
 
От: НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ!!!

Благодаря на всички за съпричастността, съветите и мненията, които давате. Подкрепата, която открих тук ме зареди отново с позитивизъм.
Поздрави:)
 

Горе