Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Клиентка: Това от какъв материал е направено?
Аз: От стъкло.
Клиентка: Разбирам...но чупи ли се?
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Клиентка: Това от какъв материал е направено?
Аз: От стъкло.
Клиентка: Разбирам...но чупи ли се?

стига де! Много сте лоши :lol:

Има различни по здравина стъкла. Моето на часовника ми "Fossil" ми обясниха като си го купувах, че е много здраво и по не знам какви технологии изпробвано :)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Клиент: Ся слушай, ще взема един латекс за стените но има една подробност.
Аз: Каква?
Клиент: Пердетата ми са бледо кафеникави на черни точки, паркета е светъл дъб, вратите са много светъл крем с бежав нюанс, холовата гарнитура е слонова кост, шкафовете са тъмен махагон - ся какъв цвят латекс да взема за стените?
Аз: На жена ти какъв цвят и са очите?
Клиента: Защо питаш?
Аз: Ами да се съобразим и с тях!



Не е виц.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Последите месеци преоткрих търговията, комуникацията с клиенти и сега жестоко се забавлявам :) Припомних си къв съм неземен талант.:) За няколкостотин продожби минах през какво ли не, обаче тука преди няколко дена една госпожа ме хвана в настроение и ме видя в целия ми бляък. Намерила, това което продавам аз на 40% по-ниска цена от някакъв сайт и ме репликира лошо и отказа поръчката. Писах звънях, говорихме и ето го резултата:

Благодаря ви много за отговора. Съжалявам, че ви разочаровах..дори изпитвам вина. Затова, ако не сте я отказали вече , може да ми я изпратите , въпреки по-високата цена.

Всичко е до търговеца дефакто и умението му да убеждава.

п.п

То не е много онтопик, ама аз да се похваля:)
 
От: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Това долу, ако е истина, трябва да вземеш да водиш курсове за продажби, интересът е гарантиран. :D

Писах звънях, говорихме и ето го резултата:

Благодаря ви много за отговора. Съжалявам, че ви разочаровах..дори изпитвам вина. Затова, ако не сте я отказали вече , може да ми я изпратите , въпреки по-високата цена.
 
От: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Това долу, ако е истина, трябва да вземеш да водиш курсове за продажби, интересът е гарантиран. :D


100% истина, заклевам се в децата си!:)
 
От: Re: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Като направите сайта, дайте ми едно копие на CD.
Ъ, кое му е смешното ако е статичен?
п.с. А, имало продължение
Не съм вижал някой да бекъпва на дискове, но карай. Някой да мине с нещо по твърдо през повърхността им и до там с бекъпа.
На какво предлагаш да се бакъпва? HDD не е оферта, щото е още по-трошливо.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Плащам долар в пейпал за кореспонденцията. Бтв почвам да пиша книга по въпроса, така че който е навит да шерва истории плащам кеш!
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Плащам долар в пейпал за кореспонденцията. Бтв почвам да пиша книга по въпроса, така че който е навит да шерва истории плащам кеш!

Дай си скайпа на лично ще ти я пусна там. Скривам личните данни на госпожата естествено...


Долара си го запази за себе си. Ти нали си градски? Ще плащаш в бири значи:)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Много интересно ми стана по какъв начин си убеждавал клиента... Пиши ми на ЛС ако има някакъв вариант да ми изпратиш/продадеш кореспонденцията. Поздрави!
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Хаха. И на мен ще ми е интересна кореспонденцията, ако имаш възможност изпрати я и на мен :)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Абе направо я плесни тука, ясно на всички е интересно ;)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Клиентка: Това от какъв материал е направено?
Аз: От стъкло.
Клиентка: Разбирам...но чупи ли се?

Аз не разбрах какво има тук за подиграване? Правилно си пита жената, защото има различни видове стъкла и пита дали продукта е правен от закалено, "бронирано", нечупливо стъкло!
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Аз не разбрах какво има тук за подиграване? Правилно си пита жената, защото има различни видове стъкла и пита дали продукта е правен от закалено, "бронирано", нечупливо стъкло!

Чувал съм за хиляди чаши направени от бронирано стъкло
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Чувал съм за хиляди чаши направени от бронирано стъкло

Интересно, аз пък не съм срещал, и мисля, че няма такива, би ли посочил ти на какви си попадал, изглежда ще са много специални чаши? Срещал съм други продукти които са направени от бронирани стъкла, но чак пък чаши - де го видя това чудо?
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Интересно, аз пък не съм срещал, и мисля, че няма такива, би ли посочил ти на какви си попадал, изглежда ще са много специални чаши? Срещал съм други продукти които са направени от бронирани стъкла, но чак пък чаши - де го видя това чудо?

Беше ирония спрямо публикацията ти
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Беше ирония спрямо публикацията ти

Добре .
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Питат ме преди години:
- Ти нали правеше сайтове?
Аз: - Да
- Ще ми направиш ли и на мен един?
Аз: Добре. Ще ми кажеш какво искаш. И ще го изработя.
- А ок, набързо ще ми го спретнеш нали.
Аз: Какво значи набързо? То не е да го копирам от някъде. Трябва да се пише код.
- А-а-а няма страшно, ще ти дам код. Имам на компютъра. :D
 

Горе