Най-добрите хостинг компании за 2018 година

Дискусията в 'Хостинг Форум' стартирана от Blinky, Ян 6, 2018.

?

Най-добрите хостинг компании за 2018 година

1. Arvixe.com

0 глас(ове)
    0.0%
  2. BlueHost.com

1 глас(ове)
    0.7%
  3. CBOX.biz

0 глас(ове)
    0.0%
  4. CooliceHost.com

29 глас(ове)
    21.3%
  5. Delta.bg

2 глас(ове)
    1.5%
  6. DigitalOcean.com

5 глас(ове)
    3.7%
  7. Еtnhost.bg

5 глас(ове)
    3.7%
  8. Gesbg.com

0 глас(ове)
    0.0%
  9. GoDaddy.com

3 глас(ове)
    2.2%
  10. Hostline.bg

0 глас(ове)
    0.0%
  11. Hosttox.com

0 глас(ове)
    0.0%
  12. ICD.bg

1 глас(ове)
    0.7%
  13. ICN.bg

8 глас(ове)
    5.9%
  14. Jump.bg

9 глас(ове)
    6.6%
  15. NS1.bg

21 глас(ове)
    15.4%
  16. RAX.bg

0 глас(ове)
    0.0%
  17. Space.bg

0 глас(ове)
    0.0%
  18. Siteground.com

2 глас(ове)
    1.5%
  19. SSDCloud.BG

6 глас(ове)
    4.4%
  20. SuperHosting.bg

19 глас(ове)
    14.0%
  21. VPSBG.eu

3 глас(ове)
    2.2%
  22. HawkHost.com

0 глас(ове)
    0.0%
  23. Hostasset.net

36 глас(ове)
    26.5%
  24. StableHost.com

0 глас(ове)
    0.0%
  25. Namecheap.com

5 глас(ове)
    3.7%
  26. Hostq.com

1 глас(ове)
    0.7%
  27. Hostgator

5 глас(ове)
    3.7%
Допуска се повече от един глас.
  1. Viktor Arsov

Viktor Arsov New Member

Рег.:
    Окт 5, 2018
    Съобщения:
    22
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Ако някой има нужда, имам 2 профила - в суперхостинг и в мисхостинг с по 6 месеца предплатен хостинг и ми седят прани.

2. Attacker

Attacker Active Member

Рег.:
    Септ 7, 2008
    Съобщения:
    741
    Харесвания:
    198
    Точки:
    43
    Blinky и coolice са достатъчно широкоскроени, че да не банват за изразяване на мнение, дори и то да е малко по-крайно. Наскоро имаше разгорещена дискусия във форума между coolice и NS1 на тема хостинг, като на места дискусията преминаваше в квалификации и "мерене на хостингите", но не виждам NS1 да е баннат. Blinky също неведнъж е бил остро конфронтиран, но не знам да е баннал никого заради това.

Причината CooliceHost да има такова високо реноме във форума е фактът, че чисто и просто предлаганата услуга е много добра, при това е на народни цени. Аз съм сменил над 10 хостинг компании, включително съм използвал услугите на някои от най-големите хостинги в света, и мога да кажа, че услугата на CooliceHost е по-добра от всички тях.

Dafa Web и Blinky харесват това.
  3. NEROMARE

NEROMARE Well-Known Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    577
    Харесвания:
    296
    Точки:
    63
    Ако е баннат ще бъде супер очевидно. Така овците си траят. И между другото тук имах още един пост, и беше изтрит днес. Това говори достатъчно политиката на някои диктатори.

4. Attacker

Attacker Active Member

Рег.:
    Септ 7, 2008
    Съобщения:
    741
    Харесвания:
    198
    Точки:
    43
    Съмнявам се изобщо да е минавало през главата на админите да банват заради изразено разумно мнение.

Не търси под вола теле, тук конспирация няма. Причината хостингът да е толкова хвален е само и единствено фактът, че е на много високо ниво.

П.П. И аз съм работил с FastComet. Над година имах споделен хостинг и VPS при тях. Съпорт екипът е български между другото, въпреки че ползват измислени западни имена в съпорт системата. Добри са, но и те изостават спрямо CooliceHost.

Последно редактирано: Дек 1, 2018
  5. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    577
    Харесвания:
    296
    Точки:
    63
    @Attacker

Като няма конспирация, иди питай админа що ми изтри поста тук, който не беше обида. Тоя админ ме банна два пъти без причина. Питай го каква е причината, да се посмееш. Просто е един печалбар, гледа само да печели, който няма сърце и не му пука за хората. Като не му харесва пост на някой, и тоя някой като е на път да му разклати "комунизма", банва го под някакъв лъжлив претекст! Чакам да ме банне трети път за още 3 месеца, и като вляза пак след 3 месеца — ще напиша същите неща!

6. white_pawn

white_pawn Active Member

Рег.:
    Дек 10, 2011
    Съобщения:
    829
    Харесвания:
    113
    Точки:
    43
    Място:
    cloud
    Пак ли допълзя да ръсиш мозък? Кога минаха три месеца...

7. coolice

coolice Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    12,249
    Харесвания:
    657
    Точки:
    113

Защо да се прави по-малко очевидно? Това е форумен хостинг създаден отначало специално за потребителите на форума, да им реши проблемите с хостинга след като години наред им ги решавах във темите, доколкото даваха възможност сетъпите на другите хостинги...

А понеже това е бизнес форум , една от бизнес аксиомите е че за да изкараш пари трябва да идентифицираш проблем и след това да го решиш....

и има тестове на трети страни които доказват че е може би най-добрия хостинг спрямо БГ хостингите за парите си...

https://mywebsitegeek.com/2018/07/14/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/

Screenshot from 2018-12-01 10-42-09.png

ПП незнам какъв ти е конфликта с Блинки но ако така минеш по темите на други потребители в някой западен форум веднага би излетял перманентно, а тук ти е разрешено...

Blinky и Fozzy харесват това.
  8. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    577
    Харесвания:
    296
    Точки:
    63
    В западни форуми точно пиша, но не желая да споделям кои. Явно не си общувал със западняци, а с либерали-комунисти.

9. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    577
    Харесвания:
    296
    Точки:
    63
    Заповядай, сайта ми сложен на NS1 — към сървър Washington DC (разстояние 7912 км)! Верно било, че за 5 секунди зарежда NS1-то... Ама от Америка като ми разглеждат сайта, лол. Тоя блог трябва да се самозатвори, дето ми го прати като "доказателство". Очаквам да бъда обвинен, че работя за NS1.

10. coolice

coolice Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    12,249
    Харесвания:
    657
    Точки:
    113
    Защото сме в зелената графа която е с още по-бързо време за зареждане ..

Screenshot from 2018-12-01 13-29-57.png

, като и топ на брой заявки изпълнени за пет минути...

а какво е разрешено къде... по бизнес форумите не дават да тролиш конкурсите и не мисля че има нещо общо с политика ... Човека си прави конкурс хората си участват, няма симптоми че е некоректен или нещо, всичко си върви ок... твоето не-либерално не-комунистическо мнение... Браво за конструктивната критика ли да кажем .... :rolleyes:

Screenshot from 2018-12-01 13-48-10.png

ПП пишеш си с meme war ветеран от 2015та ... :cool:

11. VMiloykov

VMiloykov Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 20, 2012
    Съобщения:
    1,877
    Харесвания:
    148
    Точки:
    63
    Може би защото хората го харесват? Blinky и Coolice-a предлагат хостинг от вече доста години. През всичките години имам сайтовете които се хостват при тях и до сега имаше един път по-сериозен проблем свързан с услугата която предлагат и то заради специфична нужда.
    Услугата им е хубава и затова е популярна във форума. Вместо да има хиляди реклами форума те намериха по-добре решение за монетезацията на трафика.

12. Dafa Web

Dafa Web Active Member

Рег.:
    Юли 11, 2017
    Съобщения:
    187
    Харесвания:
    38
    Точки:
    28
    Ъмм, дека е хост.бг ?! о.О

Да си кажа мнението, че имам оплакване. Това новахост.бг са злето на злето..... Аз си нехаресвам принципно и суперхостинг, но тея убиха макароните. Имам сайт при тях хостван ( обща идея проект с приятел, хостинг акаунта си е негов, следователно той си го плаща ): Ъплоуд на 4 изображения общо 2 МБ, чаках 20 минути, супееер... Последва 505 интернал ( говорим за не натоварена, проста уърдпрес инсталация ), оправи се след още малко чакане. Сложих едно приложение и ... оп айде пак 505, пак се оправи след малко чакане, написах си статия, реших да пусна Smush за да оптимизирам 43 изображения.... първия път.... не стана, изчаках 10 минути и рефрешнах,, айде пак пуснах го и на 40 процента... пак умря и е го от 4:15 ( а сега е 4:49 ) тази сутрин ( 2.12.2018-та ) даже и 505 интернал не ми дава... Викам да не би да е прилжоение конфликт, опитвам да се свържа с FTP.. .Оп И там Спирачка '' Няма връзка със сървъра '' 79.98.108.115:21 ( Сървъра се казва Stewie :D ).. Е каква е тая проклета мизерия... направо нямам думи.... Като правиш, прави като хората, аз не знам тия как още имат клиенти и съществуват...

П.П. Гледам Space.bg го има в класацията, но...
    Цитат от сайта им:
    Предизвестие за прекратяване на услуги

Уважаеми клиенти,

Водени от стремежа да бъдем изрядни и коректни в отношенията ни с Вас, както е било през всички години от съвместната ни работа, бихме желали да Ви уведомим, че поради технически причини предстои преустановяване на предоставяните от нас услуги „хостинг“ и „регистрация на домейни“. Планираната дата, до която услугите биха могли да бъдат използвани, е 30.06.2018.

Последно редактирано: Дек 2, 2018
  13. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    577
    Харесвания:
    296
    Точки:
    63
    Не знаех, че целия форум ползва техния хостинг. Сериозно (не троля).

14. И.ИваHоВ

И.ИваHоВ Active Member

Рег.:
    Ян 5, 2018
    Съобщения:
    118
    Харесвания:
    47
    Точки:
    28
    Хост.бг са на СуперХостинг от доста време.

15. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    219
    Харесвания:
    74
    Точки:
    28
    Който е за да бъде банат неромаре да тури един лайк на поста, като съберем мнозинство ще пратим за разглеждане от админите :D

16. Dafa Web

Dafa Web Active Member

Рег.:
    Юли 11, 2017
    Съобщения:
    187
    Харесвания:
    38
    Точки:
    28
    Ха... това не го знаех :О

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice