Най-добрите хостинг компании за 2018 година

Най-добрите хостинг компании за 2018 година

  • Arvixe.com

    Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

    Votes: 1 0.7%
  • CBOX.biz

    Votes: 0 0.0%
  • CooliceHost.com

    Votes: 30 21.0%
  • Delta.bg

    Votes: 3 2.1%
  • DigitalOcean.com

    Votes: 7 4.9%
  • Еtnhost.bg

    Votes: 5 3.5%
  • Gesbg.com

    Votes: 0 0.0%
  • GoDaddy.com

    Votes: 3 2.1%
  • Hostline.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Hosttox.com

    Votes: 0 0.0%
  • ICD.bg

    Votes: 1 0.7%
  • ICN.bg

    Votes: 8 5.6%
  • Jump.bg

    Votes: 9 6.3%
  • NS1.bg

    Votes: 22 15.4%
  • RAX.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Space.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Siteground.com

    Votes: 2 1.4%
  • SSDCloud.BG

    Votes: 6 4.2%
  • SuperHosting.bg

    Votes: 21 14.7%
  • VPSBG.eu

    Votes: 3 2.1%
  • HawkHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Hostasset.net

    Votes: 37 25.9%
  • StableHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Namecheap.com

    Votes: 5 3.5%
  • Hostq.com

    Votes: 1 0.7%
  • Hostgator

    Votes: 5 3.5%

  • Общо гласове
    143
Аз да ви кажа, след дълго местене по хостинги и една успешна в началото и неуспешна след бой с хост бег идея, накрая се спрях на някакъв хостинг, предполагам че е риселърски акаунт, обаче цените са най-ниските според мен и домейните им са с най-ниска цена и всеки месец имат яко промоции. Сайта ми прилича много на тия от resellerclub но въпреки всичко съм доволен, съпорта е малко бавен.. винаги отговарят между 4 и 15 часа, но винаги са ми свършвали работа. Проблеми не съм имал сега, повече съм се свързвал с тях да ми добавят разни екстри и приложения към акаунта, като според зависи не знам от какво, но явно може :D П.П. Хостинг плана който ползвам е с индийски сървъри, но до сега са перфект :)
 
Последно редактирано:
Само да кажа че хоста на Misshosting, им е много бавен, повече няма да се излъжа да ползвам услугите им.
А за тия шльоковци, ако ти кажа какъв цирк имах с тях :D :D :D Имат само един човек, който работи в българското им представителство, което и офис няма, някакъв фиктивен адрес само. ЧОвека явно беше всичколог при тях и не знам какви пари е взимал, но в началото като пуснаха тая чудесия, сайта им имаше 70 процента правописни грешки, липса на правилни смислово словосъчетания, а ги е превеждал тоя българин.... Бях в Шок, пуснаха безплатне БГ домейн ако купип хсотинг за 10 лв. на месец, който като цъкнеш на гугъл рекламтака, се оказва че това нее така, рекламата се въртеше повече от 3 месеца...... Интересно ми е дали има някой от тук да е хванал тая ''примоция ''?! :D :D :D Аз след никалния превод и лъжливото овчарче се отказах :D
 
А за тия шльоковци, ако ти кажа какъв цирк имах с тях :D :D :D Имат само един човек, който работи в българското им представителство, което и офис няма, някакъв фиктивен адрес само. ЧОвека явно беше всичколог при тях и не знам какви пари е взимал, но в началото като пуснаха тая чудесия, сайта им имаше 70 процента правописни грешки, липса на правилни смислово словосъчетания, а ги е превеждал тоя българин.... Бях в Шок, пуснаха безплатне БГ домейн ако купип хсотинг за 10 лв. на месец, който като цъкнеш на гугъл рекламтака, се оказва че това нее така, рекламата се въртеше повече от 3 месеца...... Интересно ми е дали има някой от тук да е хванал тая ''примоция ''?! :D :D :D Аз след никалния превод и лъжливото овчарче се отказах :D
Абсолютно! Не се подлъгвайте по такива "топ" оферти!
Винаги съм подхождал скиптично към подобни "компании", та даже съм го споделял не един път. Бъдете реалисти!
 
Абсолютно! Не се подлъгвайте по такива "топ" оферти!
Винаги съм подхождал скиптично към подобни "компании", та даже съм го споделял не един път. Бъдете реалисти!
Подкрепям! П.П. Мисхостинг май са гръцка компания, може би за това е нормално че са флегмави. Имах опит с още две компании като тях, опитаха се да направят нещо тук и се ... оакаха... Индийския хостинг.... е много по-добър и надежден :D :D :D
 
btw jump.bg имат рожден ден днес и има намаление, та земайте смело намалените планове и си правете редовно белъп :D
 
С две ръце препоръчвам SSDCloud.BG. Втора година използваме техните услуги, и до момента проблеми сме нямали, съпорта винаги отговаря доста бързо и адекватно :)
 
Гласувах за NS1.

Ползвам услугите им доста години - имам няколко акаунта там и нямам абсолютно никакви проблеми. Support-а е на ниво - винаги, когато са ми трябвали са отговаряли бързо и помагали с каквото могат.

Иначе, смятам, че услугите на Суперхостинг също са на ниво, имам наблюдение над тях тъй като фирмата в която работя, ползва техните услуги. Цените обаче, са малко височки, та и това е причината да не се колебая и да избера NS1. Смятам, че съотношението качество-цена при тях е ОК и най-добро.
 
В ерата на статичните генератори и JAM стаковете има ли още хора дето плащат за хостинг?

А, верно, тука е България и трябва да минат няколко години докато навлезат новите технологии...
 
API-то на тоя Jamstack нали трябва да връи някъде в облака :)
 
В ерата на статичните генератори и JAM стаковете има ли още хора дето плащат за хостинг?

А, верно, тука е България и трябва да минат няколко години докато навлезат новите технологии...
Нали, в чужбина гледам всичките хостинзи са зачезнали :D
 
API-то на тоя Jamstack нали трябва да връи някъде в облака :)
Има-нема 3-4 тука дето хостват АПИ-та (за които на някого му пука)... По-скоро нема :)

Останалите все още вярват че им е нужен Суперхостинг и подобните му за да "имат сайт".
 
Гласувах за Суперхостинг
От 2 месеца ги ползвам и съм доволен от тях засега .. и съпорта им е на ниво
 
Хихик Суперхостинг с Реклама по TV - ти да видиш. Не ме кефят… много са скъпи… много разходи поемат и излишно оскъпяват всичко. Имам няколко сайта при тях… на изчакване. https://coolicehost.com/ И не мисля за Хостинг.
 
Гласувах за ICN.bg
Ползвам ги от години - само за споделен хостинг.
Понякога има дребни проблеми, поддръжката е бърза и сме ги разрешавали.
Споделеня хостинг (високи планове) се справя доста добре с големи сайтове.

Има ли сходна тема за CDN?
 
Хихик Суперхостинг с Реклама по TV - ти да видиш. Не ме кефят… много са скъпи… много разходи поемат и излишно оскъпяват всичко. Имам няколко сайта при тях… на изчакване. https://coolicehost.com/ И не мисля за Хостинг.
До ТВ ли се стигна вече и в хостинг нишата.. да не повярваш:) Това означава ''преразглеждане на ценовите пакети'' във възходящ ритъм, все пак има да се избива за ТВ реклама:):D
 
До ТВ ли се стигна вече и в хостинг нишата.. да не повярваш:) Това означава ''преразглеждане на ценовите пакети'' във възходящ ритъм, все пак има да се избива за ТВ реклама:):D

Всеки кълве на телевизията :)
 

Горе