Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Истинския мъж не си търси гащите в съседите, те сами му ги носят с бутилка вино подарък!
 
От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Истинския мъж не си търси гащите в съседите, те сами му ги носят с бутилка вино подарък!

Случвало ми се е и на мене имах много хубави саседки.
 
Re: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Случвало ми се е и на мене имах много хубави саседки.

ДАй снимки на саседкити?
 
Истинския мъж не си търси гащите в съседите, те сами му ги носят с бутилка вино подарък!

Да. Истинските мъже май ходят без гащи. Познавам съседите си, това с бутилката не е възможен сценарии. :)

При хубави съседки...простираш само съблазнителките навън...и то без щипки за пране...:)
 
От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Ние не ползваме щипки. Терасата е остъклена и се простира там, но няма вятър и дрехите не падат. Въобще няма смисъл от щипки.
 
А влиза ли нещо на тази тераса като е така - слънце, вятър? При нас е малко издадено и няма как. Доста е изложено прането на двете. Щом сме с закачен стабилно за стените простир, няма шега. Не онези лиготии, където седят паянтово.
 
От половин час се опитвам да си спомня кога за последно съм простирал, но не мога.

Нещо ми се белее преди 10-15 години, разни чорапи на рамка на легло метнати, но дали са били прани или не...
Имаме в къщи тиха договорка, аз се събличам и си зарязвам дрехите където съм, а ги намирам изпрани и прибрани в гардероба, само вземам следващите. :)

Но за млади двойки е разбираемо, сигурно и аз съм гоправил някога, даже веднъж май купих и цветя по някакъв повод.
 
То си има разпределение на домашните задължения. Мисля, че при всички двойки, живеещи заедно. :)

Специално за това да се избират не толкова сложни домакински предмети и способи, каквито са щипките за простиране, мисля, че не се иска висше. :) Предполагам, че веднъж попаднеш ли на някакви здрави, което трудно се намира, ще си е mission complete. Някак мъжете обичат, поне това съм наблюдавал, да решават проблема от раз, не да го влачат и отбиват.
 
От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Хубаво де, от цялата тема не разбрах:
1. Блинки, ако си решил проблема с щипките кажи марка - то е ясно че няма как да знаеш дали си уцели, че не са минали няколко месеца, но поне и ние да се набутаме /тестваме, за да е по-представителна извадката/
2. На @Cassiopeia някой оправи ли й сифона?! Там с коляното, де. Дай снимка да помогна. Иначе ти как разбра къде е заседнала - вижда се отгоре ли?
3. Щях да пиша и за гащите на Амунката, че нали преди сам казва, че е бил по-едричък и колко ли съседи са идвали с/в едни гащи, ама се отказах... май :wink:
 
Няма марка - ще взема тези с твърдата пластмаса, ако ги намеря някъде, защото разбрах, че почти няма никъде и едни дървени щипки, които няма да комбинирам с бяло пране. :)

Това е моя извод за нещата. :) Друго не знам какво да кажа, чакам други. ;)
 
От: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

...
2. На @Cassiopeia някой оправи ли й сифона?! Там с коляното, де. Дай снимка да помогна. Иначе ти как разбра къде е заседнала - вижда се отгоре ли?

Това сериозно ме трогна! Наистина не очаквах, че някой чете толкова сериозно мненията ми, още повече, че ще прояви желание да ми помогне :)
Само заради това, много ти Благодаря!
Иначе не. Никой не ми го е оправил и не се шегувах. Проблем ми е и то от доста време. Вижда се отгоре да. Не е влязла надолу, а стои посредата, но не мога да я стигна с пръсти, а имам уж дълги пръсти и с пинсета. Пробвах веднаж с "олио" :lol: сипах за да се прехлъзне някак и да я вдигна нагоре. Другото е да измисля нещо с вакум, но пак не знам дали ще се получи. Интересува ме, как се сваля това ш...но коляно :twisted:
 
От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Не прочетох всичките мнения ,но 20години и повече продавам домашни потреби включително щипки за пране.Старите щепке няма да намерите както и старото качество.Не само на щипките,но и на всичко старо.В момента на пазара има хубави силиконови щипки като най-добро в момента.Имаше и едни крокодил и сега ги има,но не е същото качество като преди шест месеца.Снимах едни за да ги видиш тук
 
От: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Това сериозно ме трогна! Наистина не очаквах, че някой чете толкова сериозно мненията ми, още повече, че ще прояви желание да ми помогне :)
Само заради това, много ти Благодаря!
Иначе не. Никой не ми го е оправил и не се шегувах. Проблем ми е и то от доста време. Вижда се отгоре да. Не е влязла надолу, а стои посредата, но не мога да я стигна с пръсти, а имам уж дълги пръсти и с пинсета. Пробвах веднаж с "олио" :lol: сипах за да се прехлъзне някак и да я вдигна нагоре. Другото е да измисля нещо с вакум, но пак не знам дали ще се получи. Интересува ме, как се сваля това ш...но коляно :twisted:

На кое казваш коляно- това, което крие тръбите или на част от S-a? Клечки за китайско нямаш ли? Е, щом ти се хапва , можеш пак да си поръчаш :wink:
Дано се разбрахме.
 
От: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

На кое казваш коляно- това което крие тръбите или на част от S-a? Клечки за китайско нямаш ли? Е, щом ти се хапва , можеш пак да си поръчаш :wink:

Да, това, което скрива тръбите :) И клечките ще са широки- няма как да влязат- не знам колко е Ф-ито, но определено с клечки няма да стане ;)
Как се сваля коляно? 8)
 
От: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Тези които аз съм свалял са били с нещо подобно на пружинна скоба или с винтове, сама едва ли ще можеш. По-скоро се концентрирай върху план Б- да я извадиш отгоре. Как да са големи клечките за китайско?!!! Ти отгоре имаш ли нещо като решетка, за да не влизат предмети или как е точно? За снимки някой нещо каза ли?!8) И дай на ЛС, че ще ни излезе име на форума, че оправяме онлайн и ВиК. :lol:
 
От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Добре. Ще пробвам по китайски :) Благодаря ти отново!
 
Re: От: Re: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Прекалено са натурални за показване във форум иначе но проблемо :wink:

Не ме интересуват, ако не са с щипки на специални места. :D
 
От: Re: От: Re: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Не ме интересуват, ако не са с щипки на специални места. :D

Имам и тъкива но са още по непотходяшти за предприемаческата алдитория :)
 

Горе