Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

От: Re: От: Re: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Имам и тъкива но са още по непотходяшти за предприемаческата алдитория :)

Само толкова малко грешки ли успя да допуснеш в едно единствено изречение?!!! :cry:
 
От: Re: От: Re: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Само толкова малко грешки ли успя да допуснеш в едно единствено изречение?!!! :cry:

Каде имам грешки?
 
От: Re: От: Re: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Каде имам грешки?

Във всяка дума почти.
Защо го правиш? Какво искаш? Защо си тук?
 
От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Да вмъкна един виц, който се сетих сега отосно темата:

Значи събрали се Французина, Англичанина и Българина и се разприказвали за перални.
Французина: Моята пералня, която купих за жена си пере на еди колко си градуса, суши дрехите, безшумна е да не я боли главата женичката ми..ала бала френски глупости...
Англичанина: Пералнята, която купих на моята милейди освен, че пере и суши, също така и говори, когато свърши програмата си.
Българина: Моята пералня като изпере отива на двора простира, после глади, после влиза вкъщи готви, гледа ми децата и на края на деня е*еш пералнята. Такива имате ли при вас? :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Толкова си могъ миличка. Извиняваи.


[video]https://www.codeoapp.com/404[/video]
 
От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Еми кака Каси можи да не упутреблява шипки ми да върти на високи обороти цинтрофугата ил да включва и сушилната и даго вади сухо пранието
 
Re: От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Еми кака Каси можи да не упутреблява шипки ми да върти на високи обороти цинтрофугата ил да включва и сушилната и даго вади сухо пранието

Ясно, това го видях аз. :) Аз това не го разбирам много много с вградената сушилня. Дори мисля, че е малко нездравословно. Но може да не съм прав. Просто имам познат, който (дори двама) си взе специално такава пералня, но след втория път и пак мина на простиране навън. Дори и вътрешно в някоя стая простира, но не си позволява отново със сушилня. ;)
 
От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

:) Като искаш да ме "дърпаш за плитките" чети напред, за да видиш, че нямам сушилня, а здрави щипки, вероятно на късмет купени, които не съм сменяла поне от пет години. Но благодарение на темата, вече много внимателно ги ползвам, за да не се счупят.
Не разбрах, някой друг ползвал ли е от тези силиконовите, които предложи някой по-нагоре? Изглеждат ... издръжливи :| Силикона си е откритие! Нечупливо :twisted:
 
От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

:) Като искаш да ме "дърпаш за плитките" чети напред, за да видиш, че нямам сушилня, а здрави щипки, вероятно на късмет купени, които не съм сменяла поне от пет години. Но благодарение на темата, вече много внимателно ги ползвам, за да не се счупят.
Не разбрах, някой друг ползвал ли е от тези силиконовите, които предложи някой по-нагоре? Изглеждат ... издръжливи :| Силикона си е откритие! Нечупливо :twisted:

А цинтрофугата не ги ли изкарва почти сухи ил и цинтрофуга не въртиш, ами направо слагаш да съхват на силиконовити шипки
 
От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

А цинтрофугата не ги ли изкарва почти сухи ил и цинтрофуга не въртиш, ами направо слагаш да съхват на силиконовити шипки

Не, не ги. Влажни са. Налага се да простирам :)
Но не бих отказала една сушилня от загрижен спонсор за крехката ми фигура, да не се мъчи:p
 
Re: От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

А цинтрофугата не ги ли изкарва почти сухи ил и центрофуга не въртиш, ами направо слагаш да съхват на силиконовити шипки

По-скоро влажни, отколкото сухи. Няма такава пералня, която след центрофуга ги изкарва сухи дрехите на 100%. ;)

А силиконовите щипки не ми звучат много читаво решение. Виж, дървените, онези с твърдата пластмаса - да, но силикон. Това не се ли гъне. Като чуя силикон и се сещам за подскачащи неща. :)
 
От: Re: От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

....

Това не се ли гъне. Като чуя силикон и се сещам за подскачащи неща. :)

:lol:

мисли си за щипки де! :p това подсъзнание ще ви съсипе ;)

Аз мисля да ги пробвам от любопитство и ми се струва, че ще остана доволна :)
Дървените с времето много повече се амортизират, а и си мисли за изсечените дръвчета, за да се направят ...
 
От: Re: От: Най-добрите щипки за простиране (пране) спред вас

Дървените с времето много повече се амортизират, а и си мисли за изсечените дръвчета, за да се направят ...
Ах, този сбъркан еко-грийн-ренесанс! :(
Дървото е истинското еко - то е ВЕИ (възобновяемо). Докато пластмасата е анти-еко.
 

Горе