Наръчник за нови потребители

От: Наръчник за нови потребители

Здравей. По-скоро тук е темата, в която може да се питат въпроси, които засягат новите потребители, а в същото време не сме ги описали в FAQ страницата. Да, репутацията е доста важна част. Може и да не си го признават някои, но всеки го гледа. Просто е нещо като показател що за потребител стои пред теб. :)

Не е нужно да имаш познания или нещо подобно, за да набереш положителна репутация. Важното е да даваш добри мнения тук, както и моделът с нещо фри да дадеш, пак може да ти натрупа доста положителни точки. Естествено, трябва и малко търпение де. ;)

Успехи и добре си ни дошла. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря за топлото посрещане, надявам се да съм полезна за членовете на форума толкова, колкото и те за мен :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Има.

- Пиши по-честичко в офтопика и политическата част на форума и ще получаваш репутация.
- Пусни някоя промоцийка, например безплатни статии, за колегите от форума и ще получиш репутация.

Иначе, добре дошла :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря за съветите, ще се постарая :) Колкото до безплатните статии - със сигурност ще предложа 2-3 ревюта, но още не съм събрала достатъчно постове и дни във форума, за да мога да си пусна тема и да си предлагам услугите. Засега се ориентирам в обстановката :)

BTW как мога да разбера кой ме рейтва? Или и това е част от ограниченията на новобранеца...?
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравей, мисля че вече можеш да правиш теми в пазара. Но както каза, разгледай и се ориентирай преди да предложиш услугите си. Много е важно и как си структорираш предложението. ;)

А как можеш да виждаш рейтването - обикновено излиза в нотификациите горе в дясно. Още от там може да ги виждаш. Не ми казвай, че си пропуснала да видеш кой те е разеленил така последно време. :)

Аз 100% ще се наредя за едно ревю. Успехи. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря за инфото :) И за рейтването :) А за ревю си напиши изискванията на ЛС и ще се постарая да си го получиш по най-бързия начин :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря за инфото :) И за рейтването :) А за ревю си напиши изискванията на ЛС и ще се постарая да си го получиш по най-бързия начин :)

И ние ти благодарим, че ще си полезна тук. Едно зелено от мен и успехи с начинанието.;)
 
От: Наръчник за нови потребители

За първи път виждам подобно нещо,но да покажа правия път на всеки един нов потребител във форум:
yyyyyyy.png
aaaaaaa.jpg
:D
 
От: От: Наръчник за нови потребители

За първи път виждам подобно нещо,но да покажа правия път на всеки един нов потребител във форум:
Виж файлът 6569
Виж файлът 6570
:D

Това е добро. Да ни е добре дошъл и много успехи му пожелавам. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Как да си пусна оферта за продажба
 
От: Наръчник за нови потребители

Как да си пусна оферта за продажба

Трудно :) С тази червена репутация от 2 мнения няма да ти е много лесно :) Ето тук са правилата на форума, които не е зле да прочетеш преди да искаш да продаваш каквото и да било.
 
От: Наръчник за нови потребители

Тъй като отдавна следя този форум и едва днес се регистрирах, искам да кажа "Здравейте!" на всички, които пишат тук. :)
Имам само положителни впечатления до сега, затова силно се надявам, че ще си бъдем взаимно полезни и ще завържа много нови контакти с опитни и предимно позитивни хора. :)
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

привед, какво се има предвид тези 10 поста. За сега аз съм наи новия и много въпроси имам...
 
От: Наръчник за нови потребители

имах нужда да прочета саветат ви..! Вапреки, че не беше за мен мерси много.. :)
 
От: От: Наръчник за нови потребители

:| а на мен бихте ли показали този прав път? :p the_tourist
 
Последно редактирано:
От: От: Наръчник за нови потребители

По-скоро си прав, а аз май издребнявам. Имах предвид съкращения транслитерирани от английски на български. Имах такъв случай и не знаех как да потърся в Гугъл.
Трябваше да дам конкретни примери, но не съм ги запазил, а търсенето ще отнеме излишно много време.

подкрепям те и аз съм в такава ситуация
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

привед, какво се има предвид тези 10 поста. За сега аз съм наи новия и много въпроси имам...
Здравей добре с ни дошъл тук. Надявам се да се ориентираш бързо и да намериш информацията, която ти е нужна, за да за почнеш с практиката. Ако не успяваш - кажи ни, за да те напътим. След като си се запознал с правилата, може да се позавъртиш из важните секции, тези, които си получил на лично съобщение, след регистрацията. Питай, ако намираш затруднения. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Как, къде и кой ще ми даде напътствия и помощ, за да започна? Успех на всички желая.
 
От: Наръчник за нови потребители

не ми се обиждай, но като начало се научи да пишеш на български. пусни една тема, какво точно искаш да правиш, какви умения имаш. Формулирай си темата грамотно и ще видиш, че доста хора ще се опитат да ти помогнат с насоки
 
От: Наръчник за нови потребители

Какво трябва да направя за да се сдобия с репутация, моля за вашите съвети, защото изглежда е важно. Благодаря на всички добронамерени хора в форума. :)
 

Горе