Наръчник за нови потребители

От: Наръчник за нови потребители

не ми се обиждай, но като начало се научи да пишеш на български. пусни една тема, какво точно искаш да правиш, какви умения имаш. Формулирай си темата грамотно и ще видиш, че доста хора ще се опитат да ти помогнат с насоки

Благодаря ви за съвета, мечтая да стана психиятър, сводник за информоция, съвети и други такива тен подобни. А през свободното си време да наблягам на животновъдство. Но липсата ми на Капитал ме превръща в некадърник.

Златко 19г. гр. Левски
 
От: Наръчник за нови потребители

Как се създават подписи?

От тук. Не съм сигурен дали ти трябват определен брой мнения, за да се активира фунцкията. Също така добре е да знаеш, че можеш да сложиш до 4 линка в подписа си.
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря, SoulReaver! Все още не е достъпно, тъй като съм нов член.

Или казано с други думи, още 2 поста и 3 дни, за да можеш да си с права като на повечето. А и гледай да задържиш така репутацията си. Да си зеленичък. :) Но като гледам, няма проблем с това. Мненията са ти ОК. Успехи да ти пожелая и тук и определено ще ти хареса местенцето.
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря, SoulReaver! Все още не е достъпно, тъй като съм нов член.

Здравей и welcome :)

Да се надяваме, че няма да изкараш 10 дни и 10 поста само заради подписа :) Форумът помага много на тези, които допринасят за форума (ала поговорка се получи, но е така ) .
 
От: Наръчник за нови потребители

Не искам да си спамна линка. Не съм регистрирана в друг форум и искам да разбера как става. Ще се задържа повече от 10 дни и 10 поста, защото следя форума от много време. А иначе благодаря на всички за добрите пожелания, на другите нищо няма да казвам. Не обичам да се задрънчвам. Успешен ден на всички!
 
От: Наръчник за нови потребители

Привет и от мен, форума е доста интересен и надявам се да се окаже ползотворен :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Разбира се, че е ползотворен форума. Това е първото място на което виждам толкова полезна информация за бизнеса.
 
От: Наръчник за нови потребители

Разбира се, че е ползотворен форума. Това е първото място на което виждам толкова полезна информация за бизнеса.
Здравей и добре дошъл тук. Радвам се, че форума ти допада. Силно се надявам да се позавъртиш при нас и да ти бъдем полезни с каквото можеш, за да успееш онлайн, а защо не и офлайн. :) Успехи и до нови врещи. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

От това което прочетох досега си мисля че сайта е добре структуриран и всеки който има желание може много да научи - несъмнено успехите ще са във времето, но с постоянство и желание всичко се постига.
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

От това което прочетох досега си мисля че сайта е добре структуриран и всеки който има желание може много да научи - несъмнено успехите ще са във времето, но с постоянство и желание всичко се постига.
Мерси много за коментара и ще се съглася с теб. Добре дошъл при нас. ;) Успехи и до нови срещи. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Аз съм нов потребител,на 48 год.,имам една малка книжка от 35 страници написана на български и английски,имам сайт и мобилно приложение и до там.Искам да я продам със сайта,но разбрах,че не мога да отварям нови теми.
 
От: Наръчник за нови потребители

Аз съм нов потребител,на 48 год.,имам една малка книжка от 35 страници написана на български и английски,имам сайт и мобилно приложение и до там.Искам да я продам със сайта,но разбрах,че не мога да отварям нови теми.

Добре дошъл. Преди секцията "Пазар" и пускането на обявата ти там, разгледай форума, набери мнения по темите и разгледай FAQ страницата, в която са описани ограниченията на новите акаунти.
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Добре дошъл. Преди секцията "Пазар" и пускането на обявата ти там, разгледай форума, набери мнения по темите и разгледай FAQ страницата, в която са описани ограниченията на новите акаунти.
Здравей и добре дошъл от мен. Да, нужни са 10 мнения и 10 дни тук във форума. Анти-спам мярка, просто. Може да поразгледаш - да попрочетеш до тогава. Надявам се, че ще има нещо, което може да ти обогати знанията. Успехи и до нови срещи.
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Много полезна информация за начинаещи! Благодаря!
Моля, моля. Добре дошъл/ла тук и ти пожелавам приятен престой и много успехи. :) Ще се радвам да се засечем в някоя тема в бъдеще. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте,
.... не знам от къде да започна и как точно да се впиша тук :) имам голямо желание да насоча вниманието към нещо полезно като този сайт(вместо онлайн пазаруване и социални мрежи там нямам равна ). По принцип не съм много запозната какво и как точно се случва,но бързо се уча , така че започваме с четенето. Аз работя в офис и имам достатъчно време ,за да съм онлайн.Дано си бъдем полезни взаимно.
 

Горе