Наръчник за нови потребители

От: Наръчник за нови потребители

Аз само не разбрах, що като е "Пенчев" еле па и писател, трее да пише с профил "Тодорова" Вярно е че напоследък тия неща са модерни, но пък не съм убеден, че за да бъдеш писател е необходимо такава преориентация :)
Еми това сиг. е артистичния му псевдоним:rolleyes:
 
От: Наръчник за нови потребители

В предвид нежното му включване силно се съмнявам да няма и нещо по-лично хах

Иначе аз лично никъде нищо не видях за тоз "писател". Според мен е стар познаиник :wink:
 
От: Наръчник за нови потребители

Аз ли да ви уча да прегледате страниците назад?
Рива, че е червен и си регна тодорова, ама тя като е жена е готина и требва да е зеуена, макар че ме обяви за измамник и изсипа куп обиди по мой въпрос, пенчевата де :D:lol:
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Искам да пусна тема, но не видя такава опция. Някой от админите ще ми каже ли нещо ?

Да, ще ти кажа. Акаунтът ти е на по малко от 10 дни. Тема ще може да пуснеш след тях. А къде искаш да я пуснеш, защото в пазара си се чака. За другите, не мисля, че е нужно. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Само един излишен въпрос. Някой днес ми е разбил и променил паролата на мой профил, с 5000 приятеля. Какво мога да направя, да се обадя в полицията ?
 
От: Наръчник за нови потребители

Минах 50 мнения,
повече от 10 дни са минали от регистрацията,
още не мога да пусна обява в пазара...
Пуркоа диабле?
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Само един излишен въпрос. Някой днес ми е разбил и променил паролата на мой профил, с 5000 приятеля. Какво мога да направя, да се обадя в полицията ?
Ресетни си всичко, като е хубаво да си знаеш паса на пощата, с която си правил акаунта. Ако не, потърси си правата в полицията, но там е малко съмнително дали ще ти помогнат. То реално си е подаване на жалба.

@SanAm OnZi, би трябвало да можеш. Какво дава? Ако има нещо проблем, ще видим какъв е. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Не помня паса на ел. пощата този си профил, е беше важен защото с много приятели. Аз имам още 9 профила и им помня паролите, както и 4 ел. пощи и на тях помня паролите, но трябваше да ги запиша и сега нямаше да ми гепат профила. Имам съмнение, че е админ на фейсбук. Правех реклама в профила, а нали е забранена.
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Дайте, моля днес да се намери начин, да публикувам тема, която ми е доста нужна ! Надявам се на нея, а положенивто ми е тежко. Направо не ми се говори . Това жените не са хора
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Учените още се мъчат да докажат това твърдение :)

Аз не знам тоя тодорова къде я е прочел тази ,мъдрост, защото той жена не е виждал в тази крехка възраст.
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Rocksatedy, вземи прочети книжката в подписа /линка ми ИСТИНИТЕ КОИТО ....... - ще разбереш, един необикновен човек (демек Аз :shock::) ) какво казва не за жените а за много неща

SanAm Onzi, така казват мнозина за жените ... и с времето май стигам до този извод. На 29 съм, а след 10 - тина дни ще правя 30 г. ей минават годините :( сега е момента да се забогатява .. ако докато сме млади не успеем - не се надявайте, като напреднем във възрастта !
 
От: Наръчник за нови потребители

чета това:
"Системата забранява да се отварят нови теми в главната секция Пазар, за да ви бъдат дадени права да отворите тема в подсекциите на Пазара е нужно да имате 10 постa, да сте регистриран от повече от 10 дни и да нямате дадена отрицателна репутация."

Проблемът ми е за последното ограничение.
Имах неблагоразумието да обвиня fifi, че е агресивна към мен. - "Не не съм агресвна, 10 пъти ли да ти го повтарям" - написа в червен реп. :) И за да ми докаже че не е агресивна ми наби още един червен. :D
Забележете друг потребител какъв зелен реп ми написа веднага след нейния: "Въпреки че те нападнаха, продължаваш да помагаш с разяснения."

Както и да е.
Това не ме притеснаваше и нямаше да го спомена където и да било, докато не стигнах до това правило:
.....да нямате дадена отрицателна репутация
Е, аз имам вече, при това две.
Това означава ли, че в следващите 100 години няма да мога да влизам да чета в секция Пазар ?
Дори да изкарам 1000 зелени репа?:?:

Нямам никакви спам мераци, както виждате не съм си сложил дори линкове.

Между другото, понеже не се занимавам с БГ сайтове, помолих приятел да ви сложи линк на една много активна и сериозна бг-страница със статия:
https://www.facebook.com/photo.php?....426680257410095.96394.426593420752112&type=1
 
е да не си червен е идеята а така е написано защото новите който бързат и спамят.... да знаят имат свъсем малко точки стартово и дори при едно даване от по сериозен потребител стават червени

ако нямаш право да пускаш тема няма бутон за нова тема имаш ли бутон можеш :)

мерси за линкчето :)

ще ги пооправям правилата тези дни
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря за бързия отговор
А в ограниченията влиза ли и това че нямам право аз да поставям репи.
Поне аз нямам (или не виждам) такава възможност, както е описано. ??

И още един въпрос има ли ограничение за броя на съобщенията и ако да, при какви условия ще ми се вдигне броя?

И последно - изчетох, цялата тема "Искаш съвет за Фейсбук - питай тук" но нкъде не видях нещо за сливане на страници
Знаете ли някъде или кого да питам?
 
под всеки пост има бутон за репутация ти си с паур нула като станеш с над 50 поста ще ти се отключи брои точки изчислявани по алгоритъм за броя на съобщенията вече си в група с повишен лимит
 
От: Наръчник за нови потребители

Може ли някой да ми каже какво значи терминът "ПР3 линк" ?
Благодаря!
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Може ли някой да ми каже какво значи терминът "ПР3 линк" ?
Благодаря!

Линк от страница, на която Pейдж Ранга е 3, демек Google е дал рейтинг на страницата 3, от 10. :) Което за БГ сайт не е никак зле, а за чуждестранен - средна работа. :)

Успехи и темата реално не е за това. ;) Но и си от далечната 2010 г. :) Поздравление за което.
 

Горе