Национално предателство!

От: Национално предателство!

манта, кажи ми какво остана след БСП-ДПС-НДСВ, понеже аз съм забравил :) И не ми казвай НАТО и ЕС :)
Като плюеш ГЕРБ и Атака, като изключваш БСП, тогава кой според теб трябва да управлява? А, ти си против европейско правителство на спецовете. Кой да управлява?
Иначе, да - процентът е смешен. Както повечето договорки с държавни ресурси и активи.
 
От: Национално предателство!

Както на всяко предишно правителство и на това им мина времето. Не доказаха, че са кадърни и би трябвало да бъдат сменени. Така ще си ги връткаме докато не нацелим някои що-годе читави докато и те не се прецакат. И така докато сме живи и докато я има тази наша уж демокрация.

Сключването на неизгодни за държавата договори е много сериозно престъпление, но за съжаление е рядко наказуемо.
 
От: Национално предателство!

Как може разумни уж хора да се доверяват на информация дошла от официоза на руската партия Атака финансирана от Овергаз

Ако златото го вадеха Руски славянски дегенерати които от 134 години са ОКУПИРАЛИ земите на Дунавска България Сидеров и пачаврите му нямаше и гък да издадат така като мълчат и срещу колонизаторите от Лукойл и Росатом,

Устите на безродниците от Атака и МВРО (ВМРО) са запушени с Путински атрибути и руски генитални отверстия.

PS

Темата у кофата ако обичате, а славяно комунистическите пачаври от БСП-БКП да се готвят за посрещането на главата(коя от двете долната и ли горната е предмет на дискусия с предварително известен резултат) на измислената Руска църква в Свинеград и....... да не забравят да поднесет букетчета пред паметника на Альоша
 
От: Национално предателство!

Започни с малко не-славяно-мангалски правопис и логическа свързаност на изреченията, защото на някои места трудно ти разбирам написаното. След това можеш да обясниш какво значение има от къде идва новината, ако е вярна. От написаното от теб не видях нищо свързано с темата. Споменал си някакви руснаци, Атака, Сидеров, Овергаз, МВРО (ВМРО) и все неща, чието място не е в темата. Ако се бориш да дигнеш SEO-то на темата с подобни ключови думи, браво, но спамът дразни.
 
От: Национално предателство!

Споменал си някакви руснаци, Атака, Сидеров, Овергаз, МВРО (ВМРО) и все неща, чието място не е в темата. .

Ако не виждаш връзката на тези безродници с темата, то дет се казва проблема не е в моят телевизор

PS

Един жокер да ти дам, барем прогледнеш

Руснаците ни копаят земите и извличат всичко що намерят вече 134 години но да си чул Сидеров или Каракачанов-по известен като агент Иван от ДС да се възпротивили срещу осеминителите, пардон "освободителите" ?
 
От: Национално предателство!

niks, запознат съм с тези неща. Известно време живях в Бухово и съм запознат с урановото миньорство там (отдавна неактивно), за къде пътува суровината и колко пари получава България от това. След като уточнихме в исторически план кой колко грабил България нека се върнем на конкретната тема.
 
От: Национално предателство!

Герб,БСП,НДСВ,СДС.......И всички други съкращения на жалки подобия на партии са един дол дренки.Стига сме се заблуждавали вече,играчите се менят,играта си остава една и съща.Ограбването на България няма да спре като сменяме партиите,те си гледат хората първо собственият интерес и докато си оправят техните неща,хоп то дошло време за избори и за смяна на правителство.Идват другите и всичко почва отначало.Обвиняват предните какво не са направили,а в този момент действат те грабейки каквото има и това си е вече толкова много години продължава.Отказал съм се да се занимавам с тая държава,просто гледам да оцелея и смилам всичко по пътя каквото ми се изпречи.Отказал съм се да давам пари на държавата,защото не получавам никаква подкрепа,а само сопи,сопи и пак сопи.Имам малък бизнес,вчера дойдоха данъчни и се опитаха да правят проблем,теглих им по една майна и ги изгоних,ако не си бяха тръгнали щях да ги изхвърля.Така трябва да се процедира,явно е,че с добро няма да я бъде.Искаха да ми пишат акт затова че парите в касата били със 2 лв по-малко,забележете по-малко ,а не в повече!
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Национално предателство!

манта, кажи ми какво остана след БСП-ДПС-НДСВ, понеже аз съм забравил И не ми казвай НАТО и ЕС

Останвиха 8 милиарда във ФР - оставиха доста голяма част от средният и дребният бизнес - оставиха по ниски данъци - оставиха чуждестранни инвеститори-оставиха 5% безработица (една от най ниската в Еворопа)
След ГЕРБ ще останат 2 милиарда НОВ дълг - ще остане само едър монополен бизнес - ще останат чуждестранни инвеститори като тези от настоящата тема - ще оставят над 15% безработица (една от най високите в Европа)

Орлине само слепите още не са прозрели че това правителство е най некадърното от Виденово време насам - но това е положението прост народ слаба държава
 
От: Национално предателство!

Защо никой не отчита факторът КРИЗА? През 2008 година кризата едва започваше, а и тогава Станишев много умело прикриваше и прехвърляше парите, за да се види, че "в България няма криза" . Година след това (разрови се в нета) заяви, че "Кризата дойде и трябва да се борим за всяка възможна чуждестранна инвестиция". Когато дойдоха ГЕРБ на власт и започнаха да правят сделки с чужди инвеститори, всичко изведнъж стана кофти. Не може когато цял свят вървеше напред и нагоре и пари имаше, ние да вървим назад, напук на другите. И защо 8 милиарда резерв? Защо не бяха 9? Защото Р. Овч. , който никой никога няма да разконспирира, ах, този хитър крадец, си прибра един милярд. И това беше видно, и всички го знаят, и никой нищо не направи тогава, не прави и сега. Двамата руменовци от бсп трябва да ги осъдят на разстрел - това са най-противните хора на тоя свят!
И пак всичко работи по план - те ядат и пият, ние се караме и се трепем.
Затова трябва да има 2 партии, както в САЩ и Англия - ако не са виновни едните, ще са виновни другите и толко.
 
От: Национално предателство!

Вчера гледах едно предаване и ми направи впечетление, ако стане фал в УСА звънущ си на избиерятеля, областния, сенатори гувернатори и т.н и накрая сменяш демократи с републиканци, и сега си предствам над 400 партиий в УСА то е една анархия не можеш им хванеш спатиите и от там народа яко нема как проява къвто и да е коректив като при нас, така че силна редукция на паритеите до пръстита на 1 ръка, те така или иначе 80% са в парламента от 22 год. къв е проблеама дали ще има 2 или 202 партии - само не знам дали това може да стане, кво ще каже конституциония съд, но квото и да каже ще се промени статуктовот - много по лесно е да гледаш 2-3 неща и да следиш от колкото 20-30 а да не говорим при нас със стотиците партии
 
От: Национално предателство!

Моко единствените които не отчитат фактора КРИЗА са икономическият екип на ГЕРБ - ако въобще съществува такова животно - Ако те по някакъв начин бяха отчели че е криза предполагам че за три години правителството щеше да предприеме поне една антикризисна мярка - Аз такава до момента не съм видял ако ти си видял бъди така добър да я споделиш.

Всички мерки които бяха предприети бяха в посока рестрикция на бизнеса и ефекта е налице - безработица на нива 97-ма и нефункционираща икономика
 
От: Re: Национално предателство!

Ей niks, психо!!! Насаждай другаде омразата, която струй от теб!

Блядистанче ти що щеш във форума на Белите хора ?

Беж да изкъпеш и измиеш зъбките че утре ще посрещате "главата" на вашата измислена църква в Свинеград и трябва да я уважиш подобаващо...... да не забравиш и букетче пред Альоша да оставиш:lol:
 
От: От: Re: Национално предателство!

Блядистанче ти що щеш във форума на Белите хора ?

Беж да изкъпеш и измиеш зъбките че утре ще посрещате "главата" на вашата измислена църква в Свинеград и трябва да я уважиш подобаващо...... да не забравиш и букетче пред Альоша да оставиш:lol:
Май са сбъркали човека за Карлуково. Ти определено си по-подходящ.
Като пишеш поне гледай да има някаква връзка с темата, а не да споделяш кошмарите си за глава на измислена църква, Альоша, комунистите, славяно-мангалите и тем подобни.
 
От: От: Re: Национално предателство!

Май са сбъркали човека за Карлуково. Ти определено си по-подходящ.
Като пишеш поне гледай да има някаква връзка с темата, а не да споделяш кошмарите си за глава на измислена църква, Альоша, комунистите, славяно-мангалите и тем подобни.

За Карлуково не знам обаче със сигурност има хора контингент на домове за Бавно Развиващи се......за да видиш връзката трябва да имаш нещо не само зад очното но и зад черепното пространство
 
От: От: Национално предателство!

Опитите за съсипването на българската природа от ГЕРБ вече станаха цяла поредица като се почне с опита да се разрешат ГМО-тата след това Шистовият газ сега и това находище и още кой знае други работи дето ще ги разберем в последствие - Добре че за сега в следствие на общественият натиск дават на задна от време на време надявам се и в случаят да се случи същото и решението на съда да е в полза на природата.

Обаче ако си мислите че догодина на изборите нещо ще се промени дълбоко се лъжете всички както кротко си псуват така кротко ще ходят да си пуснат по едно гласче на мутрафона щото то нема кой, те иначе комунистите те и турците те и тия те и ония и тн.
В общи линии искрено се надявам догодина ГЕРБ да спечели - на БГ народа му трябва една качествена криза и фалит щото си е забравил урока от 97-ма

За съжаление за пореден път ставаме свидетели на опити на хора от контингента на т.нар. "дърти бесепари" да всяват заблуда сред по-младите.

ГЕРБ в случая наистина са за бесене, заради 2та процента, но тъжната истина е, че ако не се гласува за тях, означава на власт да дойдат хората, продали най-богатото златно находище в Челопечене за под 1%.

Тук истината е, че решение има е то е масиран обществен натиск, докато има още време. Бъдете сигурни, че Борисов ще се огъне - на него това му е хубавото. Номер, който при никоя друга партия не би минал.

Така че по-добре действайте. Със сигурност най-малкото Плевнелиев би подкрепил това нещо. Но трябват петиции, протести и медиен натиск и нещата ще станат.

В случая България губи около 1 млрд - тоест ако цената на създаване на собствена индустрия за добив на злато е под 1млрд - значи е изгодно. А тя е много под 1млрд и ще позволи да се добиват и от всички останали находища, тоест изгодата е огромна.
 
От: Национално предателство!

Той ББ щял да се огъне - А пък оня с огъната китка щял да я изправи - Ами кажи точно колко трябва да им се помолим на техни величества та да благоволят да преправят договора от 2 на 3% и след това да ни обяснят как са постигнали 50% по добри условия :)
 
От: Национално предателство!

Гражданино mantaman, след като не сте съгласен с решението, бихте ли посочили тогава кое от алтернативите Ви се струва най-разумно:

1. гласуване за БСП (и продажба на същото находище вероятно за 1%)
2. гласуване за която и да е друга партия (съответно БСП идва на власт, поради това, че са партията с най-концентриран вот)
3. негласуване (съответно отново БСП идва на власт, поради това че само те имат твърд/гласуващ електорат)

Въпросът ми е реторичен, тъй като от психопортрета, който Ви изградих в другата тема става ясно, че Вие имате лична изгода и в трите случая от разграбването на България. И е разбираемо защо така силно се противопоставяте на единствената алтернатива това да не се случи.

Важно е да се разбере, че тук има реален шанс това да се промени, стига да се даде достатъчна публичност на случая.
 
  • Like
Реакции: niks
От: Национално предателство!

Въпросът ми е реторичен, тъй като от психопортрета, който Ви изградих в другата тема става ясно, че Вие имате лична изгода и в трите случая от разграбването на България. И е разбираемо защо така силно се противопоставяте на единствената алтернатива това да не се случи.

Този луд кой го пусна на свобода? :lol:
 

Горе