Национално предателство!

От: Национално предателство!

Евала kurac, мачкай славяно комунистическата безродна измет...макар че ти си знаеш само курац за подлогите на Кремъл
 
От: Национално предателство!

С приказки нищо не се мачка. Само си чешем езиците, а някои и други части на тялото.
Раеалното мачкане е с реални дейстивя.
 
От: Национално предателство!

Здравейте, другари бесепари. Чета тука 1-2 теми и гледам, че за 1 ден всички сте станали бесепари? :lol: От сега нататък ще викате "Хвала на Бойко!", че иначе по дефолт излизате бесепари.

Тоя форум нали беше за бизнес, бре. Развали се нещо ми се струва? :)

Поздрави и Хвала на Бойко!
 
От: Национално предателство!

Здравейте, gangster. Вие изглеждате интелигентен млад човек, държа дебело да подчертая, че квалификацията "дърт бесепар" беше насочена единствено за гражданина mantaman и то на база обстоен анализ на начина му на мислене и поведение.
Иначе казано - няма нищо лошо в това да не "козирувате на Бойко" или дори да сте силно негативно настроени - това е нещо нормално, а определението "дърт бесепар" се дава за доста по-сериозни "провинения". Убеден съм, че в случая то абсолютно точно отразява реалността за конкретното лице. При останалите участници в дискусията това не е така и е важно те да бъдат предпазени от коварните и ловки опити за манипулация от гореспоменатата група хора.

Поздрави и се извинявам за разводняването на темата.
 
От: Национално предателство!

Руди в България, колкото искаш!
Не знам защо мислите, че като гласуваме за някой друг няма да ги ограбят пак. Аз викам да си викнем някое друго правителство, ей на Китай например, ще ни сложат в ред...пък и току виж сме се и увеличили естествения прираст :D.
Иначе само среброто ни е малко. Бате Тошо го извлече, колкото можа, за да прави електроника! :)
 
От: Национално предателство!

Така е руди бол, що да не подарим малко на канадските сиромаси? На нас злато за какво ни е? Толкова сме ларж ще се хвалим, че отличниците на ЕС издържат канадските сиромаси.:mrgreen:
 
От: Национално предателство!

По темата. Много жалко за това което са направили и наистина е крайно това правителство вече да си хваща пътя достатъчно ни са издънките то картофи ли пържоли ли кво ли не беше.

А сега по работата, че нямаме за кой да гласуваме и то си е истина. Като гледам в форума има много вещи в всичко хора та предлагам да за формим една партия "Предприемач" и да спечелваме новите избори. :D

Нека в постовете по-долу се правят предложения за министри и т.н., а след като има достатъчно предложения ще думнем една анкета и ще изберем кой какъв да е в нея.

За предизборната кампания няма страшно целия нет е наш и ще полудее. :D
 
От: Национално предателство!

Хареса ми идеята! Всъщност много ми харесва... може да направим коалиционно правителство и да предлагаме СЕО вместо кебапчета :D :D

По темата. Много жалко за това което са направили и наистина е крайно това правителство вече да си хваща пътя достатъчно ни са издънките то картофи ли пържоли ли кво ли не беше.

А сега по работата, че нямаме за кой да гласуваме и то си е истина. Като гледам в форума има много вещи в всичко хора та предлагам да за формим една партия "Предприемач" и да спечелваме новите избори. :D

Нека в постовете по-долу се правят предложения за министри и т.н., а след като има достатъчно предложения ще думнем една анкета и ще изберем кой какъв да е в нея.

За предизборната кампания няма страшно целия нет е наш и ще полудее. :D
 
От: Национално предателство!

се правят предложения за министри и т.н., а след като има достатъчно предложения ще думнем една анкета и ще изберем кой какъв да е в нея.
Кой ще е луд да си зареже бизнеса и да се хване да министерства? Министерстването и предприемачеството, ако се омешат, ще има пак правителство като всички предишни.
Има принципи, които, ако се спазват, нещата вървят. Когато не се спазват принципите, идват бедите, белите и глупостите.
 

Горе