Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Задейства се народната мъдрост: "По-добре да замълчиш и да те помислят за глупав, отколкото да кажеш нещо и да затвърдиш това впечатление". Осъзнаха какви глупости са говорили досега и мълчат, за да позабравят хората.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Задейства се народната мъдрост: "По-добре да замълчиш и да те помислят за глупав, отколкото да кажеш нещо и да затвърдиш това впечатление". Осъзнаха какви глупости са говорили досега и мълчат, за да позабравят хората.
Народната мъдрост е - мълчанието е злато. Тоест когато няма какво да кажеш по дадена дилема, просто пасуваш:)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Колегата е прав, мълчат, защото имаше истерия колко са онеправдани мигрантите, то пък се оказа че има доста от тях с интересно минало, пък и какво да предават медиите, бунтовете против мигрантите ли: )
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

[video=youtube_share;qLH6fbjw8ZA]https://youtu.be/qLH6fbjw8ZA[/video]

Швеция - страната на феминистките се е превърнала в страната на изнасилванията. Едно доста интересно интервю, в което се казват само истини, които много хора им е трудно да признаят.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ред, по-точен лакмус за цоцалната политика и последиците няма от къде да изкараме от западните страни! Гледайки "развитият социализъм" си е направо гледане в бъдещето за запада!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

[video=youtube;7wakePa705I]https://www.youtube.com/watch?t=243&v=7wakePa705I[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Дете бежанец в Словакия се закани по телевизията, че ще коли
Kадри нa момче, за което се счита, че е бежанец от Сирия, прави жест, по подобие на бойците от „Ислямска държава” – прокарва ръка през гърлото си като заплаха, че коли, съобщава британският „Експрес”. Кадрите са заснети на Словашко-Унгарската граница



[video=youtube_share;zi-nhO77uvo]https://youtu.be/zi-nhO77uvo[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Словакия ще съди ЕС за задължителните квоти, поради това, че се явяват външна намеса в суверенитета и. Почна се с раздорите- първо санкции с ответен удар, сега бежанци, че и задължителни квоти...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Все по-трудно ми става да намирам разлики между Съветския и Европейски съюз.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Все по-трудно ми става да намирам разлики между Съветския и Европейски съюз.

Една единствена има- на Съветския не са му пускали заповедите от САЩ. :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Една единствена има- на Съветския не са му пускали заповедите от САЩ. :)
Да, все по-забавно става. Това направо ме кара да се заливам от смях:

Зукърбърг е уверил Меркел, че "Фейсбук" ще се бори срещу расистките послания

Тогава и канцлерът Меркел също призова фейсбук да предприеме мерки за борба с масови подстрекателства. "Когато хората в социалните мрежи се занимават с настройването на една част от населението срещу друга част, не само държавата трябва да им противодейства, но и компанията "Фейсбук" трябва да се бори с разпространението на подобни изказвания", подчерта Меркел. Тя посочи, че социалната мрежа вече има правила в тази насока, но остава те да се приложат на практика.


И това също е интересно :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Да, все по-забавно става. Това направо ме кара да се заливам от смях:

Зукърбърг е уверил Меркел, че "Фейсбук" ще се бори срещу расистките послания
И това също е интересно :)

Да, да, аз сутринта писах за това в немския ми сайт. В една друга тема писах, че пропагандата и цензурата са сестри и са в ръцете на управляващата шайка в една държава. Интернет обаче им мъти водата и народите им започнаха да проглеждат. Като гледам на къде вървят нещата, май този 5 Ноември ще става мазалото.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Един христоматиен пример за журналистическа простотия, излязла през последните минути от сайта на "24 часа": Семейство бежанци с бебе осъдени на 3 години затвор условно

В случая тъпотията си има име и е наречена Росен Моллов. Още първото изречение показва, че човекът е напълно некомпетентен и не разполага с нужните знания да пише по този въпрос. "Ливанско семейство бежанци, с бебе на ръце, е било заловено..." - в Ливан няма война и от местното население там няма как да идват бежанци. Става въпрос за икономически емигранти, а не за бежанци. Това е новинарска история, а в тях е абсолютно забранено авторът да предава личното си отношение, да не говорим за безочливото използване на лесни за разкриване лъжи. Така че към тъпотията може да добавим и опит за манипулиране на читателите.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Един христоматиен пример за журналистическа простотия, излязла през последните минути от сайта на "24 часа": Семейство бежанци с бебе осъдени на 3 години затвор условно

В случая тъпотията си има име и е наречена Росен Моллов. Още първото изречение показва, че човекът е напълно некомпетентен и не разполага с нужните знания да пише по този въпрос. "Ливанско семейство бежанци, с бебе на ръце, е било заловено..." - в Ливан няма война и от местното население там няма как да идват бежанци. Става въпрос за икономически емигранти, а не за бежанци. Това е новинарска история, а в тях е абсолютно забранено авторът да предава личното си отношение, да не говорим за безочливото използване на лесни за разкриване лъжи. Така че към тъпотията може да добавим и опит за манипулиране на читателите.

Следващата новина - http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5008544
Мангала "събирал" желязо, не мангала краде желязо.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това си е типичен пример за некадърна журналистическа манипулация. Но ми прави впечатление, че тия хомоеректуси не спират да се множат, без значение къде се намират.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Следващата новина - http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5008544
Мангала "събирал" желязо, не мангала краде желязо.
Image_5008548_128.jpg

Това е просто типичен пример за оркска наглост.

На 2 март 2013 г. предобед четирима младежи от кв. “Христо Ботев” се отправят към хладилното депо на ул. “Майчина слава” , за да събират желязо.
:-o
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Все по-трудно ми става да намирам разлики между Съветския и Европейски съюз.

То разлика в управлението няма, само по външен вид съюза се различава от СССР. Едни хора си назначават други хора и имат изключително много власт в ръцете си. В Европейският парламент мнозинство имат големите държави като Германия, същите държави които водят политиката на съюза. Същите държави които ползват малките като придатък. Да не изпадам подробности, че щом си в ЕС и най-вече е евро зоната, то не може да става и дума за СУВЕРЕНИТЕТ!

Словакия ще си остане със съденето според мен, защото един осъди ли ЕС, то ще дойде и втори. Ако това стане то в ЕС, ще се оформят противоположни фракции от държави, което ще доведе до разпад.

Отделно тези прости журналисти, нека още фабрикуват факти за всяка паплач на тази планета, утре като бъде заколен някой или някои от тях от същата тази паплач, ще чакат някой да ги съжалява, но ще отнасят само псувните на хората.. И аз също ще ги псувам, защото си го заслужават, след като работят в телевизията, която всички знаем каква истина ни говори.
 
Последно редактирано:

Горе