Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Кво значи Point of know return? Тва на руски ли е?

На английски е. Словосъчетанието е по-известно като албум на Канзас и съдържа алегория, смисълът на която бе вкаран в предния ми пост.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Point of NO return...

Уфф.

Абе разберете бе, тъпанари.. Не може недорасли и неграмотни идиоти, на които дори собствения им език владея по-добре, да си врат гагата в неща, от които и понятие си нямат, а по всичко личи - няма и да имат.

То Шекспир, ако тръгна да цитирам, няма да се учудя половината овчари тук да ме обвинят, че той не знаел английски, тъй като пишел неразбрано за тях...

Ми като не знаете или не сте чували за нещо, то ползвайте поне Гугъл бе, илитерати недни. Що се излагате като кифли, дори без да си направите труда да проверите?

Point of Know Return

Today I found a message floating
In the sea from you to me
It said that when you could see it
You cried with fear, the Point was near
Was it you that said, "How long, how long
To the Point of Know Return?"

[video=youtube;iFWtsT5zRKo]https://www.youtube.com/watch?v=iFWtsT5zRKo[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Руский, стига си спамил темата с глупостите си. Сигурно ти плащат по една копейка на пост, та генерираш доста.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Руский, стига си спамил темата с глупостите си. Сигурно ти плащат по една копейка на пост, та генерираш доста.

Бегай легай бе, рапон. Аз ли спамя темата или сюрия илитерати, които не знаят какво означава "мужик", каква е разликата със "селяндур", не са чували за "Point of know return" и не умеят да ползват дори единствената в България търсачка, наречена Гугъл?

А изредете се всички цървули и горски поотделно да ви го обясня.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Руский, стига си спамил темата с глупостите си. Сигурно ти плащат по една копейка на пост, та генерираш доста.
Предлагам да си каже хонорара и да му го изплатя и да ни отърве.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Предлагам да си каже хонорара и да му го изплатя и да ни отърве.
Дебилите с по 4000 и 6000 поста намерили с кого да спорят за спам.... Особено па цигането - за три години толкова плява.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Бегай легай бе, рапон. Аз ли спамя темата или сюрия илитерати, които не знаят какво означава "мужик", каква е разликата със "селяндур", не са чували за "Point of know return" и не умеят да ползват дори единствената в България търсачка, наречена Гугъл?

А изредете се всички цървули и горски поотделно да ви го обясня.
Ако ти дам едно парче квасен хляб и консерва русенско варено, ще престанеш ли?
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ако ти дам едно парче квасен хляб и консерва русенско варено, ще престанеш ли?

Ти и задника си вече няма как да дадеш - отдавна е заложен.

Да посочвам ли кретените, които продължават да спорят, поименно, след като тотално са се осрали отвсякъде? И с английския, и с руския, и с изборите си, и с арийските си бръщолевения...
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ти и задника си вече няма как да дадеш - отдавна е заложен.

Да посочвам ли кретените, които продължават да спорят, поименно, след като тотално са се осрали отвсякъде? И с английския, и с руския, и с изборите си, и с арийските си бръщолевения...
Май те тресе славянска малоценност, унтерменш :lol: Осраният си ти, освен това от пиене си позатъпял. Сори бро.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Май те тресе славянска малоценност, унтерменш :lol: Осраният си ти, освен това от пиене си позатъпял. Сори бро.

Ми кво се напъваш тогава срещу славянската ми малоценност, ариецо? Не ти ли е под нивото?
Наври си пухкавия задник в кочината си и похърквай сладко-сладко, докато ти го онождат.

P.S. Не ползвай "бро", pls, това ме обижда.
Няма как да стане тва. С тези расистки възгледи, с тези дебелокожи подмятания, с тази ниска култура, с липсата на възпитание, с липсата на знания, с непознаване на чуждите езици и незачитане на възгледите на други народи и цивилизации... "Свинья тебе бро", перефразирайки руска поговорка.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Сорри, Ivo_, не знам как се е получило, но си ми в игнор-листа и не мога да те чета. Това се случва извънредно рядко да добавя някого там и представа си нямам откъде е станало... може би е нещо покрай "пазара" преди години.

Имали ли сме някакъв конфликт? В смисъл, аз конфликт имам поне с 50% от "предприемачите" тук, но за да си в GBL трябва да е било нещо наистина сериозно.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Айде пак расистката карта, направо съм незаконен син на Гьобелс и член на "Арийско братство" :lol:

Слушай тъп руснак (нищо против руснаците, само против тъпаците от всеки етнос). Ти си тоя, който постоянно обижда всички българи - т.е. повечето от членовете на форума. Наричайки ги с най-различни свинско-мужишки епитети. Всъщност, ти си расиста, смятащ руснаците за някакъв висш народ. Смешен и жалък си, отивай да тролиш другаде и престани да затлачваш всяка една тема във форума с бръщолевенията си.

п.п. И явно те влекат мъжки задници, след като в последните си два поста говориш само за това. Нормално е, имайки предвид духовната ти връзка със сифилистика Ленин :lol: Тук обаче няма да намериш съмишленици в тези си пориви ;)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Айде пак расистката карта, направо съм незаконен син на Гьобелс и член на "Арийско братство" :lol:

За първия не се класираш - бил е доста умен и голяма гад, а ти си доста по-тъпичък, но не толкова лош.

За вторите ставаш. Цитирам:

Май те тресе славянска малоценност, унтерменш
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Слушай бляд (руски бро). Знам, че има един малък процент от вас, които са пълни олигофрени вследствие на водката и кокаина, който употребявате, просто не ви понася. Така че бляд няма как тук да минат руските ти номера, а пък и няма как да ги разрешим по русски нали ти е ясно? Отстань бляд, всички разбрахме колко си голем и так далее. Не валяй дурака бляд или на английски да ти го обясня?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

:))
нямам си никаква идея.

Премахнах те от игнор-листата. Щом и двамата не си спомняме, значи вече е нещо забравено и на което и двамата вече не придаваме сериозно значение.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Слушай бляд (руски бро). Знам, че има един малък процент от вас, които са пълни олигофрени вследствие на водката и кокаина, който употребявате, просто не ви понася. Така че бляд няма как тук да минат руските ти номера, а пък и няма как да ги разрешим по русски нали ти е ясно? Отстань бляд, всички разбрахме колко си голем и так далее. Не валяй дурака бляд или на английски да ти го обясня?

Ей го и еталонът на възпитания, благоразумен, културен и интелигентен горски с надпис от концлагер в подписа си. Дори се опитва да мисли (не че този процес не му създава ядове (c).

Ми дори да ми е кофти нещо и да искам да ви обидя - няма как повече от това, което правите със самите себе си.
 

Горе