Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Има ли някъде инфо кой други държави са подписали?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Няма ли да изкоментирате новината:

Борисов в неделя по време на изборите е подписал в Брюксел, че ще тегли заеми от МВФ за да изгражда бежански лагери в България
Обаче медиите услужливо покриха това нещо в деня на изборите, а и след това. А ни занимават с някакъв си болен.

http://inews.bg/България/Градим-беж...-подписа-декларацията_l.a_c.327_i.484257.html

Тази "новина" ми звучи като заемите да са безвъзмездни, щом са и от подобни банки, съответно за нас остава "неудобството" и да приемем, че има нуждаещи се бежанци, които няма как да прелитат през териториите на държавите, така че си реална помощ от ЕС. Съгласна съм, че е по-стойностна новина от друга привлякла вниманието на обществеността. И като се замислим какви един неИмигрант, гражданин на България ги върши, то да се чудиш кое е за възмущение, но нищо де, важно е границите ни да са опазени и неприкосновени.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тази "новина" ми звучи като заемите да са безвъзмездни, щом са и от подобни банки, съответно за нас остава "неудобството" и да приемем, че има нуждаещи се бежанци, които няма как да прелитат през териториите на държавите, така че си реална помощ от ЕС. Съгласна съм, че е по-стойностна новина от друга привлякла вниманието на обществеността. И като се замислим какви един неИмигрант, гражданин на България ги върши, то да се чудиш кое е за възмущение, но нищо де, важно е границите ни да са опазени и неприкосновени.

Глупости, заемите от МВФ да дължими, а не безвъзмездни
Радвай се че следващите поколения ще плащат за заем за бежанците
Имам чувството, че някои пишат за спорта чесане на езици
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Глупости, заемите от МВФ да дължими, а не безвъзмездни
Радвай се че следващите поколения ще плащат за заем за бежанците
Имам чувството, че някои пишат за спорта чесане на езици

Кой ли ще плаща тези заеми, с тази демография. Чак се чудя още, как изобщо ни дават нови заеми..
"Борисов беше против, но подписа декларацията" - ето това ни е премиерчето а.к.а подлога. Къде се герберите да ръкопляскат?

"Връщаме обратно мигрантите от Афганистан, Бангладеш и Пакистан, Европа вече приема само бежанци от Сирия" - А тези от ЕС, май живеят няколко месеца назад във времето. Бързо ги взимат правилните решения!

Да плачеш ли, да се смееш ли? То сълзи няма да останат, ако избереш първото, така че..
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Отдавна се знае ,че Борисов неще заеми за наша сметка . Просто се е съгласил с другите зада не се цепи от колектива но едва ли ще ни вкара в нови заеми . Чудя се какво ни пречи да забраним да се дава гражданство за хора изповядващи исляма ,а да приемем сирийците християни .
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Отдавна се знае ,че Борисов неще заеми за наша сметка . Просто се е съгласил с другите зада не се цепи от колектива но едва ли ще ни вкара в нови заеми . Чудя се какво ни пречи да забраним да се дава гражданство за хора изповядващи исляма ,а да приемем сирийците християни .

Най-големия ВИЦ. Боко тиквата ако има чалъм ще ти вземе и хляба от устата докато се храниш.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Защо да ми вземе хляба ,човека раздава на пенсионерите ,банката и бизнеса му рабори усилено ,има пари за 2-3 живота напред . Според мен сега желае народната любов и прави опит да го запомнят с добро .
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Защо да ми вземе хляба ,човека раздава на пенсионерите ,банката и бизнеса му рабори усилено ,има пари за 2-3 живота напред . Според мен сега желае народната любов и прави опит да го запомнят с добро .

Не се опитвай да спориш с атакист. Всичките са взели по-малко от лудоста на вожда си. Като коне с капаци са.....
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

[video=youtube_share;3KSJY0c8QWw]https://youtu.be/3KSJY0c8QWw[/video]

Положението в либерална Швеция през погледна на един бял бежанец.

[video=youtube;gnqG9XAoseU]https://www.youtube.com/watch?v=gnqG9XAoseU[/video]

Един куриозен случай от шведската правосъдна система, който показва за каква олигофрения става въпрос.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Swedistan са ясни от маса време, те и знамето искат да си сменят, заради кръста, обиждал рязаните. България благодарение на бойковите курви ще ни насадят така, че след 10 години ще сме по-зле от Swedistan с тези бежанци, помнете ми думите/.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Доналд Тръмп- Меркел е луда. :)

[video=youtube;4908pqBnPnE]https://www.youtube.com/watch?v=4908pqBnPnE[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Защо да ми вземе хляба ,човека раздава на пенсионерите ,банката и бизнеса му рабори усилено ,има пари за 2-3 живота напред . Според мен сега желае народната любов и прави опит да го запомнят с добро .

май само герберчето burnx не ти схвана иронията, но нормално за него :D
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Swedistan са ясни от маса време, те и знамето искат да си сменят, заради кръста
Така става когато десетилетия наред на хората са насаждани фалшиви ценности. Изгубили са чувството си за мярка, нямат адекватна себеоценка и им липсва чувство за самосъхранение. Поколения наред в главите им е набивана фалшива идея за толерантността и в резултат на това вероятно просто ще изчезнат във физическо и културно отношение. Дано останалата част от Европа навреме се осъзнае преди да се самоунищожи.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

BURNX - Липсващото звено между АДАМ и blitz.bg


вие ще се сетите : )
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

BURNX - Липсващото звено между АДАМ и blitz.bg


вие ще се сетите : )

с тоя блитц се насра , а аз даже не влизам в тоя сайт :D
Ама то маймуна да беше щеше да разбере , ремайнда обаче - няма признаци на мозък...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

BURNX - Липсващото звено между АДАМ и blitz.bg


вие ще се сетите : )

Къде е смешното, че не схванах
Алане спри със злобата, може да си голем профисиналист, но си злобно човече
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Глупости, заемите от МВФ да дължими, а не безвъзмездни
Радвай се че следващите поколения ще плащат за заем за бежанците
Имам чувството, че някои пишат за спорта чесане на езици

"глупости" си ти. Въобще прочете ли статията? Или просто влезе, за да ни уведомиш, че те сърби нещо и искаш да си го почешеш.
Никъде не пише МВФ, ето какво пише: "В документа е посочено, че Европейската инвестиционна банка, Европейската банка за възстановяване и развитие и Банката за развитие на Европейския съвет са готови да финансират борбата с миграционната криза."
Иначе аз мисля скоро да заминавам и да се пенсионирам в Люксембург, примерно, пък който иска да плаща ... аз ще си стоя на верандата плетейки зимни пуловери за внуците, ще си поркам червено вино и може да си взема някой бежанец за прислуга/помощник/ца, нека ми е зле 8)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Иначе аз мисля скоро да заминавам и да се пенсионирам в Люксембург, примерно, пък който иска да плаща ... аз ще си стоя на верандата плетейки зимни пуловери за внуците, ще си поркам червено вино и може да си взема някой бежанец за прислуга/помощник/ца, нека ми е зле
Като отидеш, прати снимки. Те само тебе чакат ;)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Що, искаш да го видиш ли? Темата съм я пуснал аз, като целта на ми е била да привлека руските тролове и да се заяждам с тях. Моля те, не се намесвай в мъжки спорове, знаеш приказката.

Като си пуснал темата във форум, а не в личния ти блог, се предполага по логика от първи ред, че имат възможността да се включат всички регистрирани потребители в този форум. Или някъде пише, че не е така? Или указвай изрично в началното си мнение като пускаш темата, кой желаеш да пише и кой не е желателно. Сигурна съм, че никой от нежеланите няма да ти се обиди и ще проявят разбиране съобразявайки се. Така ще се избегнат доста ненужни "реплики" не по темата, на моменти граничещи с незаслужена грубост.
Иначе ... Молбата ти звучи много трогателно ... почти загрижено по братски, и все пак не мога да ти обещая, защото ти си Никой, който не може да ми нарежда дали да се меся, беся или ... среша.
Човекът, когото припознаваш като някакъв твой "враг" съвсем нормално си изказа мнението и то с по-глобална насока, включвайки Европейската и в частност немската позиция, нооооооо ти реши, че имаме достатъчно граничари, повече и от на немците и няма нищо лошо да отстрелваме бежанци, вместо да се притесняваме, дали не са камикадзета под прикритие. Решили точно България да нападнат, щото ни е добро географското положение, и ако се създадат от тук талибански мрежи ще е една много желана победа на исляма над християнството.
 

Горе