Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Мирославке а съпри се и си помисли дали пък ти нямаш някаква вина за нещата в първата ти тема - и там ти написах че на тъпи въпроси се получават тъпи отговори и тука пак ще ти го повторя - Одеве ти гледах темата за ФБ страницата там да видя някой да ти пише глупости??? напротив даже са ти предупредили навреме да махнеш името на страницата за да нямаш проблеми - А сега се замисли що в едната тема стана панаир а в другата всичко си е ОК.

Също така ти препоръчах да прочетеш правилата на форума явно не си го направила - Ако си направиш труда да ги прочетеш ще видиш че там не е забранено да се прави офтопик на темите даже и на тези за продажба - Това е един от малкото форуми (друг такъв незнам) където всеки да може спокойно да напише каквото мисли - ако това не ти понася си е твой проблем - все пак има стотици други форуми където никой няма да ти пише по темите така че може да не съжаляваш че не пишеш в този.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз все още не разбирам защо тази жена на средна възраст използва мъжки ник, за да пише. Репутацията е за това, за да се дава. Щом някой ти е дал, значи има защо, без значение дали е червена или зелена.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

...Нормално си навлякох врагове, но предпочитам това пред свеждането на глава...

Този форум е полезен, в него има със сигурност много свестни хора...

...аз лично бих разчитала на този човек.

Хафтееее... прадядовците ти 500 години са свеждали глава, па ти сега искаш да разваляш родословното си наследство? Не сваляш... то ген ля няма кака да не я свеждаш поне 1000 пъти в живота си.

Не сме чак толкуз много свестнити, ама пак бива.

И ко стана накрая обърка родовете :) Да'н съ "ВЪОБРАЗЯВАШ" вечер кат жина :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

И аз да изкажа едно мнение - като по-нов!
Понякога е изнервящо как по-новите потребители въобще не си правят труда да четат вече готовите теми и направо задават въпроси! Да, ядосваш се, но все пак има незнам си колко хиляди страници по даден въпрос и има два варианта: 1. Някой е бързал и не е имал време да търси и чете, разчитайки на "по-добрите" да не го резнат и да му обяснят и 2. Тъп като гъдулка, дето не си е направил грам труда (не защото няма време,а защото просто си е тъп) да потърси решението на въпроса.
Както и да е, и в двата случая има колеги, които виждам си "хранят" стабилно, понякога основателно, понякога не чак толкова, НО това е то съдбата на всеки нов потребител :) И сега - възползвайте се да ме "зачервите" от репи :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Дилъре има разлика между въпросите на новите потребители - повечето още не са влезнали в селото и вече питат на попа за щерката.

В много от случаите самите питащи дори и не осъзнават каква глупост са написали и ако в добавка са се направили на голямата работа и много тежки червените репи не закъсняват.

Такъв е случаят и с по горе ревящата девойка с мъжкият псевдоним - задава откровено тъп въпрос след което започва да обяснява кой да чете и кой да пише в темата и накрая вместо да си признае че не е задала правилно въпроса почна да обижда - ама какво да се прави въпрос на усет - явно егото и е надбягало интелекта
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

явно егото и е надбягало интелекта
Или просто е в навлязла в климакса. Най-лошото е, че продължава да пише в темата и да се държи надменно. Това най-много го мразя в новите потребители. Човек може да има някакви претенции към форумната общност, само ако е допринесъл за нея. Не може без да си дал да получиш нещо в замяна. Аман от социалисти.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Здравейте, за да не вдигам нова тема свързана с репутация, а се замислих като видях тази тема, бих искал ако може някой да ми отговори:
Къде ми е репутацията?
Гледах условията на форума, но не намерих нещо свързано с това. Има хора ми слагат +1 (може би 5-6 до момента), но като гледам малко не ми я отчита. Да не би да се показва след определен брои публикации?
 
Re: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Здравейте, за да не вдигам нова тема свързана с репутация, а се замислих като видях тази тема, бих искал ако може някой да ми отговори:
Къде ми е репутацията?
Гледах условията на форума, но не намерих нещо свързано с това. Има хора ми слагат +1 (може би 5-6 до момента), но като гледам малко не ми я отчита. Да не би да се показва след определен брои публикации?

Точките които получаваш от потребителите ти се показват тук http://www.predpriemach.com/usercp.php (по-точно техния сбор)
Репутацията (точките) ти се намират в дясно на всяка публикация под броя публикации които си пуснал. В момента можеш да дадеш точно 0 точки. Това е така, защото все още не си достигнал минималния праг от 50 мнения.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

ЕМ кат си даваш от клонирани акаунти с нулева репутация, кода ти отчета ля?
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

ЕМ кат си даваш от клонирани акаунти с нулева репутация, кода ти отчета ля?
Това към мен ли е?
Надявам се не, защото мога да предполагам какво са клонирани акаунти, но такива нямам. Регистриран съм от 2009-та и не виждам много смисъл да си правя още юзъри...

Точките които получаваш от потребителите ти се показват тук http://www.predpriemach.com/usercp.php (по-точно техния сбор)
Репутацията (точките) ти се намират в дясно на всяка публикация под броя публикации които си пуснал. В момента можеш да дадеш точно 0 точки. Това е така, защото все още не си достигнал минималния праг от 50 мнения.

Благодаря за инфото! А как седи въпроса с тази, която получавам? Защо не се показва - тя ли е свързана с 50те поста?
 
Re: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Благодаря за инфото! А как седи въпроса с тази, която получавам? Защо не се показва - тя ли е свързана с 50те поста?

Получаваш точки, които можеш да видиш от линка в горното ми мнение. Тези точки вече в зависимост от алгоритъма за определяне на репутация (престой във форума, брой мнения, получени точки) вече рефлектират на силата (Rep Power, която в момента ти е 0). Нулата ще се промени след като преминеш 50 публикации.
 
От: Re: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Получаваш точки, които можеш да видиш от линка в горното ми мнение. Тези точки вече в зависимост от алгоритъма за определяне на репутация (престой във форума, брой мнения, получени точки) вече рефлектират на силата (Rep Power, която в момента ти е 0). Нулата ще се промени след като преминеш 50 публикации.
Благодаря, получих отговора, който търсех! :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз също бих искала да кажа, че според мен е необходима някаква по-различна методика към новорегистрираните. Вчера, на втория ми ден тук, бях "дамгосана" с една лоша репутация. Въпросът е, че казах, че едно девойче е "понадуло" цените за услугите, които предлага. Далеч не съм имала намерение да се заяждам с нея, опитах се да бъда добронамерена. Нямам проблем с това, че набързо получих първия си шамар, но, струва ми се, че просто някой ме цензурира. Обосновката беше: "Не се бъркай в темите на другите!" - защо ми се забранява да си изкажа мнението - на никого хляба от устата не съм извадила, на никого пазара не съм подбила, просто имах неблагоразумието, явно, да се включа в нечия чужда тема... Не съм знаела, че негласно правило тук е да пишеш само по собствените си теми.
 
Re: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз също бих искала да кажа, че според мен е необходима някаква по-различна методика към новорегистрираните. Вчера, на втория ми ден тук, бях "дамгосана" с една лоша репутация. Въпросът е, че казах, че едно девойче е "понадуло" цените за услугите, които предлага. Далеч не съм имала намерение да се заяждам с нея, опитах се да бъда добронамерена. Нямам проблем с това, че набързо получих първия си шамар, но, струва ми се, че просто някой ме цензурира. Обосновката беше: "Не се бъркай в темите на другите!" - защо ми се забранява да си изкажа мнението - на никого хляба от устата не съм извадила, на никого пазара не съм подбила, просто имах неблагоразумието, явно, да се включа в нечия чужда тема... Не съм знаела, че негласно правило тук е да пишеш само по собствените си теми.
Здравей, добре си ни дошла. Вече трудно засичам нови, нови хора. А ти си от този месец даже.

И аз търпя негативни репутации, за това не мога да стигна ктомов. Хахаха. :D Ктомов, имаш бира от мен, нали знаеш. :)

Никой няма намерение да се заяжда, просто другите или някой го тълкува така, нищо лично не е. Просто момента емоция. Никой не е ограничен от това да изразява мнение, особено ако е по темата и реално касае интереса на купувачите. За това сигурно е негативно от страна на самия търговец, защото може да си му попречила да прави сделки с този коментар или е накарал другите да се замислят, но и в двата случая той е решил, че си я заслужила, а дали е така е отделен въпрос. Само не гледай зле на това, това се случа и на улицата. Нормална защитна реакция.

Пиши си и си гледай своите неща, а където сметнеш, че може да помогнеш - давай. Другите коментари ги прецени, защото не всеки ще прием критиката мъжки. :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

не спрямо другите потребители :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Днес за пръв път се престраших да пиша във форума и за отрицателно време се сдобих с 2 отрицателни и 1 положително... :lol:
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Ще се сдобиеш и с повече, след като в темата ми за БТВ си решил да ми обясняваш какъв фен си на БТВ и как мечтата ти била да работиш там - май много обичаш да те бият като ходиш някъде, защото аз не знам какво друго правят тия от бтв, освен да ги псуват, бият, гонят, запитай се защо.
И не ми отговаряй, да не те впиша в тефтерчето за следващата червена след като има мвъзможност.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Днес за пръв път се престраших да пиша във форума и за отрицателно време се сдобих с 2 отрицателни и 1 положително... :lol:

Хич да не ти пука. Важното е това да не те отказва. Аз също съм нов потребител.
 
Re: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Днес за пръв път се престраших да пиша във форума и за отрицателно време се сдобих с 2 отрицателни и 1 положително... :lol:

Да не ти дреме, мен нон стоп ми играе. Някой ме харесват, други не - но аз си ги уважавам и помагам на всички. Важното е това да не поражда негативизъм в теб и да продължаваш да пишеш смело.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

SOYO И теб не съм те забравил, вписан си в тефтерчето за червено на 1-ви Юни заради това.
 

Горе