Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Абе той може да си говори колкото си иска, но ако стане червен ще почне да пуска теми, и кое не разбра, ще се цитирам " в рамките на шегата"?
Това ли ти е целта? Някой да пуска идиотски теми за това, че станал червен. Много идиотска цел. Целенасоченото нападение (и особено ако е организирано) на потребител с червено е проява на злобарство.
 
От: ???

На тая тема кое точно и е важното?!?!?!?

Алфонсо

Мисли де мисли преди да пишеш.
темата не е важна, а е гореща.
щото за няколко дни напъна, като прясно мляко 4% в тенджера под налягане.
А и като се замисля, темата си е много важна.
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Признавам си след втората страница наистина ме домързя да чета. Значи имаме потребител, който се оплаква от това, че не му уважавали мненията (същото което същият бе направил и е цитиран на втора страница). Имаме потребител който се заяжда с всеки, който изкаже мнение различно от неговото. Имаме потребител който се заканва и обещава разни си там виртуални способности да изскочат на бял свят.

WTF?

Признавам си, за да мога да вляза лесно в списъка на горния потребител - дадох ти червено. Не заради неграмотните ти мнения. Не за това, че не съм съгласен с теб. Дадох ти го заради арогантното поведение. Заради това, че в 5 последователни мнения, уважавани, поне от мен потребители се изказаха положително и ти дадоха съвети и ти пак с*а на метенето. Еми пич - проблема си е от твоя характер, а не, че някой се изживява като форумна акула.

И говорите за инфлация. Аз почнах с червено, нали? Ей ви и Каприз с висока репутация, ей ви и Вискяр с висока репутация, ей ви Редръм с висока репутация, ей ви и половината форум с висока репутация. Не защото има инфлация в точките или защото има форумни акули. Просто е - има хора с полезни мнения, има и такива с безполезни.

Аз съм от хората, които по принцип като са свободни на 15 минути цъка на какво е ново. Какво е новото ли? Появил се е Иванчо от не знам си кое село, наспамил 10 теми с "ндааа напълно съм съгласен", макар дори и тоя му отговор да няма общо с темата и след тва си пуснал 11тото мнение като собствена тема от типа: "продавам много як сайт, за заинтересованите на ЛС". Ай сиктир вече!

Червено слагам, защото Blinky беше писал някъде, че има miserable list, в който потребителите с ниска репутация не могат да публикуват линкове, а и имат ограничение за периода от време в които могат да пускат нови мнения.

Е аз се нагледах от всякакви кретени във форума. Ако мога по този начин да им попреча да си изтропат поредната доза кафяво вещество - ще го правя. Проблем? И да имат не ме интересува.



Ахахахахах томов още сънен, не знае на кой свят е :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Не мисля че се дават червени репутации на новите. По-скоро се дават за малоумни мнения. Сигурен съм че ако си направя нов акаунт и никой не ме знае и почна да пиша съвсем нормални и смислени мнения, няма да ми дават червени.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Не мисля че се дават червени репутации на новите. По-скоро се дават за малоумни мнения. Сигурен съм че ако си направя нов акаунт и никой не ме знае и почна да пиша съвсем нормални и смислени мнения, няма да ми дават червени.


Пробвай и ще се изненадаш от резултата :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Пробвай и ще се изненадаш от резултата :)
Само някой от старите (визирам конкретни форумци) може да отнесе бая червено ако си пусне нов акаунт и не казва кой всъщност е. Просто някои хора са по-проблемни и единствената причина да не отнасят червено е защото останалите сме им свикнали.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Само някой от старите (визирам конкретни форумци) може да отнесе бая червено ако си пусне нов акаунт и не казва кой всъщност е. Просто някои хора са по-проблемни и единствената причина да не отнасят червено е защото останалите сме им свикнали.

чудя се кой ли визираш :p

Ще си направя нов акаунт, ще пусна няколко добри поста, ще пусна няколко теми и ей ме с 1 вездичка. Разбира се, че новите трябва да се съобразяват повече, нормално да не могат да хейтят много, след като нямат репутация, не виждам какво странно виждаш в това.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

То си е така и в живота. Например в една компания може да има някой, който постоянно да обижда другите и да са му свикнали. Ако дойде някой нов и непознат и почне да ги обижда, едва ли ще гледат на него с добро око :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Уха , още малко репутация да натрупам и почвам и аз да хейтя ...
_20101213_1657005331.jpg
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

чудя се кой ли визираш :p

Ще си направя нов акаунт, ще пусна няколко добри поста, ще пусна няколко теми и ей ме с 1 вездичка. Разбира се, че новите трябва да се съобразяват повече, нормално да не могат да хейтят много, след като нямат репутация, не виждам какво странно виждаш в това.
Че кой е казал, че виждам нещо странно в това?

Относно "визирането":
За твое учудване не си сред тях. Ти изнервях хората не с изказванията си, а с хаотичното си раздаване на репутации. Не знам да може да се дава репутация за даване на репутации. Аз не съм в групата на изнервените от тези ти действия, тъй като не ми пука особено, но вече имаше тема по този въпрос.

Относно предложението с новия акаунт:
Непременно очаквайте новия ми акаунт до месец. Няма да кажа точната дата на появяване, за да не се прецака прекритието ми. За разлика от други преди мен, ще се постарая и админите да не ме разпознаят. Жокер: Ще се държа като нормален потребител. Ако не ме разпознаете до 20-тия post (говоря за що-годе смислени такива), ще си призная кой съм и това, че не сте ме усетили ще го считам за своя победа. Отделно ще анализирам ситуацията с червеното за новите.

Ще завърша със завършващата фраза на Annonymous:
"Очаквайте ни!".
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Непременно очаквайте новия ми акаунт до месец. Няма да кажа точната дата на появяване, за да не се прецака прекритието ми. За разлика от други преди мен, ще се постарая и админите да не ме разпознаят. Жокер: Ще се държа като нормален потребител. Ако не ме разпознаете до 20-тия post (говоря за що-годе смислени такива), ще си призная кой съм и това, че не сте ме усетили ще го считам за своя победа. Отделно ще анализирам ситуацията с червеното за новите.



Е ти сега ще ме караш да цвъкам червено на всички нови, които се появяват :lol:


това в кръга на шегата разбира се
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Току що зачервих една инжинерка-спамерка. Уш инжинерка, а не може едно свястно мнение да напише. Такива не ги пропускам.

pakspam.jpg
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

0 Friends
injenerqnkova has not made any friends yet
Дали ще проима?
Дали е injener?
Дали е кюнкова?
Но със сигурност обича да разговаря със себе си - две мнения едно след друго не са нищо друго, освен разговор със себе си.
А такива румени бузки показва! Направо да ги щипнеш... ;)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

чудя се кой ли визираш :p

Ще си направя нов акаунт, ще пусна няколко добри поста, ще пусна няколко теми и ей ме с 1 вездичка. Разбира се, че новите трябва да се съобразяват повече, нормално да не могат да хейтят много, след като нямат репутация, не виждам какво странно виждаш в това.

И за какъв чеп да лицемернича и да се правя на какъвто не съм, за да се харесам на някого и да ми пусне зелено, да не би да ми изкупят зеленото после?
Като са им тъпи темите / и мислите/ защото не може да мислиш умно и да пишеш тъпотии. Значи понеже съм нов тук, трябва да се правя че ми харесва какво са написали някакви задремали шматки?
Щото ако погледнеш / не се напрягай да се трепеш да ровиш - довери ми се :)/ съм писал резливи постове само в теми в който автора се е изявил като 12 годишно леке с орязани джобни.
И аз за да хвана зелено трябва да се правя на морално елегантен съфорумец ли?

Още не сте махнали червеното за новаците а? то аз вече не съм ли малко към дъртите маймуни, скоро стотака ще ударя , па и поне 20 репутации събрах?
след този пост се надявам на поне още 3-4 ?
Нали така бре съфорумци?
Айде на опашката!
Безплатна захаросана ябълка за всеки отчел се!
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Айде първия каун се отчете скоростно - NEXT?
Да си каже името че да знам на кого да пращам ябълките?
 
Обикновено когато си нов има 2 направления, по които може да се поема и никой по никакъв начин не съди всяко едно от тях. Едното е да си полезен и добър, другото е да си против всички и негативен, респективно - не много полезен за форума. Всеки си преценява сам за себе си, като силно се надявам да им малко мозък, за да прецени в перспектива кое какво би му донесло. И от кое ще има изгода :)

Много се съмнявам, че някой червен ще се толерира по-добре от някой светещ в зелено, но това е само мнение. :) Но колкото е мнение, толкова и наблюдение. На всеки по отделно му пука кой какъв е, но цвета говори що за човек може да е зад профила, или поне какъв имидж иска да му се носи тук. Иначе е много хубаво всеки да има мнение, това е чудесно и задължително в такива общности, но когато мненията са ти такива, че целия светиш в червено, май е редно нещо да щрака горе. Хубаво е се хейтне в 2-3 теми, на някои няма да му хареса, това е ясно, но може и да се даде нещо полезно в други и ето - баланса е запазен.

Не знам кой колко си заслужава репутацията, която има, но факт е, че не му се помпа всеки, а всеки. Или казано с две думи - има малко повече от едно мнение, и определено репутацията е субективна. Просто е отражение на това как те виждат другите.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Айде първия каун се отчете скоростно - NEXT?
Да си каже името че да знам на кого да пращам ябълките?

Баце и аз съм с резливи постчета, ама държа нивото, ако ме разбираш правилно. Както храня наред, така и помагам. И храня с основание, а не защото не ми е станал тази сутрин, както е по план.

Ако ще имаш само такива постове, гледай да го преживееш от сега, че да не те довърши в бъдеще. :D :D :D
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Хубаво всичко, ама защо трябва да има репутация в офтопика тогава?

Да се дава за кофти мения в форумите за взаимопомощ да, ама в офтопика където уж пишем за да разпуснем и да обменим мнения?
Какво съм виновен аз че мисля по-различно от някой значително по-тъп от мен, но с по-голяма репутация заради по-дългият му престой тук?
Нещо ми се губи тази форумна логика.

Убивате ми всякакво желание за престой тук, май трябва да се влиза, десет тъпи мнения да се пляснат и да си изсерем подписа и обявата там каквото ще продаваме и да си ходим?
така излиза.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Тъкмо писах в друга тема, че човек е добре да разчита на собствената си репутация и да не се тревожи много за тази тук.

Аз съм сравнително нов потребител, всъщност доста стар, но не пиша и не ме познават, та като такъв неизменно получих няколко червени точки.

Със сигурност няма да учудя никой с причината, а тя е , че помолих няколко пъти да не ми се разводнява темата и да не ми умуват лентяйте в нея.

Нормално си навлякох врагове, но предпочитам това пред свеждането на глава.

Този форум е полезен, в него има със сигурност много свестни хора и много усложливи хора, помагащи с радост и именно заради тях и за да е по-добро това място аз лично винаги ще храня натрапниците и комплексарите та ако ще да са с 10 000 мнения и да ми направят репутацията -1000

За разлика от тях всяка моя зелена точка е от реален, доволен човек от мен, който не ми е приятелче от тук....

Аз лично апелирам преди да игнорирате някой ник заради лоша репутация да го почете и опознаете, може просто да е станал трън в очите на някой старши тук. А за това , че е имал сила и принципи да си защитава позицията аз лично бих разчитала на този човек.
 

Горе