Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТИФТЕРЯ НА АЛЪНФОРТ:

stock-photo-young-man-with-a-big-book-1812816.jpg



:lol: :lol: :lol:
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Форт, метни една червена и насам, гледам че си дашен днес:D
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

SOYO И теб не съм те забравил, вписан си в тефтерчето за червено на 1-ви Юни заради това.

Тази мазна физиономия от аватара много ти отива.
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТИФТЕРЯ НА АЛЪНФОРТ:

stock-photo-young-man-with-a-big-book-1812816.jpg



:lol: :lol: :lol:

няма по голям рапон от алънчо във форума признал съм го :lol:
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Алане, Алене, аз почнах да спагам големи букви в началото на изречението /както ми направи забележка преди време/, но ти на можа да се оправи в попманаето на негативна репутация. :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Абе Форт, ти ебаваш ли се с мен? Кви са тия зелени, където ми меташ? Далаверата е да ме блъснеш с червено у тефтеро. Значи още една зелена, ако ми закичиш ще те разпора от червени ряпи, пък ти си прави сметката:D
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Съгласен със заглавието на темата.Автора наистина писка като госпожичка. Защо ? Защото !
Ако може някой ветеран да ми махне всичката репутация !!!
Не мисля че с нещо съм допринесъл, и тази цифра под мненията ми постоянно ми вади очите.Мерси за разбирането.

Пс.
Някакви си цифри не ме правят по голям или малък от другите.Не претендирам за тях.
За мен е по важно всичката тази информация и диалози, които следя вече месец. И отново благодаря за което.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Това с ветераните наистина е кофти ако някой с много точки като АланФорт даде червена репутацич безпричинно, но пък е добре да има някакви критерии за пускането на нова тема.
 
Можем да те уверя, че това с ветераните е само и единствено с малки ограничения от към линкове и лични, както и пускане на тема в пазара. По отношение на съпоставяне кой по по, няма такова нещо. Всеки е равен и се надявам да се запази и в бъдеще. Няма такова нещо, като аз съм по-стар не знам си какво. Ако суфорумеца е с по-добро име, то това е нормално, защото го е извоювал през престоя си тук. Но това всеки може да изгради, ако има желание. Има и случаи на потребители (но за щастие са голяма рядкост), който е потребител тук, но с много по-лош имидж от всеки новодошъл. За това винаги казва "кой както си го направи" и повече далавера ще има ако стане ценен кадър на това общество, отколкото обратното. Големите тук могат да го потвърдят.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз съм против.

Да, естествено е, че си против. Като ти гледам постовете, жокер ни не требва, за да се сетим ти какъв рейтинг ще имаш тук. Поне се опитваш, това ще ти го призная.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Тъкмо си мислех, че някой пак ще рони ред сълзи, ред сополи, а то само фалшива тревога.:lol: :p
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Тъкмо си мислех, че някой пак ще рони ред сълзи, ред сополи, а то само фалшива тревога.:lol: :p

Голямата шибания идва от това, че всеки мрънка да му се дадат права и да е равен и не знам си какво. Все едно слушам некви принцеси с неосъществените мечти на подрастваща възраст да яздят пони. Да ти скъса сърцето направо.

Първо, тук всички сме равни и винаги ще е така. И второ, не е ли по-логично да заслужиш нещо, а не да ти го дадат, а ти после да доказваш, че го заслужаваш. Баси ревльовците измежени, човек. Объркана работа.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз съм във форума от 2009, преди няколко години имах глупостта да ползвам личният си профил, за да питам дали някой знае нещо за една фирма, която ми трябваше по служебен въпрос... е, естествено се реши, че аз правя реклама и ми натряскаха хиляда червени репутации, което сега ми пречи, защото аз по никакъв начин не съм нарушила правилата или пък съм подвела някой. Неприятно, но какво да се прави. Много пъти съм мислила просто да си направя нов акаунт...Просто тези репутации не винаги са верни.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз съм във форума от 2009, преди няколко години имах глупостта да ползвам личният си профил, за да питам дали някой знае нещо за една фирма, която ми трябваше по служебен въпрос... е, естествено се реши, че аз правя реклама и ми натряскаха хиляда червени репутации, което сега ми пречи, защото аз по никакъв начин не съм нарушила правилата или пък съм подвела някой. Неприятно, но какво да се прави. Много пъти съм мислила просто да си направя нов акаунт...Просто тези репутации не винаги са верни.

бъди от полза на форума и потребителите и ще си оправиш репутацията
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Ооо и аз не съм бил с перфектната репутация споко, това се гради с време и труд.
Не вживявай прекалено много защото всяко нещо с което се прекалява с течение на времето започва да вреди :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Ако трябва да съм честен, да светнеш зелен не е чак такава философия. Но виж за червено, определено си личи, че нещо при влизането тук не е било както трябва. ;)

В един форум на пълен толеранс и разбирателство е малко по-трудно да спечелиш негативи, отколкото на други места. Бил съм по много други форуми, там няма такова нещо някой от админите да те възприеме като равен. :) Не знам каква е тази комплексарщина, но е доста често срещано явление в нашенските форуми. ;)

Като гледам вече си светиш в зелено, и то само с едно откровено мнение тук. :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз не мисля,че трябва да се премахне репутацията на новите потребители.Според мен част от тях са като старите хора търсейки начини да извадят пари.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Тези коментари относно репутацията във форума (не само в тази тема) са много забавни.

Първо, защо си мислите, че високата репутация показва знания или етика? Високата репутация в даден форум обикновено се гради на средното му ниво на потребители. Т.е. за да имаш висока репутация в този форум (ако си по-нов потребител, щото по-старите са си натрупали репутацията с времето) е необходимо да вършиш четири неща:

1. Редовно да участваш в раздел "Политика" и да пцуеш наред всички политици от всички партии.
2. Да пускаш теми за вицове и смешни видеоклипове в " Оfftopic"
3. Да раздаваш положителни репутации на когото ти падне, тъй като обикновено ти я връщат под някаква форма.
4. Да не спориш с никого и да не си конфликтна личност.

Както се вижда, тези 4 нещица изобщо не показват обширни познания или висок морал.

А след като се натрупа високата репутация, то можеш да изгрееш в истинския си блясък, да раздаваш червени репи на когото ти падне, да юркаш "зайците", да се правиш на велик и т.н. Но това са все изяви, свързани със самочувствието и суетата. Реална полза няма.

P.S. Сетих се и за предпочитания етикет (не е това по стоките) ... не се обръщайте към никого на "вие" - рисковано е, тъй като могат да ви помислят за идиот. За предпочитане са "братле" и "баце". Има и изключения - не се обръщайте към дамите във форума с "како" - те не обичат чак толкова фамилиарничане.
 
Последно редактирано:

Горе