Не могат да изкарат депутатите :)

От: Не могат да изкарат депутатите :)

Току що установих, че кофата ни за боклук е отпътувала към Народното събрание. Яки момчета - 3 пресечки по нанагорнище...
Май ще трябва и боклука да си нося натам...
Ето това е креативно решение - да си мяташ боклука на 3 пресечки по-нагоре до парламента. :) Аз днес ще мина през центъра. Няма да е много хубава гледнката.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Веднага казвам кои неща:
Ще върнат ДДС-то на само на близките до тях фирми.
Ще направят няколко големи държавни поръчки на близки до тях фирми.
Ще назначат няколко "свои хора", да взимат бонуси.
Те това е.
Заемът ще го връщат следващите.

Ако е така, което малко ме съмнява имайки предив какво е положението, то тогава отивам и ги изривам и аз. ;) Или по-добре, правя си паса и финансово ще се укривам. :)

Какво? Пеевки по-дебел няма да стане, а аз мога на къде да гладувам, нали? :) Това мнение го визмам присърце, защото се случи точно така при предишните.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Ето това е креативно решение - да си мяташ боклука на 3 пресечки по-нагоре до парламента. :) Аз днес ще мина през центъра. Няма да е много хубава гледнката.

Е не, бъзикам се. Кофите на данъчното са до нас, и не са посмели да ги вземат, ще хвърлям там :).
Колкото и да симпатизирам, взеха да ми пречат вече. Само се чудя, кой да обвинявам. Дали комунягите, че са дебели глави и не се махат, или тия, които строят барикади.
И понеже съм сигурен, че каквото и да се случи ще стане по-зле, вече ми е все тая...
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Ако е така, което малко ме съмнява имайки предив какво е положението, то тогава отивам и ги изривам и аз. ;) Или по-добре, правя си паса и финансово ще се укривам. :)

Какво? Пеевки по-дебел няма да стане, а аз мога на къде да гладувам, нали? :) Това мнение го визмам присърце, защото се случи точно така при предишните.

Аз разлика между едните и другите не намирам. Освен, че мразя комунягите де.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Аз знам, че не се базикаш. И определено мисля, че това в кофата кърти. :)

На мен не са познали да пречат. Даже вече по-рядко влизам във Facebook и медийните сайтове, защото едно и също. Неква фанатизирани профили, некви ще се хвърлят в протеста, абе странни неща.

Аз обвинявам и двата щаба. Защо? Защото 40 дни не стигат до никъде, само дъндания правят. А да - и цирк. От цялата работа медиите печелят. Имах си аз да не се набутат. Това е, търсиш драмата и ти се получава. ;)
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Аз разлика между едните и другите не намирам. Освен, че мразя комунягите де.
Аз мразя всеки, който е във власта, ей така - дефолтно, защото знам, че е там с една единствена цел. И тези ги мразя, но явно това е нивото на политика от 20 години насам.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

според вас с кого може да се води по-добър диалог - с Борисов или ГЕЯ?

втория мисля, че не иска да говорим, а само да гледаме
няма да се учудя ако скоро време закрият БНТ ("ненужни разходи" при други медии...?)
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Не мога да разбера що за малоумник е измислил идеята, че има някакъв смисъл да се държат насила всички хора в парламента снощи. Не че сегашните протести бъкат от интелигентност, както се опитват да натрапят по медиите, но такива малоумия не е имало и по време на февруарските протести. Само болен мозък може да хареса хвърлянето на павета по прозорците на автобус пълен с хора, а още по-сбъркан пък може да свети със зелен лазер в очите на шофьора и другите хора вътре, докато автобусът се движи. Зеленият лазер за част от секундата може да изгори ретината на окото и да причини необратима слепота. А за който е забравил колко всъщност са били протестиращите, пускам пак картинката: Неслучайно повечето телевизии пускаха само драматични кадри в едър план, за да изглежда ефектно. Като покажеш отдалеч какво става виждаш колко жалки са всъщност.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Най-гнусното е,че не сме народ!Тези,които подкрепиха БСП бяха нае*ани като тяхната партия се коалира с турците,няма човек,който да е отявлен комунист и да е ЗА турци да му управляват партията,тези които гласуваха за ДПС също са на*ани,защото АТАКА е също в коалиция с тяхните,а тези които подкрепиха АТАКА...за тях не ми се говори :D И при цялата тази ситуация,единственото,което ви обединява е - Бойко да не е на власт?!Това е просто безумие,иначе,да,гледах вчера внимателно репортажи от протеста,но не от ТВ7,там може да казали,че е имало и караконджули на площада.Въпросният човек с дълга коса по никакъв начин не ми изглежда провокативен?Бъдете ОБЩЕСТВО,а не слепи поддръжници!Когато някой там горе греши,не бърка в джобовете само на сдс-арите,гербаджиите,зелените,оранжевите и т.н.,а на ВСИЧКИ!


П.С.Снимки и репортажи от ТВ7 досега не съм видял,които да не са нагласени!Факт е,че тази снимка е от входа на НС,а хората бяха отзад,за да спрат автобуса...
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Аз не видях къде някой е казал, че харесва някоя от париите, камоли тези комунистически прасета. Бъдете не само единни и общество, бъдете и разумни. Само това бих добавил. Мисля, че и тази вечер ще е силно. След 40тия ден стана малко жераво. :)
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Остай го теста той тая снимка сигурно за 5ти път я пуска в тая тема, както казах по назад това е единсвеното което успяха да заснемат от терасата на тяхното студио по простата причина, че никой не им дава интервюта. Това за него е протеста - тв7 или 3000 челяка както преброиха от полицията.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Снимката е около един час след случката с автобуса, а и журналистите от всички медии казаха, че колкото хора има пред парламента, толкова е имало и отзад. Има вероятност ТВ7 да не са излъчвали кадри на живо, а някаква 3D анимация или предварително записани актьори, но аз не бих се вързал на подобна теория. Сигурно има хора, които биха повярвали, че има нещо такова. Освен това за кратко и по бТВ показваха общи кадри, изглеждащи по същия начин. Може би и там имат страхотни експерти по 3D анимация...
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Снимката е около един час след случката с автобуса, а и журналистите от всички медии казаха, че колкото хора има пред парламента, толкова е имало и отзад. Има вероятност ТВ7 да не са излъчвали кадри на живо, а някаква 3D анимация или предварително записани актьори, но аз не бих се вързал на подобна теория. Сигурно има хора, които биха повярвали, че има нещо такова. Освен това за кратко и по бТВ показваха общи кадри, изглеждащи по същия начин. Може би и там имат страхотни експерти по 3D анимация...

http://vbox7.com/play:2e3fc464ed Изгледайте това видео и си направете сами изводите,ако можете,разбира се :)
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Щом има хора дето още се информират от тв7 и дори се опитват да ги анонсират във форум със що горе образована аутидотиря няма да се учудя на нищо...

Депутатът от БСП Антон Кутев направи забележка на репортерите на БНТ да не съобщават, че и към момента пристигнат нови и нови демонстранти пред парламента.

Щом правят забележка на БНТ, смятай кво са им казали на бюрека и компания. Чесно казано не разбирам ква ти е тезата и не ме и интересува, дазни това, че се опитваш не венднъж да пробутваш снимки правени с телефон.

Update:

http://offnews.bg/index.php/223956/chuzhdite-medii-za-protesta-snimki

Ето това от норт мисля че тук му е точно мястото.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

http://vbox7.com/play:2e3fc464ed Изгледайте това видео и си направете сами изводите,ако можете,разбира се :)
Бате, мани ги тези канални телевизии. Ако не знаеш, всички са с властта, която е. Да си чувал при Бойко нещо за фалити на бизнеси и мизерия? Не, ленти баце.

Ако вярвате на медиите, то тук по-добре да не говорим....баси....или онази ковра от БТВ-то, няма такъв политически цирей.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Пропаганда правят всички медии без изключение. Това не значи, че трябва да спрем да ги ползваме, тъй като ще стоим в информационно затъмнение. Умният човек знае как да извлече само суровите факти и да направи сам изводи, вместо да ги взима наготово. Глупавият консумира чужди мисли и ги приема като свои.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Бате, мани ги тези канални телевизии. Ако не знаеш, всички са с властта, която е. Да си чувал при Бойко нещо за фалити на бизнеси и мизерия? Не, ленти баце.

Ако вярвате на медиите, то тук по-добре да не говорим....баси....или онази ковра от БТВ-то, няма такъв политически цирей.
Айде бе?До преди малко викахте "я вижте скинарите по телевизията,я вижте колко малко хора са",сега като не ви изнася - мани ги тия телевизии?Някой ден ако имам повече свободно време ще понапиша малко неща за двойния аршин,за червените очила и т.н.,пък дали има смисъл...


П.С. Колкото до Test - намери друг такъв клип или доказателство,че друга голяма телевизия манипулира на такова ниво зрителите?Само не ми говори за Alfa Tv или други такива!Не може да твърдиш,че си най-големият професионалист в дадена гилдия,с най-големия ресурс,а всеки ден новините ти да бъдат като кастинг за актьорско майсторство!
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Няма да може да си направи сам изводите. Като гледам последната активност на някой потребители, в тема политика мога сам да си направя изводите.
Малко извън темата някой ще ми каже ли защо отнеха акредитацията на бТВ? - не че ги харесвам особенно ама защо или до края на месеца акредитация ще има само 1 телевизия и един страхуващ се водещ.....

Нали г-н Станишев твърдеше че няма нищо недемократично в нови избори преди няколко месеца? - не разбирам от какво толкова ги е страх....
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Акредитацията на бТВ я отнеха, защото докато НСО се опитва да осигури сигурността на хората в парламента те издаваха навън информация за плановете на охранителите, която помагаше на протестиращите да попречат сградата да бъде опразнена.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

или защото заснеха, как полицай им бутат камерата и заплашват....
И каква информация им даваха по-точно, че не разбрах, дали депутати в автобуса, откъде ще мине, кога ще мине и т.н
 

Горе