Не могат да изкарат депутатите :)

От: Не могат да изкарат депутатите :)

Призовавам ВСИЧКИ УМНИ ХОРА,КОИТО ИМА ГЛАВИ НА РАМЕНЕТЕ ВЕЧЕ ДА НЕ ОСТАВЯТ ТУКА ШАЙКА СМЕШНИЦИ,КОИТО СИ НЯМАТ ДРУГА РАБОТА ПО ЦЯЛ ДЕН И МАНИПУЛИРАТ ВСИЧКО ОКОЛО ПРОТЕСТИТЕ,ДА ПИШАТ!ЗНАМ,И АЗ МНОГО ПЪТИ СИ КАЗВАХ НЯМА ДА ИМ ОБРЪЩАМ ВНИМАНИЕ,ВСЕКИ НОРМАЛЕН ЧОВЕК ЩЕ МУ СТАНЕ ЯСНО,ЧЕ ПИШАТ ГЛУПОСТИ,АМА ТВА ВЕЧЕ Е НАГЛОСТ!ВИЕ БЪЛГАРИ ЛИ СТЕ???СРАМ!
 
От: От: Не могат да икарат депутатите :)

Ще започна изречението така - предприемач с лява идея,такова животно няма.Но като цяло тука някакви лапета и хора,които до вчера са лизали задниците на шефовете си и са били големи мъже само пред сестрите и жените си се смятат за предприемачи,но това е друга тема.Аз МЕЧТАЯ да видя деня когато българската ПРОКУРАТУРА ще действа като американската!МЕЧТАЯ да видя хората,които са крали толкова дълго години да са ЗАД РЕШЕТКИ(Включително и тези от ГЕРБ) до края на живота си,но за жалост виждам как група комуняги тук не мислят за живота на народа,а за това тяхната партия да управлява,а дали се справя или не-важното е да не е Бойко на власт?!?!Вие НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ,БЕ?СЛЕПИ ЛИ СТЕ ИЛИ НА СЛЕПИ СА ПРАВИТЕ?!Време е да ги изметем всичките!Какви платени протести,какви глупости са ви в червените глави?От 10000км си личи,че хората са нормални,да не кажа повечето са от средната класа!Актьори,певци и други хора с неопетнени имена подкрепят хората,а вие тука говорите за скинари и други такива,СПРЕТЕ СЕ!Бареков е само един и ви моля не му подръжавайте!!!
А бе бате...кви сте такива анимационни герои. Кой какво е лизал и какво се е доказвал? Чак ми се реве като ти ги чета, тръгнал си мечти да имаш. Добре мечтаеш, но е време да догоним заека, за отидем да пием чай с лудия шапкар. Как го виджаш това да се случва? Много е важно като се изкавате да правите връзка с реалността. Какво означва предприемач с лява идея? Има предприемач, на който му допадат дадени неща, други не. А като им гледам и капитализма, да не отваряме и тази тема. Не искаш просто.

Кой ще изметеш бе? Ти как си се нагласил, пич. Кой ще дойде, какво очавкаш като гии махнем, имаш ли план след това? Нормални са особено този, който го гледам в момента по БНТ. Един с дълга коса, щом ги следиш нормалните, няма начин да не си го виждал и на другите протести, от пред да се бута с полицията. Ако не си, толкова си и гледал. ;)

Оня от Под прикритие, голям актьор, баце. Като сериала ти не върви, трябва някъде да се покажеш, нали? И всеми си наври определенията там където има много място за протест. Бареков, на някой друг.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Точно така Dimitrov74, не трябва да се оставят хора, които манипулират и които отиват на нормален протест с цел да се бият, не трябва да се оставят хора, които рушат столицата, както в момента правят.

И ако приемеш критика - следващия път пиши грамотно, а не по този начин!
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Я си се съберете четеримката на една маса и се лъжете.Тук четат и млади хора и вече ми писна от вашата смешна пропаганда,гледайте си ТВ7 и се радвайте на новата миска и глупостите им!
Пич, нещо се бъркаш. Токът поевтинява с до 5%, проблемите остават. Не гледам ТВ, първо. Айде ограмотявайте се преди да пишете. ;)
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Призовавам ВСИЧКИ УМНИ ХОРА,КОИТО ИМА ГЛАВИ НА РАМЕНЕТЕ ВЕЧЕ ДА НЕ ОСТАВЯТ ТУКА ШАЙКА СМЕШНИЦИ,КОИТО СИ НЯМАТ ДРУГА РАБОТА ПО ЦЯЛ ДЕН И МАНИПУЛИРАТ ВСИЧКО ОКОЛО ПРОТЕСТИТЕ,ДА ПИШАТ!ЗНАМ,И АЗ МНОГО ПЪТИ СИ КАЗВАХ НЯМА ДА ИМ ОБРЪЩАМ ВНИМАНИЕ,ВСЕКИ НОРМАЛЕН ЧОВЕК ЩЕ МУ СТАНЕ ЯСНО,ЧЕ ПИШАТ ГЛУПОСТИ,АМА ТВА ВЕЧЕ Е НАГЛОСТ!ВИЕ БЪЛГАРИ ЛИ СТЕ???СРАМ!
Бате, не т е добре. Личи си. :) Гледай поне да не изфирясаш. :)

Хората тук си говорим и обсъжаме. Това ли са ти на теб аргументите? Не е истина. :) Ходи кърти плочки, сега имат нужда от ударници. :D
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Мас от прасе и власт от комунист се зима само с дране. Който си мисли, че тия мекерета ще сдадът властта мирно са най-обикновенни наивници или ибрикчий на васала.

Тъй като жената гледаше тв7 предаване се наложи да погледам прякото вскючване, ами да ви кажа репортерката имаше добро желание да земе интервю и дори го направи от 2ма които казаха, че са пребити от полицията ама хората като почнаха да викат бареков курва и изключиха камерата, та за това тук пишештите нищо не са разбрали от цялата работа просто са гледали панормните снимки от студиото ... хахахаха

Аз гледах репортажите до 1 часа, по това време все още идваха хора да се включат в протеста, какво е станало после не знам...
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

не ми е ясно как ще задържат цената на тока!
сега промениха един закон и тя падна сама

блинки е линкнал една новина - там пише, че тока поевтинява от 1 август
за последно - в момента намален ли е или ще го намаляват от другия месец?

вчера така бях на кеф, че ще платя 2-3 лв по-малко и отворих един компот да се почерпя
то пък било от другия месец? :?
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Оттегленото от правителството назначаване (на Делян Пеевски) не успя да потуши общественото недоволство в най-бедната страна в Европейския съюз, която също е една от най-корумпираните.
"Кабинетът Орешарски встъпи в длъжност след неубедителни предсрочни избори през май. Предишното правителство на ГЕРБ бе принудено да се оттегли през февруари, след масивни протести заради бедността и корупцията."

вчера така бях на кеф, че ще платя 2-3 лв по-малко и отворих един компот да се почерпя
то пък било от другия месец? :?
Компоти през зимата.
Сега яж домати, които гърците изхвърлят. :wink:


"Протестиращите неуместно се намесиха в работата на депутатите и министрите, докато последните крадяха един милиард. Не помогнаха увещанията и успокоенията, че го крадат в името на народа..."
 
Последно редактирано:
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Ние добре сме гледали. В края на вечерта видях изради тротоари, които ще платим ти и аз. :) Но като ги привикат да дават обяснения за къртенето, ще видим дали ще се повтори пак. Не знам какво геройско намирате в това, някакви да трошат и да къртят улиците. И без това едвам намират пари да ни ги оправят. Отиди и протестирай като нормален човек. Утре ще видим как ще минат бабите им по тези улици или майките с деца. Нали ги гледам след протестите какво се случва - все едно некви прасета са били там - бутилки от бира, вестници, фасове. Това е на въпроса какво се е случило след вчерашния протест - това - чистене и мръсотия. :) Както винаги.

Мен не ме е яд, че има протести, винаги ще има. Мен ме е яд, че определени хора си правят техните сценарии и явно работят. А говорим за много прости и оганичени хора, които за нищо друго не стават, освен да крадат и да мамят. Но явно и знаят (имат хора, които знаят) как да манипулират масата. И това ме натъжава много. Абе като гледах репортажа и на БТВ, и там доста грозни изцепки на Манголюба. Тази не може ли поне веднъж да излезе и да направи нещо независимо и без задни мисли. То бива бива продажна журналистика, ама и нейното не е истина.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Една шепа хора. Между тях внедрени скинари и наркомани, дегизирани като жени.

[video=youtube;cJTafZFoXM4]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cJTafZFoXM4[/video]

"Изпълнена съм с безсилен гняв. Земята под мен не спира да прави, каквото си иска, без да се съобразява с моето мнение. А някъде там, далече - чак в България, невинните бият невинни, заради виновни."
 
Последно редактирано:
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Не знам какво геройско намирате в това, някакви да трошат и да къртят улиците.
Нищо геройско не виждам - това вече е вандализъм, а не протест.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Типично по български, скъпо му идва да оправи тротроара, но пък не го бърка един милиярд заем. :D

Колкото до протестите, ами те бяха мирни цели 40 дни, всеки си има праг на търпимост. Аз мисля, че това е напълно нормално следствие след като няма никакъв респонс за от правителството.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Заемът е за да задвижат нещата. Поне към тази версия се придържаха последно. Ти имаш ли по-гениални идея. И сега освен заем, имаме и тротоари, което не ми се вижда по-добра опция. Съвсе отговорно го казвам, че аз лично нямам намерения от моите данъци и пари да погасявам техния заем, освен ако не е взет наистина, за да помогнат. Както искат да го връщат, но ако го усетя дори и косвено, минавам в сивия сектор, ако не изцяло, в по-голяма част. Да му мислят тези, които не могат.

Има праг, съгласен съм с теб. Да вземем да запалим центъра. Аз мисля, че ако това е нормално, а полицията си мълчи, значи нещо не е наред.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

сега пък за тротроарите се хванахте :D
колко да струва ремонта - 1-2 милиона?
еми това са по лев на човек
айде голема работа

нали намалиха тока а и бизнесът ще потръгне :D
какво са два лева..пари за банички

Кутев скастри БНТ: Не казвайте, че идват още хора край парламента
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Заемът е за да задвижат нещата.
Веднага казвам кои неща:
Ще върнат ДДС-то на само на близките до тях фирми.
Ще направят няколко големи държавни поръчки на близки до тях фирми.
Ще назначат няколко "свои хора", да взимат бонуси.
Те това е.
Заемът ще го връщат следващите.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Заемът е за да задвижат нещата. Поне към тази версия се придържаха последно. Ти имаш ли по-гениални идея. И сега освен заем, имаме и тротоари, което не ми се вижда по-добра опция. Съвсе отговорно го казвам, че аз лично нямам намерения от моите данъци и пари да погасявам техния заем, освен ако не е взет наистина, за да помогнат. Както искат да го връщат, но ако го усетя дори и косвено, минавам в сивия сектор, ако не изцяло, в по-голяма част. Да му мислят тези, които не могат.

Има праг, съгласен съм с теб. Да вземем да запалим центъра. Аз мисля, че ако това е нормално, а полицията си мълчи, значи нещо не е наред.

Ще запалим центъра ако трябва, по жан виденото време се наложи, пак същите актьори участваха...

Няма нужда от гениални идеи, защото НАЙ-ВАЖНОТО от което имаме нужда е едно легитимно правителство одобрявано от хората, не някви мишки които дори не успяха да спечелят изборите. Докато това не стане, нито заеми нито тротроари нито назначения нищо...

Не виждам какво по важно има да се прави от това да се успокоят няколко дестки хиляди хора излезли на улицата. След като правителстото не може да реши този проблем който тресе цялата страна от месец и нещо има само едно правилно решение -> ОСТАВКА. От тук нататък може да се говори за промяна на избрни правила и тн, но до тогава просто няма какво да обсъждаме.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Левче тук, левче там, и на - карай кола втора употреба, която я е лашкал някой жабар. :D

Не сме се хванали за тротоарите, просто се вметна. Ако къртенето им е част от програта, да взема да не се учудвам така лесно. :)

Ще запалим центъра ако трябва, по жан виденото време се наложи, пак същите актьори участваха...

Няма нужда от гениални идеи, защото НАЙ-ВАЖНОТО от което имаме нужда е едно легитимно правителство одобрявано от хората, не някви мишки които дори не успяха да спечелят изборите. Докато това не стане, нито заеми нито тротроари нито назначения нищо...

Не виждам какво по важно има да се прави от това да се успокоят няколко дестки хиляди хора излезли на улицата. След като правителстото не може да реши този проблем който тресе цялата страна от месец и нещо има само едно правилно решение -> ОСТАВКА. От тук нататък може да се говори за промяна на избрни правила и тн, но до тогава просто няма какво да обсъждаме.

Мишките, които спечелиха изборите ги няма, но имат доста голямо участие в протеста, нищо че не са там. :)

"Не е нужно да имаш идеи"...това прозвуча като "не знам къде отивам, ама искам да карам надежна кола". Да приемем факта, че изберем такива хора. И какво после? Аз само да попитам, има ли такива вече? :) Защото и това е доста труден въпрос.

Еее, айде, айде, Аз съм виждал как преговарят точно тези протестиращи. Ако някой успее да стигне до някакво решение с тях, трябва да вземе награда за мир. :) Едните искат оставка, другите не ги чуват - за да има някакви резултати трябва да има компромиси и от двете страни. Откакто са протестите на едните им една и съща позицията - Оставка. За това и другите ще си правят паса. :)
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Току що установих, че кофата ни за боклук е отпътувала към Народното събрание. Яки момчета - 3 пресечки по нанагорнище...
Май ще трябва и боклука да си нося натам...
 
Бях регистриран отдавна в един сайт, който обаче фалира. Явно след това някой е продал базата с е-мейлите и данните на хората. Ето какво получавам преди 8 часа:

Скъпи приятели,

Демокрацията е в опасност и ви каня да заявите своята гражданска позиция като подкрепите правителството на следния адрес https://www.facebook.com/kontraprotest
Всеки изявил своята гражданска позиция ще получи значка във Talantix "Достоен Гражданин".
П.П. Получавате този email, защото сте регистриран в Talantix. Можете да промените настройките за получаване на известия от страницата Редактиране във Вашия профил.
 

Горе