Не могат да изкарат депутатите :)

От: Не могат да икарат депутатите :)

За мен нападение над законноизбрани управляващи органи, като депутати, министри е опит за преврат и съответните органи трябва да си влязат в ролята, а не да ми се явяват само с щитове с които не могат да се пазят! А това, което се случи тази вечер за мен категорично си е опит за преврат! Просто няма друго обяснение, когато държиш на сила законноизбрани народни представители.
Това са драми и циркове. И тези вътре са наясно от къде идва и какво целят. За това и не се действа, така както трябва. Иначе сега да се ги изравнили със земята всички там без да ги интересува кой се е мятал на колата на Кадиев. А момчето, което се е метнал и го дръпнаха на страна полицията, е точно профила за 50 лева - голям и едър идиот. :)

Това, което се случва тази вечер е добре подготвена драма от ГЕРБ и няколко други спонсори от тъмния свят. Но не може да си вечно на власт, особено като си некадъреб и мега корумпиран. Ако си, значи нещо има грешка в системата.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Не знам колко пари трябва да имаш за да плащаш всеки ден на хиляди да протестират. Вече 40 дни. Никоя мутра няма толкова.
А къде пък виждате нападение над полицията. Та точно полицаите започнаха да бутат хората.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Това са драми и циркове. И тези вътре са наясно от къде идва и какво целят. За това и не се действа, така както трябва. Иначе сега да се ги изравнили със земята всички там без да ги интересува кой се е мятал на колата на Кадиев. А момчето, което се е метнал и го дръпнаха на страна полицията, е точно профила за 50 лева - голям и едър идиот. :)

Това, което се случва тази вечер е добре подготвена драма от ГЕРБ и няколко други спонсори от тъмния свят. Но не може да си вечно на власт, особено като си некадъреб и мега корумпиран. Ако си, значи нещо има грешка в системата.

Съгласен съм, че охранителните органи не действат както трябва. И също така разбира се, има сценарии за повишаване на напрежението и проливане на кръв и да ескалират действията. Мисля, на всички е ясно това, проблема беше кога ще се случи.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Току що показаха по ТВ7 едър план на парламентарната сграда и протестиращите около нея на живо. Една шепа хора са.

Антон Кутев, бил е в автобуса:
- Имаше около две хиляди човека край автобуса.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Още по-абсурдно е, че формален повод за цялата дандания е актуализацията на бюджета. Бойко не бил съгласен с Орешарски за финансовото управлението на държавата и герберските ултраси, платени или безплатни (няма значение кое от двете), се хвърлят да защитават позицията на вожда. Какъв специалист е Бойко и какво е показал в управлението и какво сме видяли от Орешарски? Разликата между познанията и уменията на двамата във финансовата сфера е гигантска.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

На страха очите са големи. :)

Предавам се! :D

Всъщност, като се замисля, докато гледах автобуса, освен жандармерия, не видях никакви други хора. Така и не разбрах - защо имаше жандармерия около автобуса и защо той се движеше странно.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Вискяре, ако нещо не си съгласен с някого говори направо. Тънките ти опити за ирония с елементи на хумор нещо не се получават, или аз поне не ги схващам. :)
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Аз май ще си лягам. Стига толкова революция за тая вечер.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Скинари, агитки!? Абе тест, ходи да те тестват на 4-ти километър!
Като гледам коментарите, сте ясни...
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

g0g0 Мозъка, ти веднъж ще се намесиш ли в някоя тема с адекватно мнение за разнообразие? Все някакви бисери ръсиш. Поне да беше само в Политика така, то и в останалите раздели пак е същото.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Ха, поредните идиоти рушат София! Рушат тротоари, пътища и строят барикада на ул. "Оборище". Еееех, що няма истински полицаи... .
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Обаче е интересно как Миролюба Бенатова врещеше, че палели къщите на цар Киро, а сега като рушат София няма нищо против и се интегрира добре в групичката.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

g0g0 Мозъка, ти веднъж ще се намесиш ли в някоя тема с адекватно мнение за разнообразие? Все някакви бисери ръсиш. Поне да беше само в Политика така, то и в останалите раздели пак е същото.

Простако, с какво не ми е адекватно мнението?
Хайде покажи ми един скинар или един ултрас от тази вечер!?
Явно си гледал, всички телевизии имат архив!
Очаквам...
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Простак ще викаш на баща ти, защото явно не те е възпитал както трябва. Какво има да ти показвам. Да си гледал. Какво ме интересува, че си се занимавал с друго. Това ли ти е гениалната намеса по темата? :lol: Да искаш снимки на скинар или утрас за доказателство. Тук да не е бюро за справки, че да ти изпълняваме прищевките. Пробвай да напишеш поне две изречения, които са мнението ти по темата.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Вискяре, ако нещо не си съгласен с някого говори направо. Тънките ти опити за ирония с елементи на хумор нещо не се получават, или аз поне не ги схващам. :)

Омаловажаването и опитите за пренебрегване на фактите не променят фактите.
В категория политика взеха да преобладават субективните възприятия на вярващите. А не относително обективни коментари.

Какво трябва да кажа? Ти заявяваш - шепа. Аз да ти опонирам, че са няколко шепи ли? Или легион?
Странника заявява - преврат. Блинки вярва в две партии, дошли на власт с етнически вот.
Сервантес отдавна брилянтно е описал, че дон Кихот и неговия мироглед са нещо неподлежащо на промяна.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Хехехе
Страхотен си!
В началото пишеш, че имало скинари и агитки, а аз не видях нито скинари нито футболни фенове, уж ги познавам :lol:
Явно станишката ви е наговорил със зъби и нокти да опорочите протеста!
Жал ми е за вас!

ПП2: няма смисъл
 
От: Не могат да икарат депутатите :)


И мафиотите. Оня Бойко - дето е в тъмния бизнес. Същият, който си купува медии, не проявява никакво уважение към институциите и прочие. И бандата му мушеници и престъпници.

g0g0, брато, доста големи деграденца виждам по телвизията. Мисля, че Тест им прави комплимент, като ги нарича скинари и агитки. В момента там, на този протест, му лиспва Ди Джей и Амфети. На такова ми прилича. А тези, които рушат улиците, утре ще имат привикване от МВР, ще им плеснат по едно досие и ходи работи в чуждестранна компания. Но кажи, ако кажат за какво имат досие и компанията е хамериканска, може и да ги вземат. Все пак САЩ в момента лапат яко. За това недейте така, че мутрите нямат пари, САЩ, мафията и Бойко имат.
 

Горе