Не мога да пусна тема в продава се ?

От: Не мога да пусна тема в продава се ?

ми не става дава ми че не съм попълнил полета то ги няма тия домайн аналитикс опциите
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

дам, и при мен не става: Please go back and fill out all required custom fields.
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Усети се. Така ли ми се струва или имаше миграция към родната ни България на dedicated server?
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Не се отваряше форума няколко часа при мене, вече всичко е ОК.
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

"Please go back and fill out all required custom fields" и при мен, вчера и днес (2 поредни опита в последователни дни). Шаблонът е стандартният за форума. Какво може да пропускам?
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Здравейте!Искам да продам един от сайтовете си нов съм във форума и във секция продава се не ми изкарва започни нова тема а пък във другите раздели ми изкарва.Как да пусна тема?
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Здравейте!Искам да продам един от сайтовете си нов съм във форума и във секция продава се не ми изкарва започни нова тема а пък във другите раздели ми изкарва.Как да пусна тема?

Еми като спамиш така ще е :twisted:
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Къде съм спамил от както съм регистриран е така
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Къде съм спамил от както съм регистриран е така

Че си и нагъл, кога си нарпави мненията и за колко време. Или това не го броиш за спам, да вдигнеш 10 теми от преди 1 година с тъпи коментари "продаден ли е" като предния пост е "сайтът е продаден". Докато нямате акъл така ще е, даже си много малко червен
 
Всъшност да не показва истински интерес за купуване като са така вдигнати стари теми... а само трупане на мнения

разкажи ми каква тема искаш в пазара и може да да ти го опростим това ...
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Това,че имам интерес към някои сайтове не означава че спамя просто видях не са продадени и имах интерес за цените.За темата искам да си продам единия сайт ,но не мога да пусна тема
 
ами питаш по много стари теми на който им остава малко да влязат в архива (на 6 месеца горе долу влизат)

сега можеш пусни я но ще я следя изкъсо - днес е празник на форума по случай 300 000 поста затова сме по меки с правилата

300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Coolice, може ли да се види кой е леймъра с 300к-ят пост:)
 

Горе