Не пожелавай сървъра на ближния си!

uni-web

Well-Known Member
:D Едно невероятно весело представяне на нова услуга на "Суперхостинг" на webit.

Аз специално много му се изкефих вижте го и вие, ако не сте го гледали още. :)

[video=youtube;CM8K6vfJ_Bw]http://www.youtube.com/watch?v=CM8K6vfJ_Bw[/video]
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Много интересни и точни фрази :) Особено ми хареса това: "Не си пожелавай друг Админ освен Мен!" :D Ама да пожелая сървъра на ближния - мене ми не трябва, аз в къщи си имам два сървъра - единия с UBUNTU SERVER а другия CENT OS. Иначе ме развеселиха след тежък и напрегнат ден :)
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Едно не може да им се отрече на тези - чувството за хумор. Когато вкараш в представянето на бизнеса си чувство за хумор, бизнесът ти е по-лесно възприеман от повечето хора. Все пак най-харесваните реклами са именно хуморестичните.
Не съм ползвал услугите им. Имам смътни спомени от преди години да съм ходил веднъж на интервю за работа там (оставят добро впечатление). Масово добрата оценка на клиентите им води до неизбежен добър имидж. Мога да им пожелая само успех и още по-голям успех.
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Едно не може да им се отрече на тези - чувството за хумор. Когато вкараш в представянето на бизнеса си чувство за хумор, бизнесът ти е по-лесно възприеман от повечето хора. Все пак най-харесваните реклами са именно хуморестичните.
Не съм ползвал услугите им. Имам смътни спомени от преди години да съм ходил веднъж на интервю за работа там (оставят добро впечатление). Масово добрата оценка на клиентите им води до неизбежен добър имидж. Мога да им пожелая само успех и още по-голям успех.

Братле от шест години съм им клиент и не, че да ги хваля но са железни. Невероятен съпорт много добър персонал отзивчиви и интелигентни хора, и качеството на услугите им е на супер високо ниво. :)
А по темата за представянето на услугата им е наистина много добър рекламен трик. :)
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Братле от шест години съм им клиент и не, че да ги хваля но са железни. Невероятен съпорт много добър персонал отзивчиви и интелигентни хора, и качеството на услугите им е на супер високо ниво. :)
А по темата за представянето на услугата им е наистина много добър рекламен трик. :)

Суперхостинг са пример за това как трябва да работи всяка българска компания. И аз съм им клиент от 6 години и мога да кажа, че на бг пазара нямат аналог.
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Здравейте! :) Ние освен да се усмихнем, какво друго ни остава! :) Много се радваме, че толкова масово се хареса готината импровизация на Златин и Миро! Благодарим и за положителната обратна връзка за качеството на услугите ни и интелигентността на екипа ни! :) Стараем се, освен с качествена работа, периодично да изненадваме и с интересни инициативи и кампании! :) Желаем ви един страхотен летен петък и много почивка през уикенда! :)
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

добри, добри - колко да са добри?
защо деактивираха един промокод предсрочно? (не си спомням дали изтичаше след няколко месеца или беше безсрочен - по-вероятно е първото)

разбира, че не са искали да се набутват твърде много - но за това се мсили в началото..
в цял свят се споделят промокодове...
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Може да е имал ограничение в използванията, което се е изчерпало.
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Той може да важи до края на 2012, но да е ограничен до 50 използвания примерно. Това имах в предвид.
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Той може да важи до края на 2012, но да е ограничен до 50 използвания примерно. Това имах в предвид.

Силно се сънмнявам!
промокод за 70% от най-голямата хостинг компания в България и макс 50 използвания ще се изчерпи за много по-кратко от 8 месеца (за колкото трябваше да е валиден).

Незнам тези промокодове къде са били раздавани - ако са били само за лично ползване - за какво му е нужно на човек 50 хостинг акаунта ? и каква ще им е целта на Суперхостинг да дадат 50 хостинга на 1 човек ?

за 3 дни кода се изчерпа
какво ли ограничение ли са били сложили ? 10-20 ?
тогава защо са казали, че е валиден до края на годината ? то е ясно, че ако ограничението е такова - ще се свърши за няколко дни...
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Явно е станало недорозумение, сигурен съм че от суперхостинг ще ти предоставят работещ код :)
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

По семинари ги раздават. И като получателя го пусне в 2та форума и айде...
Не знам само колко кода раздават по семинарите и дали се повтарят ( в смисъл в рамките на един семинар дали се повтарят), но когато реших да ползвам моя - вече не беше валиден, а също е до края на 2012 и не съм го споделял.
Иначе видеата, които почнаха да правят от СХ ме кефят
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Аз пък не се дразня за такива работи имало промо свършило хванал си добре изпуснал си, голяма работа. Важното е качеството на предоставяните от тях услуги, до сега за шест години на споделения хостинг съм имал само един даунтайм за около 15 мин. Впс също ми е там, на него съм имал малко повечко мизерии, но хората веднага се отзовават и помагат. Тъй, че като успееш да вземеш промо добре, но като не успееш свиркай си. :)

Между другото миналата година уцелих мисля на рождения им ден си поднових хостинга на доста по-ниска цена не помня колко беше за суперхостинг план, но бях доволен, тази година ако уцеля от тотото пак ще е добре, но ако не няма да им се сърдя. :)
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Здравейте!

Кодовете, които дават 70% отстъпка, се предоставят персонално по различни канали, като всеки код е уникален и валиден само за една поръчка. След активирането на първата поръчка с даден персонален промо код, той автоматично се анулира и спира да функционира. Има кодове, които са валидни многократно, но специално този код не е бил от този тип.

При активирането на първата поръчка, в която е бил използван въпросния код, той не се е анулирал автоматично. Реално кодът е спрял да функционира веднага след като е анализиран от системата ни.

Да, според условията за ползване на кода, той бил валиден до 31.12.2012 г., но персонално - само за първия клиент, който го използва т.е. за първата реализирана поръчка.

Независимо от това условие, ние сме активирали с отстъпка абсолютно всички поръчки, пуснати с този код, поради пропуска, получил се в нашата система.

Хубава петък вечер и приятна почивка на всички! :)
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Здравейте!

Кодовете, които дават 70% отстъпка, се предоставят персонално по различни канали, като всеки код е уникален и валиден само за една поръчка. След активирането на първата поръчка с даден персонален промо код, той автоматично се анулира и спира да функционира. Има кодове, които са валидни многократно, но специално този код не е бил от този тип.

При активирането на първата поръчка, в която е бил използван въпросния код, той не се е анулирал автоматично. Реално кодът е спрял да функционира веднага след като е анализиран от системата ни.

Да, според условията за ползване на кода, той бил валиден до 31.12.2012 г., но персонално - само за първия клиент, който го използва т.е. за първата реализирана поръчка.

Независимо от това условие, ние сме активирали с отстъпка абсолютно всички поръчки, пуснати с този код, поради пропуска, получил се в нашата система.

Хубава петък вечер и приятна почивка на всички! :)

имам един въпрос (незнам дали ще е последен) - колко дни ви трябваха за да разберете, че се използва многократно код който трябваше да е за еднократна употреба ?
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Мен ме интересуваше мнението ви за клипа и за представянето. За Суперхостинг няма да говоря защото мисля ясно съм изказал мнението си, както и да е темата явно пое в друга посока.
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

не се коси :p тук често се случва :beer:

:) Не се кося братле само подчертах. :) :beer:
 
От: Не пожелавай сървъра на ближния си!

Мен ме интересуваше мнението ви за клипа и за представянето. За Суперхостинг няма да говоря защото мисля ясно съм изказал мнението си, както и да е темата явно пое в друга посока.

Братле, клипа е супер. :) Наистина действа позитивно, то какво друго ни остава освен да си направим ежедневието по добро с нещо приятно и положителни емоции, и без това другите проблеми ни са предостатъчни. Иначе аз лично не съм ползвал до сега услугите на тази компания ( по принцип все на чуждестранни хостинги съм ползвал ) но може да опитам българското, от приятели и колеги съм чувал че имат добра репутация и са стабилни и сериозни в услугите си.

Но клипа е як - вече го шернах на приятели по скайпа, и фейса. :)
 

Горе