Никога няма да се оправим всичко е подкупно:(

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Ще се оправи ли БГ? Едва ли в блзиките 20 години..
ето потвърждение на темата..


може ли 25 години да няма никаква промяна и да продължаваш да гласуваш за същото.. поне с Бербатов със спорта можеха да опитат нещо ново.. поне да имаме малко футбол.. ама няма да е
 
Пияндето е проекция на тиквата във футбола, методите са им същите, мисленето им е същото. Във футбола положението е същото, като в държавата. Единия го постигна за 12 години, другия за 16... Разруха и повсеместен апокалипсис и на двете места...
 
Пияндето е проекция на тиквата във футбола, методите са им същите, мисленето им е същото. Във футбола положението е същото, като в държавата. Единия го постигна за 12 години, другия за 16... Разруха и повсеместен апокалипсис и на двете места...
Да че и по зле е там.. Щото до преди 2 месеца нямаше и кой да го следи докато поне към тиквата имаше някакъв контрол
 
Да че и по зле е там.. Щото до преди 2 месеца нямаше и кой да го следи докато поне към тиквата имаше някакъв контрол

Той Бойко го следе, така го следе, както следе и Пеевски, та го направи от милионер, милиардер, страшна логика имаш. Явно му е от послушните хора, щом толкова време стои там и бойчо му се радва.
 
Той Бойко го следе, така го следе, както следе и Пеевски, та го направи от милионер, милиардер, страшна логика имаш.
Логиката е че поне БСП нали следяха Бойко толкова време и хайде поне явно не можеше открито да прави някои работи а тук няма кой да го следи и кой зная какво са правили..
 
До колкото разбрах за Михайлов са гласували основно селски кметове от ДПС и ГЕРБ, които се явяват представители на местни селски клубове. Отделно от Благоевградска област около 20 представители не са били допуснати, точно колкото Перукан да спечели, защото печели с 11 гласа, а тези 20-те са щели да гласуват за Бербатов
 
https://bird.bg/uefaleaks-2/ А, ето я връзката Пеевски - Борисов, и същевременно Бобката.

Ама той БОЙЧО НЯМА НИЩО ОБЩО С ПЕЕВСКИ БЕ, СЛУЧАЕНОСТ




ето и едно видео, което сега виждам и пускам


 
До колкото разбрах за Михайлов са гласували основно селски кметове от ДПС и ГЕРБ, които се явяват представители на местни селски клубове. Отделно от Благоевградска област около 20 представители не са били допуснати, точно колкото Перукан да спечели, защото печели с 11 гласа, а тези 20-те са щели да гласуват за Бербатов

Точно така е. Сега Лудогорец още 4 години няма кой да го мръдне. Домус-михайлов-тиквата, това е оста на злото, с любезната подкрепа на коалицията гроб-дпс.
 
Явно има нещо престъпно или срамно за разкриване и Михайлов панически се опитва да остане на поста, за да не дойде някой друг и да извади наяве истината. Не се сещам за друго обяснение по подобен начин да опитва да запази контрола над БФС. Бори се за поста все едно от това зависи животът му.
 
И мен не ме кефи Михайлов, ама и Бербо доста зле ми се струва... Няма ли някой кадърен да се появи най-после?
 
Голям резил, бях сигурен че ще го махнат тоя...
Пука ти, то футбол горе долу от 20 години нямаме. :) За това им се чудя на тези, които ходят по стадионите и се кефят на някакви пиняци от БИАТ. :) Нивото е под това на Еквадор и Албания, че може би и по-ниско, може би с някой селски италиански отбор имаме пак не много големи шансове. Обикновено за да държиш някой некадърник на такава позиция, причината е, че е послушен и удобен. По друг начин трудно бих могъл да си го обясня. За жалост ще е доста време така. И няма да има оправия, за което и няма да има бизнес в този спорт, освен някакво черно тото, друго не знам какво. Да се живи и здрави да гледаме другите първенства и световни без наше участие. :)
 
https://bird.bg/uefaleaks-2/ А, ето я връзката Пеевски - Борисов, и същевременно Бобката.

Ама той БОЙЧО НЯМА НИЩО ОБЩО С ПЕЕВСКИ БЕ, СЛУЧАЕНОСТ




ето и едно видео, което сега виждам и пускам


Абе, кое е това момче, доста известен става в мрежата си с някакви такива разкрития, компромати, истини като цяло.

Това е цялата картинка в една снимка:

245142854_4412961468781500_7175836460089455960_n.jpg
 
Яко се изливат всякакви неща в мрежата:

Абе и аз съм се напивал, ама тоя направо няма спирачка. Това с Бойко е ебати излагацията нечовешка. :) Ебати позорището...
 
Абе и аз съм се напивал, ама тоя направо няма спирачка. Това с Бойко е ебати излагацията нечовешка. :) Ебати позорището...
Не, не, Бъркаш ти си пийваш, от време на време повече. А той ходи на работа така, кара така, прави и други неща така. Във видето (при пресконференцията на Бойко) се вижда как организма вече на тази възраст трудно успява да смогне на такова пиене. :)
 
Абе, кое е това момче, доста известен става в мрежата си с някакви такива разкрития, компромати, истини като цяло.

Беше, или още е журналист в БИВОЛЪ , много сериозен човек. Илчовски като беше в комисията Манолова, и Беновска почна да вряка по някое време, той се обади и каза " Госпожо Беновска, моля правете истинска журналистика, а не внушения", и тя : " кой се обади, кой го каза това??" , и той като каза кой е и тя замълча. Димитър Стоянов се казва
 

Горе