Новата версия как ви се струва?

Има много лесен начин да си направите форума така, както вие искате - този плъгин за хром http://neocotic.com/injector. Тествах го преди малко и работи. Така всеки може да си го настрои според своите предпочитания, без да се оплаква :)
 
Има много лесен начин да си направите форума така, както вие искате - този плъгин за хром http://neocotic.com/injector. Тествах го преди малко и работи. Така всеки може да си го настрои според своите предпочитания, без да се оплаква :)
Аз и сега съм си го скиннал, ама всеки комп, който ползвам ли да обикалям да го правя?
 
Много по-добре е със синьото.
 
Много ми е интересно да видя идеите на @Torbalan Trolski и другите хора, които са си поиграли да си направят custom версия на форума.

Споделете по някой сркийн... Може пък някой да е направил нещо много добро, кеото повечето потребители да одобрят :)

Edit:
Примено, както бях писал по-рано си уголемих шрифта на preview-то на последните публикации от форумите.
4d6f23caa3.png

Код:
/* Latest post in forums - Bigger text and bigger width  */
.node .nodeLastPost {
   font-size: 13px; /* from 11px  */
   width: 33%;         /* from 210px */
}

/* RSS Icon FIX */
.node .nodeControls {
   right: 36%;         /* from 240px  */
}

За подписите, просто си смених цвета на линийката и сега мога да ги различавам с просто око:
c3990ed6df.png

Код:
/* Signature Background  */
.signature.messageText.ugc
{
background-color: rgb(240,240,240);
}

/* Signature Border */
.message .signature {
border-top: 1px solid rgb(18, 62, 111);
}

И накрая, използвах предложението на @uphero за непрочетените съобщения:
934fb1f4e9.png

Код:
/* Unread BOLD - credits @uphero - Predpriemach.com */
.unread .PreviewTooltip {
    font-weight: bold;
}

Ето и полезно приложение на спойлера, за да не стават останалите разногледи...

Поздрави,
Борисов
 
Последно редактирано:
@uphero, определено ми харесват бутоните за Like и Отговор, както и къде си преместил номера на поста, от кога и бутона за Report.

Така са свиканли почти всички потребители с повече от 1 месец във форума .., ако решиш може да споделиш кода с останалите, за да не се лутат всички, @Blinky и @coolice може да се възползват ако решат.

Можеш ли да ги сложиш скрийновете в Spoiler, защото така малко разноглед станах. Не предполагах, че фулскрийнове ще вземат така очите :)

Борисов
 
  • Like
Реакции: Sky
@uphero, определено ми харесват бутоните за Like и Отговор, както и къде си преместил номера на поста, от кога и бутона за Report.

Така са свиканли почти всички потребители с повече от 1 месец във форума .., ако решиш може да споделиш кода с останалите, за да не се лутат всички, @Blinky и @coolice може да се възползват ако решат.

Можеш ли да ги сложиш скрийновете в Spoiler, защото така малко разноглед станах. Не предполагах, че фулскрийнове ще вземат така очите :)

Борисов
Кода не е за споделяне, че повечето е хардкорднато и съм го нагласил за мен.
Ако някой с по-малък монитор/резолюция тръгне да го добавя ще се разместят нещата, трябва да се преправи от някой CSS мастър.
 
На Uphero и на Borisov са много готини нещата, които са си променил

Аз лично харесвам BOXED сайтове. Дано да има тема или стил, които да са Boxed.
Няма да е лошо под-форумите да бъдат видими.
Няма да е лошо да се сложи като тази синята черта, която разграничава подписа от поста, защото в момента много се бъркам лично аз.
 
Събираме още предложения, гледаме идеи и ще се възползваме от всяко едно креативно мнение и предложение. :) Както правим и до сега.

Надявам се да продължите да давате още съвети и все повече и повече да го до усъвършенстваме. :)
 
@Blinky, няколко нюанса по-тъмно сива да е линията разделяща мнението от подписа. Нагоре се писа за това. Малко по-тъмни и символи в подписите (които не са линкове) и номера на поста може да се вдигне горе в дясно на мнението - под етикета "Ново" (или ако го няма - на негово място).

Нещо от този род:

8910459c.png
 
@Blinky, няколко нюанса по-тъмно сива да е линията разделяща мнението от подписа. Нагоре се писа за това. Малко по-тъмни и символи в подписите (които не са линкове) и номера на поста може да се вдигне горе в дясно на мнението - под етикета "Ново" (или ако го няма - на негово място).

Нещо от този род:

8910459c.png
Не сме го игнорирали, това ще го направим също. Просто изливаме всичко промени на едно, защото и обсъждаме кое е ОК, кое не и така. ;)
 
Хайде моля ви се направете Главен раздел Програмиране :)
Лошото е, че нямаме толкова материали за една отделна секция. Иначе на мен много ще ми допадне. Дори си го представям с подраздели front end, back end....и така.
 
Аве батки, как така правите драстична промяна без да сте наясно със системата, не е преведена и настроена? Имах ви за големи батки, ама ного непрУфисялно ВЕ
Шима загубите като Фен без дори даме банвате,,, поживем увидем, айдонт ноу
 
Лошото е, че нямаме толкова материали за една отделна секция. Иначе на мен много ще ми допадне. Дори си го представям с подраздели front end, back end....и така.
Да няма материал но ще с течение на времето ще има. Освен това в момента има и конюнктурна предпоставка това да се случи.
Според мен го направете а с течение на времето ще си покаже.
Всички знаем че в началото ще е трудно, но кое начало не е трудно.
Ако в един момент това не се случи - да бъде поставено началото но винаги ще казваме че няма достатъчно материал.
В момента както казах има сериозна предпоставка (не искам да го коментирам тук) ако не се използва това то това би се случило на друго място в същото време.
Много от потребителите имат нужда и то не рядко да напишат или да поправят някой код и за това мисля че такава секция ще бъде полезна за всички.
Каквото и да решите аз съм с вас.
 

Горе