Новата версия как ви се струва?

Ми някои рекламират бизнеса си чрез подписа, други рекламират червения кръст чрез аватара си, бе тъпи. Или бъркам... това на аватара ти да не е логото на здравната служба в Тулово?:D
 
В уебмастърските форуми това си е твоя персонален ad space и тъй като всеки повече или по малко тук е бизнес притежател има право да си го ползва
 
Ми някои рекламират бизнеса си чрез подписа, други рекламират червения кръст чрез аватара си, бе тъпи. Или бъркам... това на аватара ти да не е логото на здравната служба в Тулово?:D
Скоро ще имаме и банери, няма да се плашите. :) И като гледам си има вече доста места. :) Ще гледаме кое какво...
 
  1. Подобни теми най-долу липсват
  2. Правилото за 10 поста и тогава линка също липсва
  3. Профилните постове май се налазиха от спамерите
  4. Няма да е лошо да можеш да си видиш стартираните от теб теми
  5. При phpBB3 темите им има опция дали да се виждат събфорумите или не тук предполагам също има тази опция в темата?
  6. Няма да е лошо и да може отново да се оставя коментар към репите.
 
Няма да е лошо да можеш да си видиш стартираните от теб теми
То може ама се намира трудно.


Ина„е някой пробвал ли е да даде iTrade, че ми връща :

The following error occurred:
Invalid thread specified. You can leave feedback only for the starter of the thread or if you have started the thread.

Като кликна на Find Thread пък ме хвърля на някаква страница с някакъв JSON обект....

Нещо има може би с модула или аз не правя нещата както трябва.
 
Преди няколко дена се стреснах малко от грозната визия, но сега е станал симпатичен отново откъм дизайн форума.

:) Ами ние малко във фейсбук стил ъпдейтнахме почти в реално време ... през деня тестовата конверсия мина без никакви спънки и решихме да не го бавим .... с идеята да останем с дефултната тема за няколо дни...... ама дефултната въобще не пасваше и историята стана по дълга :)

@uphero да приемем че е настроен за моемнта форума искаме да пробваме как е така за известно време в следващите няколко дни ще подберем още един два плъгина който да качим

@kamentk гледам на треид пейджа че си успял да го ползваш ... нещо при нас ли беше или ?
 
Значителни подобрения по форума :)

Това с репуацията ще го връщате ли или остават лайковете?
 
Според мен форума като цяло си е добре
Нека поработим малко, да свикнем, да се дадат препоръките и след това да се види какво да се прави.
Поддържам мнението да не се правят прекалено много къстъм доработки защото в последствие това ще повлияе на актуализациите.
 
Харесва ми това, че не виждам съобщенията на игнорираните потребители. Преди пак се скриваха, но се виждаше, че са писали и имаше линк да им се види мнението. Сега въобще не се появяват, все едно не съществуват. Може да се види мнението им, само когато някой ги цитира.
 
Харесва ми това, че не виждам съобщенията на игнорираните потребители. Преди пак се скриваха, но се виждаше, че са писали и имаше линк да им се види мнението. Сега въобще не се появяват, все едно не съществуват. Може да се види мнението им, само когато някой ги цитира.

И сега може, или поне можеше до преди два дни. Просто е по-блед надписа и почти не се вижда.
 
Хайде моля ви се направете Главен раздел Програмиране :)
Да, няма да е зле да си помагаме и малко в кода ...
Добре е да има и за C++ Java, Pyhton, VB, .Net и др.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
Ако ще го правите предлагам като за начало следната схема, която трябва да се обмисли точно и да се усъвършенства с течение на времето
ПРОГРАМИРАНЕ

C/C++ , Java , Delphi/Pascal , Visual Basic

HTML, CSS, JavaScript, VBScript (При клиента)

PHP, Perl, Python, ASP (При сървъра)

СУБД, SQL програмиране (Бази данни)

Windows API и MFC, . NET

Linux

Мобилни
 
  • Like
Реакции: CTAH
Ако ще го правите предлагам като за начало следната схема, която трябва да се обмисли точно и да се усъвършенства с течение на времето
ПРОГРАМИРАНЕ

C/C++ , Java , Delphi/Pascal , Visual Basic

HTML, CSS, JavaScript, VBScript (При клиента)

PHP, Perl, Python, ASP (При сървъра)

СУБД, SQL програмиране (Бази данни)

Windows API и MFC, . NET

Linux

Мобилни
Разбираш ги. :)

Ако ще се прави, да се знае, че се търси и ефекта да се хване най-търсената думичка (според Google) за дадената секция. При клиента, при сървъра, това дори не знам дали влиза в на някой куерито, ако си ги писал като допълнение.
 
Значи много под форуми ще разтегнат хоума повече :) този форум е развиван на принципа като се съберат теми откриваме секция а не на if you build it they will come :) основен източник на тези под форуми е секцията на Експертите

За сега едвам пълним Web Development и то вътре като под форум сме сложили скриптовете но можем да сменим името само на Development и като се напълни ще ги подредим наново по секции
 
Blinky Допълненията ги написах само като пояснение. Това е само пример естествено че ще се гледа SEO
coolise текста Development - трябва да включва и "Програмиране" на български - все пак повечето от участниците са българи.

По отношение на пълненето - Web Development - много много трудно ще се напълни според мен.
Ще ви разкажа моят опит.
Преди много много години бяхме фирма която се занимава само със сглобяване на компютри - и с това бяхме известни в областта.
Но бяхме много напред с материала за слагане на платки за видеонаблюдение (DVR бяха скъпи)
Въпреки че знаехме повече от останалите нещо не се получаваше. Те ги слагаха и взимаха печалбата а нас ни викаха за настройките и като се прецака нещо.
Това беше докато не обявихме на нашият сайт и визитките дейност "Аларми и видеонаблюдение"
В този момент нещата се промениха.
За това продължавам да си мисля че докато ясно не бъде обявено "Програмиране" - нещата няма как да се случат.
Не случайно намекнах че в момента има конюнктурни предпоставки това да се случи. (Това на лични само за админите ако искат да питат)

До тук аз само показах аргументите.
Решението си е изцяло ваше и аз ще се съобразя с него. :)
За сега повече няма да пиша по този въпрос. Мисля че обясних всичко което е важно.
 
Последно редактирано:
Моля, пишете. Водим се от идеи, като разбира се важно е да е рамките на нормалното и разумното. И да не е прекалено изкривено. :)

Ето ви един брейнсторминг, как бихте превели най-адекватно Unwatch Thread?
 
Последно редактирано:

Горе